Galatasaray 25 sıra birden yükseldi ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 25 sıra birden yükseldi !

Cevap: Galatasaray 25 sıra birden yükseldi...

Süper kupa maçında :rolleyes: g.amerika takımları da Liverpool'u Madrid'i yeniyordu kıtalarası kupalarda sezon başı maçları biliyoruz o sene ne yaptı Galatasaray aynı Madrid''le Madrid?

Çokprens ne olmuş diyorsan yukarıdaki listede Galatsaraya ve Fenerbahçe'nin puanlarına bakıp görebilirsin şu an avrupadaki en puanı olan ve en iyi takım Fenerbahçe ifsshh gibi uyduruk kurumlar değil Uefa listesi bu.

aynı madride çeyrek finalde de koyduk asy de gelsinler gene koyalım

yemişim öyle uefa listesini geçen sene portekizte taktığımız benfica ilk 10 da stopersiz elimizden kaçırdığımız hamburgta 7.

uyduruk dediğin IFFHS nin istatistik sıralaması güncel tutuluyo 2 ayda bir 3 ayda bir kez

güncelileniyo en azından ama uefa son 5 seneyi baz alarak sıralamayı düzenliyo ama kuş beyinli mahluktlar işlerine gelmedi uyduruk olur IFFHS hadi ordan

hamburg veya leverkusen gelsin, bu sene de görelim.Öle bedava maç vermek varmıymış.

aynı madride çeyrek finalde de koyduk asy de gelsinler gene koyalım

yemişim öyle uefa listesini geçen sene portekizte taktığımız benfica ilk 10 da stopersiz elimizden kaçırdığımız hamburgta 7.

uyduruk dediğin IFFHS nin istatistik sıralaması güncel tutuluyo 2 ayda bir 3 ayda bir kez

güncelileniyo en azından ama uefa son 5 seneyi baz alarak sıralamayı düzenliyo ama kuş beyinli mahluktlar işlerine gelmedi uyduruk olur IFFHS hadi ordan

Burdaki maçı 3-2 orada 3-0 bittiğini de hatırlıyor olmalısın, Beşiktaş'da Liverpool'u 2-1 yenmişti burada.

Elimizden kaçırığımız derken Hamburg sizi eledi biliyorum yoksa yanlış mı hatırlıyorum? Bende elimziden kaçırdığımız Chelsea ilk 5'de demem ne kadar komikse 67 kusur puanlı Hamburg'u listede yukarıda olmasını hazmedememen aynı bakış açısı.

Güncel tutuyor dediğin kurumu da dediğim gibi necip Türk basını dışında kimse kaale almıyor, istersen git Uefa Fifa..vs ciddi kurumların hangisi bahsediyor,nNe olduğu nasıl kurulduğu belli bir kurum. Kuş beyinli gibi kavramları da sana iade ediyorum, adam gibi yazıyorsan yaz karşında çocuk yok senin.

Burdaki maçı 3-2 orada 3-0 bittiğini de hatırlıyor olmalısın, Beşiktaş'da Liverpool'u 2-1 yenmişti burada.

Elimizden kaçırığımız derken Hamburg sizi eledi biliyorum yoksa yanlış mı hatırlıyorum? Bende elimziden kaçırdığımız Chelsea ilk 5'de demem ne kadar komikse 67 kusur puanlı Hamburg'u listede yukarıda olmasını hazmedememen aynı bakış açısı.

Güncel tutuyor dediğin kurumu da dediğim gibi necip Türk basını dışında kimse kaale almıyor, istersen git Uefa Fifa..vs ciddi kurumların hangisi bahsediyor,nNe olduğu nasıl kurulduğu belli bir kurum. Kuş beyinli gibi kavramları da sana iade ediyorum, adam gibi yazıyorsan yaz karşında çocuk yok senin.

UEFA sıralamasından bahsetmişsiniz. O UEFA sıralamasında Galatasaray 15.'liği de görmüştü 78 bin puanla. Ardarda üç sene 26 bin, 20 bin, 15 bin puan alarak tesadüf olmadığını da göstermiştik hatta. Aynı UEFA Galatasaray ve Fenerbahçe'den aynı haberde bahsederken de Galatasaray için 2000 UEFA Kupası şampiyonu, Fenerbahçe içinse Galatasaray'ın ezeli rakibi olarak bahsetmektedir. O UEFA, bu UEFA. Aynı UEFA.

Saygılar.

Biz bu listede 1.sırayı görmüş takımız,

Umarım birgün gelirde 1.liği tekrar alırız.

forumda birçok fenerli var ama hepsi doğru düzgün yerinde cevaplar yazmış sen sadece ortamı germeye çalışıyorsun bu listede son yıl yapılan maçlar yer alır yenilgisiz uefa aldık madridi süper kupada yendik 1. sırayı aldık sonraki sezon madridi yine yendik bir kere de yenildik önceki sezon deividin süper golleriyle çeyrek final oynadınız ertesi sene gördük bizimkine tesadüf dediniz uefadan sonra süper kupa aldık ertesi yıl çeyrek sonra 2. tur yaptık anlatabilmişimdir umarım fener uefa listesinde önümüzde ama son 5 yıla göre son 3 yıl da değil 4. ve 5. sezonlar çok kötü bizim bu yıl 5. sezon çıkacak oradan zaten fark inecek sezon sonu orada da ilk 30da olacağız İnşallah biz manchesterı barcayı milanı eleyince seviniriz siz yedek kadrolarını yenince sevinirsiniz fark burada

çocuk yok ama kuş var :eek:

o sene madridle 3 maç yapmışız biri süper kupa finali 2 si şl çeyrek finali 3 maçın 2 sinde biz koymuşuz sen hala TESADÜFLERLE kazandığınız maçları yazıyosun buraya

IFFHS yi madem kimse kaale almıyor kaç yıldır ayakta bu şirket acaba sadece türk basını alıyormuş başkalarına sölemede bir yerleriyle gülmesinler sana hadi geçtik IFFHS yi UEFA nın resmi sitesinde bu gün nasıl bir haber var bak..

En büyüklerden bahsediyor

The 35 winners of Thursday's third qualifying-round ties – including the likes of AS Roma, PSV Eindhoven, Hamburger SV and Galatasaray SK join the 15 losing sides from the UEFA Champions League third qualifying round and a further 26 teams who begin their European campaigns here. The 2008 UEFA Cup winners FC Zenit St. Petersburg are among the teams to join the competition at this stage as are FC Shakhtar Donetsk, the last UEFA Cup winners, who lost their UEFA Champions League third qualifying round tie.

Buda haberin linki bak

https://www.uefa.com/competitions/uefacup/news/kind=1/newsid=870394.html

ben burda da göremedim sizin çokoprensi :rolleyes:

siz kendinizi bi 100 sene daha chelsea galibiyetiyle avutun

biz burda metin oktayları hagileri kaptan bülentleri arda turanları konuşurken siz gidinde topuzu nasıl paranın hükmüyle aldığınızla övünün

Cok ilginc arkadaslar var..Hakkatten..

UEFA siralamasi onemlidir ama adini verdigi kupa onemli degildir..:rolleyes:

UEFA siralamasi onemlidir ama o siralamada ilk 10-20 da kim vardiysa yenmemiz onemli degildir..:rolleyes:

UEFA siralamasi tabiki onemlidir de bu siralamada Boca Juniors u gorme sansimiz var midir? Yoktur..Gorebilecegimiz baska bir organizason varmidir? O da yoktur..

Iyi oldugumuzu ispat icin illa kupak almak zorundayiz galiba..:rolleyes:Duzenlesin IFFHS de bir kupa organizasyonu..Onu da aliriz kimse merak etmesin..Bizim oyle koyumuzde sampiyon olalim gibi bir dusuncemiz hicbirzaman en kotu gunumuzde bile olmadi..Gerekirse onu da aliriz..Cok calismayla sistemli oyunla 4 yil gibi suren bir yapilanma sonucu olarak..Sansa bala yendigimiz maclarlada olmaz yani..;)

Turkiye Kupasi paflarla oynanacak kupa..Super Kupa anlamsiz..Uefa 2.sinif..IFFHS yalanci istatistikci..Nerede ezip geciyorsak bir kulp bulma meraki..

