GSC Haber - Galatasaray Borç Alacak Farkının 4.6 Milyar Lira Olduğunu Açıkladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray Borç Alacak Farkının 4.6 Milyar Lira Olduğunu Açıkladı

Sadece üyelere açılmış henüz official duyuru yok.

Olur da projeler patlarsa biz de patlarız, borç artışı çok fazla, Beşiktaş’ı geçip Fenere yaklaşmış oluyoruz eğer tablo doğruysa.

Dernek üzerinden yapılan makyaj yok diye de böyle olabilir tam haline bakmak lazım.

Erden beyin projelerine güvenmek istiyorum. Başkada çıkar yolumuz yok gibi duruyor. Öyle oyuncu alıp satmakla kapanacak birşey değil bu.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı Galatasaray

para değil 400 milyon euro , bu sene çat 100 milyon oyuncu sattık mı 2 milyarı gider çat proje gitti mi 8 milyar daha olur mu ?

31/12/2020 itibariyle borç-alacak farkı 2,162 milyar TL denilmişti, 236 mln € yapıyor

31/12/2021 itibariyle borcu 2,561 milyar TL yazıyor bazı sitelerde, 170 mln € yapıyor

Şimdi ise 4,6 milyar TL deniliyor, yaklaşık 230 mln € yapıyor

Muhtemelen 2021 için açıklanan rakam diğerleriyle aynı hesapla yapılmamış bir rakam olabilir

Ven zaten bu hesapları anlamıyorum, her sene hesaplarken içine neyi koyuyor neyi koymuyorlar değiştiriyorlar herhalde

31/12/2020 itibariyle borç-alacak farkı 2,162 milyar TL denilmişti, 236 mln € yapıyor

31/12/2021 itibariyle borcu 2,561 milyar TL yazıyor bazı sitelerde, 170 mln € yapıyor

Şimdi ise 4,6 milyar TL deniliyor, yaklaşık 230 mln € yapıyor

Muhtemelen 2021 için açıklanan rakam diğerleriyle aynı hesapla yapılmamış bir rakam olabilir

Ven zaten bu hesapları anlamıyorum, her sene hesaplarken içine neyi koyuyor neyi koymuyorlar değiştiriyorlar herhalde
Ya şuna birdaha baksanıza borcumuz 400 küsür milyon dolar alacağımız 200 küsür milyon dolar ben mi yanlış görüyorum eskisi ile değişen birşey yok ki ?

Üst Alt