Galatasaray, CSKA İle Anlaşma Aşamasına Geldi ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, CSKA İle Anlaşma Aşamasına Geldi !

Cevap: Galatasaray, CSKA İle Anlaşma Aşamasına Geldi !

9 mn euro veriyorlarmış daha ne bekliyor yönetim anlamıyorum.Keitayı 8e hemen satıyorsun elano için 9 az oluyor şaka gibi.Elano kalırsa yine artık ben hiçbirşey demiyorum.

Çok iyi para bence hemen satılmalı ama bizim bu şanssızığımız ne kadar devam edecek bilmiyorum.

9'a giderse eldeki para yaklaşık 14-15 oluyor.

5'er milyondan üçer tane futbolcu. 2 orta saha bir forvet olmak üzere. :p

9 iyi para kaçırma bu fırsatı yönetim eğer haber doğruysa. ruslarda sıcak para vardır çok taksitte olmaz zaten

Ya neyin pazarlığını yapıyorsunuz 9 vermişler 9 verin gitsin işte.

Bir de şu varki Goal.com un haberleri ne kadar gerçek ?

Yabancı kaynaklar bile Hürriyeti filan kaynak göstermiş.

Bence Elanoya değiş 9 milyon, 7 verseler satarlar.

FM oynamıyoruz burda elbette farkındayım ama Elano'yu 11e satsak, üstüne 3-4 m da biz eklesek Kim kalström ve Gökhan İnler'i alabiliriz bence...

------Cana--Gökhan-----

--------Kalström--------

Süper bir orta 3lümüz olur. Hayal de değil bence...

FM oynamıyoruz burda elbette farkındayım ama Elano'yu 11e satsak, üstüne 3-4 m da biz eklesek Kim kalström ve Gökhan İnler'i alabiliriz bence...

------Cana--Gökhan-----

--------Kalström--------

Süper bir orta 3lümüz olur. Hayal de değil bence...

Güzel kardeşim bu alıntıyı sadece sana yönelik yapmıyorum, bu tarz kadro oluşturan herkes için yaptım bu alıntıyı. Sadece bizim forumda değil diğer takımların forumlarında da böyle, bunun için sana yönelik bir saldırı varmış gibi düşünme.

Bu transfer olayını çok basite alıyorsunuz öncelikle, sen yine çok uçmamışsın :) ama nelere uçanlar var. GÖkhan İnler dediğimiz adam için klübüyle anlaşmak kolay, satılmayacak futbolcu şu devirde sadece Messi. Ama bu işte para bastırma ile olmuyor.Hadi bonservisine paramız yetti Gökhan İnler'in, Türkiyeye gelir mi Allah aşkına biraz mantıklı düşünün. Kıytırık Halil Altıntop bile kariyerinin sonlarında ama istemiyor Türkiye'yi, çünkü biliyor ki Türkiye ligi kalitesiz, geleceği olmayan bir lig. En değerli Türk oyuncusu Arda bile değerinin yarısını bulmuyor bu ligteyken. Kallström daha mantıklı bir seçim tabi ki ama böyle kadrolar yazmayla olmuyor, Fm de oluyor böyle basit transferler.

Bana sorarsanız ben orta sahaya MUrat Ceylan'ı isterim, hem mantıklı hem faydalı olur. OLmayacak dualara amin demeye gerek yok bence.

Elano bu sezon bizde kalırsa çok sorun olacak.Hangi bakış açısından baksam böyle.Brezilya milli takımına çağrılacak mı artık belli değil.Satmazsak iyice piyasası düşer.Söylenen paralar çok iyi.Geçen sene verim alamamış olabiliriz olabilir futbolda bu var ama bu sene takımda kalmamalı.Ne o,ne yöneticiler,ne de takım arkadaşlarının onu istediğini sanmıyorum.Belki D.K da gösterdiği performans ile Rijkaard gönderilmesini istemiyor olabilir ama bence kesin gitmesi lazım.Başkalarının fikirlerine saygı duyarım.

Satılsın zaten elanodan forvet arkası olmayacağını 5 yaşındaki çocuk bile biliyor

Üst Alt