CL yide alirsak bir gun tum Fenerbahceliler 4 yilda bir Dunya Kupasi organizasyonuna deger verirler artik..:rolleyes::D:D

Gerci onda da takimizin iskeletini olsuturdugu..Takimimizin tatigiyle oynayan ve 3.olan bir Milli takim vardi ama onu da kendimize mal etmeme efendiligi icerisindeyiz kac yildir..:bayrak:;)

Umit Davala`nin yillar once bir mactan sonra bir lafi vardi Fenerbahce`yle ilgili..Olay olmustu o zamanlar..:asd:Cocuk hakliymis..:ka19:

sevgiler..

Antalyaspor 99-00 sezonunda Turkiye Kupasi finaline kadar gelmis, bize kaybetmisti. O yuzden 00-01 sezonunda UEFA Kupasi'nda oynamislardi. Hatta Antalya'da Werder Bremen'i 2-0 yenmislerdi. Rovansi ise 5-0 kaybettiler. O yuzden o siraya kadar yukselmislerdir.

fb den üstte adamlar.Zuhahahahaha

Cok ilginc arkadaslar var..Hakkatten..

UEFA siralamasi onemlidir ama adini verdigi kupa onemli degildir..:rolleyes:

UEFA siralamasi onemlidir ama o siralamada ilk 10-20 da kim vardiysa yenmemiz onemli degildir..:rolleyes:

UEFA siralamasi tabiki onemlidir de bu siralamada Boca Juniors u gorme sansimiz var midir? Yoktur..Gorebilecegimiz baska bir organizason varmidir? O da yoktur..

Iyi oldugumuzu ispat icin illa kupak almak zorundayiz galiba..:rolleyes:Duzenlesin IFFHS de bir kupa organizasyonu..Onu da aliriz kimse merak etmesin..Bizim oyle koyumuzde sampiyon olalim gibi bir dusuncemiz hicbirzaman en kotu gunumuzde bile olmadi..Gerekirse onu da aliriz..Cok calismayla sistemli oyunla 4 yil gibi suren bir yapilanma sonucu olarak..Sansa bala yendigimiz maclarlada olmaz yani..;)

Turkiye Kupasi paflarla oynanacak kupa..Super Kupa anlamsiz..Uefa 2.sinif..IFFHS yalanci istatistikci..Nerede ezip geciyorsak bir kulp bulma meraki..

CL yide alirsak bir gun tum Fenerbahceliler 4 yilda bir Dunya Kupasi organizasyonuna deger verirler artik..:rolleyes::D:D

Gerci onda da takimizin iskeletini olsuturdugu..Takimimizin tatigiyle oynayan ve 3.olan bir Milli takim vardi ama onu da kendimize mal etmeme efendiligi icerisindeyiz kac yildir..:bayrak:;)

Umit Davala`nin yillar once bir mactan sonra bir lafi vardi Fenerbahce`yle ilgili..Olay olmustu o zamanlar..:asd:Cocuk hakliymis..:ka19:

sevgiler..

Ne dedi U.Davala ?

ünlü Galatasaraylı düşünür Ümit Davala der ki ;

bu fenerden bi cacık olmaz ;)

:ka05:

ve tabi bi de efsane fotomacın unutulmaz manşeti :cool:

yenicumali_essekleradamolur.jpg

:2aloh1:

İşte bundan 8-9 yıl önce aynı liste. Nerden nereye....

Antalya 87. Fener 196. ciddiyeti de o kadar zaten listenin kaç yıl adresi bile yoktu oranın. Şampiyonlar ligini ve La Liga'yı kazanmış R.Madrid'i Uefa kuapsı ve TSL ligi kazanmış takıma ikinci gösteren liste ne kadar ciddiye alınırsa o kadar ciddiye alıyorum bende.

Antalya 87. Fener 196. ciddiyeti de o kadar zaten listenin kaç yıl adresi bile yoktu oranın. Şampiyonlar ligini ve La Liga'yı kazanmış R.Madrid'i Uefa kuapsı ve TSL ligi kazanmış takıma ikinci gösteren liste ne kadar ciddiye alınırsa o kadar ciddiye alıyorum bende.

Fb 1. olsaydı ciddiye alırdınız.Siz yayla kupasında oynarken biz Avrupa'da oynuyorduk.:)

Üst Alt