Galatasaray Düşmanlarını Afişe Ediyoruz! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Düşmanlarını Afişe Ediyoruz!

bugun derin futbol var , eger bir iptal yoksa bu aksam program yapacaklardir

3 gundur beyaz futbol vardi ,genelde futbol odakli konusuldu , ama derin futbolda format biraz farkli , haftayi degerlendirip sert girisecekler , bakalim bu aksam program nasil olacak ahmetlerin ertemlerin
Cidden bu programi mi takip ediyorsun

Senden beklemezdim

Fenerbahçe'nin efsane bir medya yapılanması var. Geçen sene gördüğünüz abi Şenol Güneş'in kafasını yardılar, medya eliyle Şenol Güneş'i suçlu çıkardılar bir de utanmadan. Elenecekleri kupada haksız yere final oynadılar.

Provokasyon yap, olay çıkar; mağduru oyna. Fenerbahçe taktiği.

Forumdakiler ne olacak? derbi gecesi insanı sinirden çatlattılar.Hakem ne yapmışmış.fb maçı haketmiş falan. Hepsini aldım rezerved olarak.Sene sonu hesaplaşacağız.

Twitter'daki tinerci fenomenler;
  1. kasar_yaza
  2. avfattas
  3. bulent_uslu
  4. ankarali atiba
  5. besiktasli cemil
toplamda 100-200 bini aşkın takipçisi olan bu dört hesap 7/24 Galatasaray düşmanlığı pompalıyor. Beşiktaşlı olsam senin adaletini seveyim der şikayet ederdim twitter'dan. öylesine bir gözü dönmüşlük, hayal pompacılığı, iki yüzlülük. Bir de abi diye hitap ediyor takipçileri bu dingillere.

Twitter'daki tinerci fenomenler;
  1. kasar_yaza
  2. avfattas
  3. bulent_uslu
  4. ankarali atiba
  5. besiktasli cemil
toplamda 100-200 bini aşkın takipçisi olan bu dört hesap 7/24 Galatasaray düşmanlığı pompalıyor. Beşiktaşlı olsam senin adaletini seveyim der şikayet ederdim twitter'dan. öylesine bir gözü dönmüşlük, hayal pompacılığı, iki yüzlülük. Bir de abi diye hitap ediyor takipçileri bu dingillere.

30 milyon Galatasaray taraftari 5 tane doğru düzgün gündem belirleyecek hesap çıkaramadi su Twitter'da. Ultraslan açıklama yapsın diye bekliyoruz.

Yok fikstür oyunu, yok hakem ödül ceza sistemi, yok Yusuf Namoğlu istifa.

Hep bu hesapların başının altından çıkma. 3 hafta boyunca troller botlar gündemde kaldılar sürekli, algılarla sağlam oynadılar.
şerefi kıtlar, şimdide namoğlu hashtagleri yüzünden maçlarımız düzgün yönetiliyor diyor. Bunların düzgün dedikleri, q7 ye pepe'ye ne yaparsa yapsınlar kırmızı çıkmaması. %100 kırmızıları verilmiyor 2 maçtır, düzgün yönetiliyormuş. Adalet anlayışları bu.

şerefi kıtlar, şimdide namoğlu hashtagleri yüzünden maçlarımız düzgün yönetiliyor diyor. Bunların düzgün dedikleri, q7 ye pepe'ye ne yaparsa yapsınlar kırmızı çıkmaması. %100 kırmızıları verilmiyor 2 maçtır, düzgün yönetiliyormuş. Adalet anlayışları bu.

Sosyal medyanın etkisi büyük, beş tane hesap çıkaramadık şunlar kadar ona yanıyorum işte. Adamlar ağladı, hakemler utanmasa sut çekip gol atacak Beşiktaş için.

8tas camiasinin ömrü aglamakla geçtiği icin bu konuda tecrubeliler ancak 8tas camiasi ve taraftarını hic bir zaman ciddiye almayın hakettikleri deger budur
Aglayip dursunlar
Hakettikleri b.k.cukuruna tekrar düşeceklerini bildiklerinden bu kadar zirliyorlar. Bu sezon son sanslari şampiyon olamazlarsa bitecekler. Paralı trollere bu yuzden bolca yatirim yapip ne koparsak.kardir mantigindalar.
Buna ragmen gelen gecen koyuyor
Çapları bu çünkü

forum da baya baya var. Fener bahce macı sonrası foruma girdim yeminle fener forumu gibi bir cok kişi bizim takıma sallıyor yazıklar olsn diyip çıktım... Bizim düşmana ihtiyacımız yok içimizde yeterince var zaten

Emreergenekon, allahkitapwesli falan var ama boş gırgır yapıyorlar, algı yaratmaktan çok uzaklar.

Ana medyada Fener, sosyal medyada da Beşiktaşlı ağırlığı var maalesef. En çok taraftar bizde ama organize olamadıktan sonra adamların gündemi istediği hale getirmesini izliyorsun. Twitter'ı açıyorum Yusuf Namoğlu Galatasaray'ı kolluyor, TV'yi açıyorum Galatasaraylilarin yaptığı saldırı muhabbeti dönüyor.

Karşı cevap verip algıyı değiştirecek sosyal medya hesapları gerekli.

Alanya maçında sizi hakemler kolladi diye agladiklari zaman Sivas ve Kasımpaşa maçlarındaki uyduruk penaltılari gösterip bu maçlarda penaltı uydurulmasa alanyaya şampiyon gidecektik zaten şerefsizler diyecek büyük hesaplar lazim.

Galatasaraylilar olay çıkardı diyen şeref yoksunlarina karşı Belhanda'ya tüküren ona yumruk atanlar da mı Galatasaraylıydi diyecek karşı yorumcular lazım.

Ana medyada Fener, sosyal medyada da Beşiktaşlı ağırlığı var maalesef. En çok taraftar bizde ama organize olamadıktan sonra adamların gündemi istediği hale getirmesini izliyorsun. Twitter'ı açıyorum Yusuf Namoğlu Galatasaray'ı kolluyor, TV'yi açıyorum Galatasaraylilarin yaptığı saldırı muhabbeti dönüyor.

Karşı cevap verip algıyı değiştirecek sosyal medya hesapları gerekli.

Alanya maçında sizi hakemler kolladi diye agladiklari zaman Sivas ve Kasımpaşa maçlarındaki uyduruk penaltılari gösterip bu maçlarda penaltı uydurulmasa alanyaya şampiyon gidecektik zaten şerefsizler diyecek büyük hesaplar lazim.
O Alanya maçında büyük algı operasyonu yapıldı aslında bize. Resmen şampiyonluğumuza gölge düşürmeye çalıştılar, kaptırmayacağımızı biliyorlardı. Penaltı dedikleri pozisyonun öncesinde zaten ofsayt kararı verilmişti, muslera bunu görüp kaleyi boşaltmalıydı zaten gol verilmeyecekti, adamın üstüne gitti sözde penaltı yaptırttı.

Üst Alt