Galatasaray 'a Yaramayan Futbolcularımız ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 'a Yaramayan Futbolcularımız !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray 'a Yaramayan Futbolcularımız !

Diğerleri bence tartışılabilir ama Sarp ve Barış kesinlikle yakışmıyor. Sarp'ın kendi ekseninde dönmesi direkt pas yerine topu geveleyip topu alacak adamla arasına defans girmesini bekleyip geri dönmesi falan beni bitiriyor. Dünki maç çok önemli değildi ben Sarp gerçeğini Eylül'den beri görüyorum ve konuşuyorum. Orta sahamızı felç edip , mücadeleyle göz boyayan yegane adamımız o. Büyük takım oyuncusu pas yapar.

Eee buda normal. Saptırdığımda yok ayrıca sana bir örnekleme yaptım orda. Soruyorum sana şimdi Arda dün rakip defansa kaç kez bindirme yaptı ? Yani boşa kaçıp pas istedi sonuçta yana ya da diagonal pas istemiş olabilir. Sarp'ta onu uygun görememiş olabilir. Bunlar normal şeyler. Benzer şeyi Arda'da yapıyor bunun neresi saptırma. Taça çıkacağını sen çıkarıyorsun yani böyle düşündüğünü ve esefle kınıyorum bu düşünceni.

Neyi uygun görmemiş ya? Önünde bomboş hareket alanı vardı. Demarke durumundaydı. Sağında - solunda rakip takım futbolcusu yoktu. Neyi uygun görmemiş? Ben aptal değilim, buda göz !

Renkleri Sarı -Lacivert olanlar

Emre'ler le, Cristian'lar la oynar,

Siyah - Beyaz olanlar

Ernest'ler le oynar, Fink'ler le oynar..

Bizimkilerse, Mütavazı bir takımdan gelmiş, Yetenekleri kısıtlı olan

Sarplar'la oynar..

Sonra deriz ki ; Son 10 Yılın en iyi takımı kurduk. Yok yaaa! Anca kendinizi kandırırsın !

Dün kupada kime elendiğimizden haberi olan varmıııııııııııııı??????????

Dün kupadan elendik haberin varmı:boohoo::boohoo::boohoo::boohoo:

Direkten dönen 1 tane pozisyon (bak sadece 1 tanesi) gol olsaydı ne olcaktı.Şimdi halamın sakalları muhabbetine girmek istemiyorum ama, insaf ya bu takımında her maçı kazancak hali yok ya.Dün şansızlıktı o kadar.

O direkten dönen toplardan biri gol olsa burda bugün burda hiç kimse "Çok kötü oynadık,kazanmayı hiç haketmedik,bu nasıl futbol böyle şey olur mu?" demezdi.Sende dahil.Abartmayın yani bazı olayları.

Rijkaard kupanın ilk maçındaki hatalarından dolayı elenmemimizin baş sorumlusudur.

Elano'yla ne sorunun var yahu ? İlla gösterişli bir topuk pasıyla go atması yada attırması mı lazım ? Dün defanstadada ilerdede Topal ve Sarp'tan daha iyiydi.

Elano zaten basit oynadığı,gereksiz çalım yapmadığı,oyunu bir anda attığı mükemmel paslarla değiştirdiği için sevilmiyor anlamadın mı?

Doğu birşey diyemiyorum sana. Senin bahsettiğin Emre yine bu takımdan çıktı. Sarp bizi ölene kadar idare etcek demedik ama düşüncelerin yanlış. İnadına pas atmamak birşey yapıcak oyuncu değil ve yeteneğine göre iyi işler yapıyor. Haa her maç kart gören asabi bir oyuncuyuda ne ben ne de bu camia istemez zaten. Ernst farklı bir olay defansif futbol oynayan her takımda göze batar o adam ama ofansif bir takımda nasl toplar abartıldığı kadar değil Ernst.

Eleştiri yapamayack kadar bilgin yoksa üyeliğini iptal et kardeş

Sana farz oldu. Mesajını alıntıladığım bir önce mesajı sabah, öğle, ikindi, akşam ve yatsı zamanlarında iki şer kere oku, hocalara ve imamlara sor sonra gel cevapla! Anlamamışsın çünkü?

Rijkaard dan daha fazla bilgim olsaydı şu anda Galatasaray'ın teknik direktörü ben olurdum. Eleştirmem için en az onun kadar futbolla yatıp, futbolla kalkmam lazım. 40 senemi futbola vermem lazım. Yoksa haddim değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt