GSC Haber - Galatasaray Borç Alacak Farkının 4.6 Milyar Lira Olduğunu Açıkladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray Borç Alacak Farkının 4.6 Milyar Lira Olduğunu Açıkladı

tüm bu hesaplar tahmini öngörülmüştür muhtemelen o yüzden kısa vadede şampiyon olup +şampiyonlar ligi gelirleri lazım ve konut projelerınden mutlaka girdi göstermemiz lazım artık

keşke sponsorlardan da iyi paralar alabilsek ama sponsor olayları zor artık

Bana bu tablo kabul edilemez geldi açıkçası, kurulda açıklanırsa anlarız.

1 senede 2 katına çıkmasının sebebi iyi bir şekilde açıklanmalı üstüne gittik Florya’yı aldık krediyle.

Alacaklara Mecidiyeköy gelirleri dahilse durum daha da vahim.

TL olarak artış göstermesi çok normal değil mi? Sen X bir oyuncuya ödeme yapabilmek için 1 birim döviz karşılığında 18 birim kendi ülke paranı veriyorsun. Böyle olunca da borç TL olarak da artmış oluyor. Banka borçları dışında hangi masraf kalemin TL bazında ? Sadece Türk oyunculara yapmış olduğun ödemeler. Bunun dışında her şey döviz karşılığında, kur bu kadar yüksek olduğunda da haliyle borç TL olarak da artış gösterecek.

TL olarak artış göstermesi çok normal değil mi? Sen X bir oyuncuya ödeme yapabilmek için 1 birim döviz karşılığında 18 birim kendi ülke paranı veriyorsun. Böyle olunca da borç TL olarak da artmış oluyor. Banka borçları dışında hangi masraf kalemin TL bazında ? Sadece Türk oyunculara yapmış olduğun ödemeler. Bunun dışında her şey döviz karşılığında, kur bu kadar yüksek olduğunda da haliyle borç TL olarak da artış gösterecek.
Borçların % 70i TL olmalı en az şu an. Mevcut sözleşme ve transfer yükümlülükleri döviz.

31 aralıklar arası kur farkı %30

Borç alacak farkı artışı x2 neredeyse.

Döviz giderimiz çok diyorsun da döviz gelirimiz az. Normal diyemeyiz yani gelirimize göre harcamıyoruz ve sürdürülebilir değil.

Bu mecidiyekoy projesi falan dahil mi buna ya? Alacaklar buradan mı kaynaklı? Moralimi bozdu çok ciddi bir rakam.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı Galatasaray

Borçların % 70i TL olmalı en az şu an. Mevcut sözleşme ve transfer yükümlülükleri döviz.

31 aralıklar arası kur farkı %30

Borç alacak farkı artışı x2 neredeyse.

Döviz giderimiz çok diyorsun da döviz gelirimiz az. Normal diyemeyiz yani gelirimize göre harcamıyoruz ve sürdürülebilir değil.

Yazdım zaten aynı şeyleri daha önce. Resmi bir "Gelir Tablosu" gelirse oradan daha net bilgilere sahip oluruz.

Klasik dursun özbek dönemi hiç şaşırmadım önümüze gelene 3 milyon euro maaş verirsek bu borcun artması gayet doğal

Tatsız işler bakalım ne zaman buna dur diyecek yönetim gelip kendi değerlerimize öncelik verecek. Arkadaş hani atla deve de değil bence, Bilbao yıllardır Ankara'nın yüzölçümün yarısından bile küçük yerden çıkan topçularla İspanya liginde paşalar gibi mücadele edebiliyorken bizim bu ülkede kendimize yetemiyor oluşumuz inanılmaz.

Tabloda 420m$ borc Yaziyor. Alacak 250m$. TOPLAMDA borc 170m$ oluyor. 2,5 milyar TL deniyordu. Hemen hemen o miktar cikiyor. Zaten hesapta alacaklarla 2,5 milyar olsa rakam artida bile olurduk. Yani önceki denilene degisen birey yok. Simdi tabiki birde Florya arsaya 100 m$ galiba eklenecek ama oda baska bi konu.

Hic bir külüp biz dahil kendi borclarini artik sirf Futbol ile kapatamaz, varsa imkanlari bizim gibi gayrimenkül islerine girmesi gerek. Birseyler yapip satmasi lazim, yoksa x oyuncuyu 5 aldim 25 sattim ile bu borclar kapanmaz. Bizim hedefimiz x futbolcuyu 5 aldiysak 20 satip en azindan Futbol Bransini kendi yagsi ile kavrulmasi saglamak, ve en önemlisi hic bir geliri olmayan ne kadar amatör branslari varsa kapatmamis gerek , Spor külübünden den Futbol külübüne gecis yapmamis sart.
Her sene satislardan 15-20 kar yap bak bakalim kapaniyormu

Üst Alt