# Gabriel Obertan - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gabriel Obertan

Cevap: # Gabriel Obertan

Neyse boşver kardeş işin fanatik boyutundalar bazıları.Kimilerine göre GS dışındaki takımlarda forma giyen oyuncuların hepsi kazma başta BJK ve FB olmak üzere.Oysa kendi içimizdeki kazmaları bir söyleme cesaretinde bulunabilsek.

Ya bakın size adam gibi birşey söyledim. Asla gözümü fanatiklik bürümez benim. Stoch söylentilerinde de bize gelmesini istemediğimi söylemiştim. Bana göre ligimizi kaldıramaz. Boş boş konuşup insanın canını sıkma..

gökhan gönül kazmamı helal olsun

Sürati dışında hiçbir özelliği yok Gökhan'ın.Çok övüldüğü zamanlarda da beğenmediğimi hep söylemişimdir.Vasat bir oyuncudur bana göre Gökhan.Olayı başka taraflara çekmeye gerek yok.Fenerbahçe futbolcusu diye söylemiyorum kazmanın teki olduğu fikrimi.Sezonun ilk yarısındaki oyunuyla Sabri Gökhan'ı 3'e 5'e katlar.

Sürati dışında hiçbir özelliği yok Gökhan'ın.Çok övüldüğü zamanlarda da beğenmediğimi hep söylemişimdir.Vasat bir oyuncudur bana göre Gökhan.Olayı başka taraflara çekmeye gerek yok.Fenerbahçe futbolcusu diye söylemiyorum kazmanın teki olduğu fikrimi.Sezonun ilk yarısındaki oyunuyla Sabri Gökhan'ı 3'e 5'e katlar.

herkesin fikrine saygı göstermek lazım

Kimin boş konuştuğu ortada konuyu Obertan 'dan Gönüllere Üzülmezlere gettirdiniz.

Sen bir sakinleş önce,oraya buraya saldırmayı bırak.:asd:Ekrem arkadaşımız Stoch Gökhan'ı mahvetti demiş ben de Gökhan iyi bir sağbek değil dedim olay bu.Konu Obertan'ken ``Stoch müthiş oyuncu yeaaa```diyerek konuyu saptıran sensin.

Sen bir sakinleş önce,oraya buraya saldırmayı bırak.:asd:Ekrem arkadaşımız Stoch Gökhan'ı mahvetti demiş ben de Gökhan iyi bir sağbek değil dedim olay bu.Konu Obertan'ken ``Stoch müthiş oyuncu yeaaa```diyerek konuyu saptıran sensin.

Aynen rubar sen niye böyle dedin anlamadım konuda kapandı zaten

Moderatör Notu : Türkçemize Dikkat edelim.

Gabriel OBertan hepi topu EPL'de 7 maç oynadı bildiğim kadarıyla.Obertan'ı takip ettiğini söyleyen genç, eminim o maçlara denk bile gelmemişsindir.Sallamak bedava nasılsa.Miroslav Stoch çok müthiş topçu, Gabriel Obertan balon..Stoch iyi oyuncu birşey demiyoruz.Gabriel de çok mükemmel bir oyuncudur.Sadece tam anlamıyla izlediğim bir Wolsfburg ve Beşiktaş maçı vardır ki CL'de performansının had safhaya ulaştığı maçlardır.Bu adam TSL'nin en büyük yıldızlarından birisi olmaya adaydır, keza Stoch da öyle.Gereksiz bir şekilde yermeyin,izlemeden bu şekilde yorum yapmak GSC üyesine yakışan bir durum değil.En azından karalamak hiç olmamalı.

gelmesine gelirde sorun obertanın nekadar kalacağı bence :D takımımız futbolcuları dünya kupasına hazırlıyo nası olsa obertanıda maç eksiğini kapatıp göndersin..:D

Erzurum BB'de ne işi var bu adamın?
Subotic'in Denizli'de oynaması kadar saçma bu adamın BB Erzurum'da oynaması.

Erzurum BB'de ne işi var bu adamın?
Subotic'in Denizli'de oynaması kadar saçma bu adamın BB Erzurum'da oynaması.
Niye sacma olsun? Son yillarda hangi basarisi varda Turkiye liginde kume dusme adaylardan birine transfer olmasin? Geldigi takim Levski Sofya, yillardir piyasada olmayan bir oyuncu icin gayet normal yani.

Üst Alt