Galatasaray 'a Yaramayan Futbolcularımız ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 'a Yaramayan Futbolcularımız !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray 'a Yaramayan Futbolcularımız !

30 yaşına kadar tecrübe kazanamamış 2 yıl sonra tecrübe kazanmış olurlar, artık 40lı yaşların ortasında, fırtına gibi eser bu ortasaha. Alıntı butonuna löp diye atlamaktan kasttettiğin şeyi kendin yapmışsın sanırım :)

2 yıl sonra Elano da 31 yaşına giriyor, Sarp 32 yaşına giriyor ve sen Keita 31 yaşına giriyor diye kadroya almıyorsunuz.

Keita hızlı adamdır, 31 yaşına girdiği zaman bu yaşındaki gibi oynayamaz. 2 yıl boyunca sence Gio form tutarsa sence Keita oynatılır mı?

Orta saha mücadele ve tecrübe isteyen bir kısım. Elano bulunduğu konumda press yaparak topu kapan ve koşmadan direk boş oyuncuyu görebilecek bir oyuncu.Aynı zamanda m.sarp'ta öyle. Defans ve orta saha oyucularını yaşlı adamlardan oluşturabilirsin ama bunu hücum oyuncularında yaparsan sıkıntı yaşarsın :) Benim görüşüm bu. Defans yarı yaşlı- yarı genç, orta sahayı da aynı şekilde yaşlı -genç karışımı yaparsın, hücumu da genç ve hızlı oyunculardan kurarsın.Arkadakiler tecrübesiyle, öndekiler gençliğiyle işi bitirirler.

30 yaşına kadar tecrübe kazanamamış 2 yıl sonra tecrübe kazanmış olurlar, artık 40lı yaşların ortasında, fırtına gibi eser bu ortasaha. Alıntı butonuna löp diye atlamaktan kasttettiğin şeyi kendin yapmışsın sanırım :)

Löp diye kastettiğim şeyi sen yapıyorsun şuanda :) Benim tecrübe kazanması gereken dediğim Gio ve Emre Çolak'tır.Diğer adamlar 30 yaşına geldiği zaman zaten ortasaha ve defansın bel kemiği olacaktır ;)

Keita 4 yıl sonra 31 olacak bu bir. İkincisi Sarp 32 yaşına girdiğinde, bu mücadele bu hırs kalır mı? Ya da Ayhan örneğini göz önünde bulundurduğunda Sarp'ın 32 yaşında bugünkü kadar mücadeleci ve hırslı olacağından emin misin? Neill'in 2 yıl sonra hala burada olacağından emin misin? JO2nun bonservisinin alınabileceğinden emin misin? Daha uzar da uzar

Löp diye kastettiğim şeyi sen yapıyorsun şuanda :) Benim tecrübe kazanması gereken dediğim Gio ve Emre Çolak'tır.Diğer adamlar 30 yaşına geldiği zaman zaten ortasaha ve defansın bel kemiği olacaktır ;)

Benim sna sorduğum soru gayet açıktı, yanlış anlamayı nasıl başardın merak ediyorum...

M.Sarp

Elano-E.Çolak​

ortasahasıyla hangi rakibe karşı çıkacan?

Keita 4 yıl sonra 31 olacak bu bir. İkincisi Sarp 32 yaşına girdiğinde, bu mücadele bu hırs kalır mı? Ya da Ayhan örneğini göz önünde bulundurduğunda Sarp'ın 32 yaşında bugünkü kadar mücadeleci ve hırslı olacağından emin misin? Neill'in 2 yıl sonra hala burada olacağından emin misin? JO2nun bonservisinin alınabileceğinden emin misin? Daha uzar da uzar

Jo'nun opsiyonunun kullanılacağını düşünüyorum.Kullanmamak saçmalık olur ki City'nin çok aşırı bir bonservis isteyeceğini düşünmüyorum.

Şu yaşında arda, uğur, emre, m.topal'dan fazla koşup daha fazla mücaadele edebiliyorsa inan o yaşa geldiği zaman şuanda bu saydığım oyuncular kadar mücadele edecektir.

Keita 4 yıl sonra 31 olsa bile benim tam anlamıyla takım olmak için 2 yıl olarak belirttiğim süre içinde Gio form tutarsa ve iyi oynarsa bu takımda Keita diye bir oyuncu kalmaz ki şurada Kewell'ı çok çok 1 yıl daha görürüz, onunda çoğu maçta caneri kesebileceğini düşünmüyorum artık.

Benim sna sorduğum soru gayet açıktı, yanlış anlamayı nasıl başardın merak ediyorum...

M.Sarp

Elano-E.Çolak​

ortasahasıyla hangi rakibe karşı çıkacan?

Yeryüzündeki her takıma karşı oynarsın bu orta saha ile. Savunmada pres, hücumda ise pas yetenekleri ile taşırlar bizi. Çok üretken bir orta saha kazanmış oluruz. Bundan 1-2 seneye kadar da Emre daha da güçlenir.

Jo'nun opsiyonunun kullanılacağını düşünüyorum.Kullanmamak saçmalık olur ki City'nin çok aşırı bir bonservis isteyeceğini düşünmüyorum.

Şu yaşında arda, uğur, emre, m.topal'dan fazla koşup daha fazla mücaadele edebiliyorsa inan o yaşa geldiği zaman şuanda bu saydığım oyuncular kadar mücadele edecektir.

Keita 4 yıl sonra 31 olsa bile benim tam anlamıyla takım olmak için 2 yıl olarak belirttiğim süre içinde Gio form tutarsa ve iyi oynarsa bu takımda Keita diye bir oyuncu kalmaz ki şurada Kewell'ı çok çok 1 yıl daha görürüz, onunda çoğu maçta caneri kesebileceğini düşünmüyorum artık.

Arda ve Kewell sene sonu gidici. Dos Santos'un alınması da tamamen bu yüzden... Ben, iyi bi Dos Santos'un hem solda Caner'den hem sağda Keita'dan, hem forvet arkasında Arda'dan daha iyi oyuncu olduğunu her başlık altında ısrarla belirttiğim halde, senin yazdığın kadrodaki noksanlığı görmemek imkansız.

M. Sarp'ın 32, Elanonun 31, Neill'in 34 yaşında olacağı bir ortamda haala Keita'nın 29 yaşında olacağı üzerinden yorum yapıyosun ilginç bi şekilde.

Caner sol açık olmayacak bizde, ya sol bek oynamayı öğrenecek ve dünyanın sayılı sol bekleri arasına girecek, ya da vasat bi sol açık oyuncusu olacam diyip dönecek CSKA'ya...

JO'nun opsiyonunun alındığına dair de hiç bir resmi açıklama yok, buna H.Üstünel'in açıklamaları da dahil.

Yeryüzündeki her takıma karşı oynarsın bu orta saha ile. Savunmada pres, hücumda ise pas yetenekleri ile taşırlar bizi. Çok üretken bir orta saha kazanmış oluruz. Bundan 1-2 seneye kadar da Emre daha da güçlenir.

Hele şükür aynı şeyleri düşünen bir kardeşim geldi.Hoşgeldin öpüyorum seni :)

Neill'i görünce Servet'in ne olduğu daha açık ortaya çıktı. Servet, Sarp ve Barış'ta yetenek denen şey yok. Sadece fizik açıdan güçlüler o da olmasa amatör topçu bile olamazlardı.

Servet

Ayhan

Barış

Leo

Gökhan zan

bunlar gitsin başka bir şey istemiyorum

Leo Franco belki şu an için tam istediğimiz gibi oynamıyor olabilir ama diğer tüm futbolcular katkısı olan oyuncular.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt