Galatasaray Arda Turan‘ı Bedelsiz İstiyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Arda Turan‘ı Bedelsiz İstiyor!

Bunun hakkında daha fazla yazmak istemiyorum ama bir noktaya daha değinmek istedim. Meşhur Kewell-Keita vs dönemini hatırlayın. Arda efendi açıkça mahallede topun sahibi çocuk gibi takılırdı. Takımın skora ihtiyaç duyduğu andan itibaren (Dakika 30-85 farketmez) her topu kendisine ister, pas vermeyeni azarlar, takım oyununun içine sıçardı tam anlamıyla. Onun bu tavrı nedeniyle, normal oyunuyla kazanabileceği pek çok maçı kaybetti takım. O zamanki çöküşün ana sebeplerinden biridir. Katkıda bulunduğu birkaç gol için ''Gemisini kurtaran kaptan'' muamelesi görürdü sonra; klasik spor basını yalakalığı işte...

Arda, katkı verecekse de böyle verebilecek bir futbolcu; artısı eksisi tartışılır. Ki bir daha ne öyle bir paye verilir kendisine, ne de verilse bile fiziksel ve mental açıdan kaldırabilecek durumda olabilir. Galatasarayımız için Arda defteri bir daha açılmamak üzere kapanmıştır...

bedava gelirse neden olmasın hem yerli hemde arkaşların dediği gibi kafasını futbola verirse her türlü katkı sağlar bu adam daha 2-3 sene önceye kadar barça da oynuyordu

Arda'yı psikolojik olarak Terim'de tedavi edemezse hiç bir hoca edemez zaten

Bir kaç yıl önce Barça da döktürürken hepimizin imrenerek baktığı bir herifti.Şuan yürüyecek hali kalmadı işin ilginç yanı o

Gelirse alacağı ücrete bakarım 1-1,5 milyon bandında gelirse iyi transfer olur.En azından tutmazsa zararı olmaz fazla,herşeyi tartışılır ama adamın Galatasaraylılığı baki.Formayı giydiği an başka birine dönüşebilir

Beyler adam sizin benim gibi Galatasaraylı, arkadaşmızın dedigi gibi 1,5 bandında gelirse Terimle yine yıldızlaşır

Bedava gelirse gelsin. İtalyan kondüsyoner ile toparlanır belki.

Maaş konusunda ciddi fedakarlık yapmalı ayrıca. Şu an ölü bir oyuncu sonuçta nekadar kariyerli olsada.

gelmesin başakşehirde ne yaptı da bize gelecekmiş?
Visca' nın onda biri katkısı olmadı. Arda' yı isteyenlere sorsan, Visca için 'çöp' diyen bile olabilir?!. Allah akıl fikir versin. Neymiş?; Galatasaraylıymış...

Yahu adamın fiziksel görüntüsüne, hal ve hareketlerine bakın da söyleyin. Bu saatten sonra biraz azmetse kasığından, orasından, burasından patlar zaten. Gitsin (Komik olmayan tekliflerle) talibi çıkarsa, Çin-Katar kulüplerinde filan oynasın!...

Yav he he

Sen bir kere tarafsız olsan Terim'e bu kadar laf demezdin.Riykerink ve Mancini'ye laf söylettirmediğin zamanları biliyoruz.Acaba bu akılsızlık değil midir açıkla da bilelim ?

Sırf tipini beğendiğin için bu isimleri övdüğünü düşünüyorum.Tudor hoşuna gitse onu da överdin

Tipini mi. Bombos düsüncelerini kendine sakla yoksa bir yerine sokarlar o düsüncelerini.

Gecen anama bacima küfür etti birisi diyordun ama öte yandan bir de su bana yazdigin seviyesiz imalara bak. Benim yazdiklarim hosuna gitmedi diye böyle seylere ne gerek vardi. Yazik gercekten su ugrastigim adamlara bak.

Tipini mi. Bombos düsüncelerini kendine sakla yoksa bir yerine sokarlar o düsüncelerini.

Gecen anama bacima küfür etti birisi diyordun ama öte yandan bir de su bana yazdigin seviyesiz imalara bak. Benim yazdiklarim hosuna gitmedi diye böyle seylere ne gerek vardi. Yazik.

Hadi ya yap bakalım :) Ne yapacaksın görelim

Bir kere genelleme yaparak millete beyinsiz iması yaparak boş mesaj atan sensin,ben sana yanlışını söyledim sen yine ters cevap verdin.Futbolun kitabını yazmış gibi triplere giriyorsun

Sayın futbol üstadı Can bey soruyorum o zaman;madem tipleriyle ilgili bir durum yok ortada bu savunduğun iki ismin Terim'den artılarını yazabilir misin ? Bize ne kattılar,neler yaptılar cevap bekliyorum

Hani bu iki insanı bir kulüp efsanesinden üstün tutmak için bir şeyler başarmış olmaları gerekiyor ?

Üst Alt