Galatasaray 'a Yaramayan Futbolcularımız ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 'a Yaramayan Futbolcularımız !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray 'a Yaramayan Futbolcularımız !

Kimse eleştiri yapmasın arkadaşlar ne de olsa yönetim ve Rijkaard herşeyi bizden iyi biliyor bu siteyide kaldırın lütfen. Bazıları bişey bildiğini sanıyor.

Kimse eleştiri yapmasın arkadaşlar ne de olsa yönetim ve Rijkaard herşeyi bizden iyi biliyor bu siteyide kaldırın lütfen. Bazıları bişey bildiğini sanıyor.

Eleştiri yapın yapmayın demedi ki kimse ya da atmadık forumdan bu ne saçma bir cevap şimdi ?

Ama sana cevap verildiğinde bu fikre kapıldıysan demekki senin düşüncende bir yanlışlık var.

Rijkaard'a benimde eleştirim var mesela : Balta madem hazır kazanmak zorundasın neden Caner'i ilerde başlatıp Balta'yı bek başlatmadın ve Aykut neden oynar böyle bir maçta ?

Futbol çok karmaşık bir oyun herkes anlamaz. Anlamak için teknik direktör olmak lazım

Eleştiri yapın yapmayın demedi ki kimse ya da atmadık forumdan bu ne saçma bir cevap şimdi ?

Ama sana cevap verildiğinde bu fikre kapıldıysan demekki senin düşüncende bir yanlışlık var.

Rijkaard'a benimde eleştirim var mesela : Balta madem hazır kazanmak zorundasın neden Caner'i ilerde başlatıp Balta'yı bek başlatmadın ve Aykut neden oynar böyle bir maçta ?

Sakın böyle bir şey düşünebildiğini yazma çünkü sen Rijkaarddan daha iyi bilemezsin çok ayıp çok .

Sakın böyle bir şey düşünebildiğini yazma çünkü sen Rijkaarddan daha iyi bilemezsin çok ayıp çok .

kardesim niye sitem ediyorsun bosuna

elestirin herkesin elestirmeye hakki var ama dozunu kacirmadam

yok efendim neymis bu sene 4.lük basariymis da yok daha neler böyle konu acanlar tepki alir bu gayet normal

Tamam uzatma bunu istersen bazı üyeler böyle düşünebilir ama mantıklı yorumlarını onaylayacak birçok üye var. Şu laflar yerine güzel bir eleştiri yap oturup konuşalım üyeleri eleştireceksen raporla yeter.

Teşekkür ederim güzel düşüncelerin için ama bunun için daha tecrübe lazım biliyorsun emek istiyor:)

Adminlerimizden eksiklerim çok ben farkındayım:) İlerde kısmetse. Saol.

Eleştiriyi o konuda uzman olanlar vermelidir. Ama uzman değilsin diye fikirlerini yansıtamazsın demedim. Eğer sen "Rijkaard eleştiriyi hakediyor." deyimi yerine; "Rijkaard bence şunu şunu yapsaydı daha mantıklı olurdu." deseydin böyle bir tepki almazdın.

Eleştiriyi o konuda uzman olanlar vermelidir. Ama uzman değilsin diye fikirlerini yansıtamazsın demedim. Eğer sen "Rijkaard eleştiriyi hakediyor." deyimi yerine; "Rijkaard bence şunu şunu yapsaydı daha mantıklı olurdu." deseydin böyle bir tepki almazdın.
Ben şunu şunu yapsaydı dersem eleştiriyi haketmemiş mi oluyor veya Rijkaard eleştirilmemiş mi oluyor anlamadım.

Örneğin Antalya deplasmanında Uğurun sol bek oynatılması hataydı dersem Rijkardı eleştirmemiş mi oluyorum.

Yada Rijkaard eleştiriyi haketmiyor ama ben elştiririm kardeşim mi demek istemiş oluyorum.

Ben şunu şunu yapsaydı dersem eleştiriyi haketmemiş mi oluyor veya Rijkaard eleştirilmemiş mi oluyor anlamadım.

Örneğin Antalya deplasmanında Uğurun sol bek oynatılması hataydı dersem Rijkardı eleştirmemiş mi oluyorum.

Yada Rijkaard eleştiriyi haketmiyor ama ben elştiririm kardeşim mi demek istemiş oluyorum.

Uğur'un performansı o bölgede düşüyor bu doğru ama Rijkaard'ın amacı ordada alternatif yaratmak eldeki mevcut isimleri buda oyuncuyu o bölgede deneyerek olur. Sabri olsaydı sağda enazından Uğur bu kadar sırıtmazdı inanın.

Bak sorun eleştirmekte değil biz anlaşamadık senle... Kelimelere fazla takılıyoruz.

Daha nasıl anlatayım bilmiyorum.

Sen, "Rijkaard eleştirilmeyi hakediyor" vs. dedin değil mi? Rijkaard'ın tercihine katılmayabilirsin ama eleştirmek için bu konuda en az Rijkaard kadar bilgili olmalısın. Neden bu tercihi yaptığını bilmelisin. Eğer bilmiyorsan sadece Rijkaard'ın neden böyle bir karar verdiğini sormalısın. Fikirlerini bizlerle paylaşmalısın. Hıncal Uluç gibi "Rijkaard teknik direktör değil" dememelisin. Benim anlatmak istediğim budur.

Uğur'un sol bek oynaması doğru olmayabilir ama bunu neden yaptığını sormak lazım. Adam demek ki bir şeyleri denemek istemiş başarılı olamamış. Bunu yaptı diye adamı asıp, kesecek değiliz ya?

Neyse daha fazla uzatmayalım.

Yaramayan futbolcu diye birşey olamaz.Hepsi rotasyonun bir parçası.11 Kewell sahada 7 Kewell yedek olsun isteniyor herhalde...:):rolleyes:

sanki 19 yaşında 'da zamana ihtiyacı var.Saha içinde topla kavga eden tek futbolcu.

Topal çok iyi bir kesici... Sakatlıktan sonra düzelememişti. Bu son maçlarda iyi oynuyor. Ayağa pas atıyor, sol ayakla ters paslar atıyor. Elano gibi uzun paslar atıyor. Tek eksiği motivasyon. Bence herkes eleştirecek adam arıyor. Keşke maçta Barış oynasaydı da herkes onu eleştirseydi. En azından zoruma gitmezdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt