Galatasaray Adası - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Adası

bir onceki mesaj ozelinde merak ettigim *kisim ; (havuz disinda kalan) ->

FWcsjPTWAAAFtTl

Dün yönetim kurulu toplantısında Dursun Özbek, Galatasaray Adası ile ilgili “pamuk eller cebe” demiş. Cemal Özgörkey dışında herkes tavana bakmış. <-> kaynak; piranhaspor.

Giris üyelere beles miydi. Tadilattan sonra bence ücret alsinlar.

Yok öyle bedavaya iki tur yüzmek sonrasinda pilav yemek falan.
+ .

acaba salt havuz mu aktif olacak -
yoksa, eskisi gibi diger bolgeleri kiraya mi verecekler~yeme icme sektoru ozelinde... *salt havuz odakli olarak degerlendirilmez buyuk ihtimal genel m2 .
tahminim tum tadilat biter bitmez detayli bir aciklama yapilir gidilecek yol uzerine.

istanbulun eşi benzeri olmayan tek yerinde sadece cimbomluların girip çıkığı exclusive bir alan !!! bunun neyine karşı çıkıonuz söyleyin de bilek. yıllardır yok su ada yok dava yok enkaz fln klübün geldiği aciz durumun bir yansıması oldu ada. şimdi orayı tekrar hayata geçirmek suretiyle tüm trye mesaj verilmeli.

istanbulun eşi benzeri olmayan tek yerinde sadece cimbomluların girip çıkığı exclusive bir alan !!! bunun neyine karşı çıkıonuz söyleyin de bilek. yıllardır yok su ada yok dava yok enkaz fln klübün geldiği aciz durumun bir yansıması oldu ada. şimdi orayı tekrar hayata geçirmek suretiyle tüm trye mesaj verilmeli.
Şu Galatasaray Adası'nda konsept bir David Gilmour konseri çok seksi olurdu.

+ .

acaba salt havuz mu aktif olacak -
yoksa, eskisi gibi diger bolgeleri kiraya mi verecekler~yeme icme sektoru ozelinde... *salt havuz odakli olarak degerlendirilmez buyuk ihtimal genel m2 .
tahminim tum tadilat biter bitmez detayli bir aciklama yapilir gidilecek yol uzerine.

Artık kolay kolay kiraya vermezler bence kendimiz işletiriz zor bir iş değil.

Şu Galatasaray Adası'nda konsept bir David Gilmour konseri çok seksi olurdu.

sevgili mert,

hayali bile muthis bir olay.... kendisi cok begendigim buyuk bir sanatci.
bu ve bunun gibi konsept etkinlikler icin - girisimcilik bakisini begendigim *erden timur bu baglamda keske adim atsa. bu olay daha once yapildi mi suan hatirlamiyorum. izin vs sorun olmazsa, bir ilk olabilir bayagi ses getiren.
oncelikle tadilat sona ersin ~ akabinde kulubumuza yakisir bir *acilis olmali ~ kim bilir *belki beraberinde bu tur bir etkinlikle ile olmasi - kaliteli ve aykiri olurdu her bakimdan....

sevgili mert,

hayali bile muthis bir olay.... kendisi cok begendigim buyuk bir sanatci.
bu ve bunun gibi konsept etkinlikler icin - girisimcilik bakisini begendigim *erden timur bu baglamda keske adim atsa. bu olay daha once yapildi mi suan hatirlamiyorum. izin vs sorun olmazsa, bir ilk olabilir bayagi ses getiren.
oncelikle tadilat sona ersin ~ akabinde kulubumuza yakisir bir *acilis olmali ~ kim bilir *belki beraberinde bu tur bir etkinlikle ile olmasi - kaliteli ve aykiri olurdu her bakimdan....
Ada, tüm egzotikliğiyle tüm dünyaya çok büyük reklam olurdu. Keşke biri bunu yapsa.

Üst Alt