Galatasaray Engin Bekdemir'i İstiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Engin Bekdemir'i İstiyor!

enginbekdemir.jpg

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray, Eskişehirspor’da bu sezonki performansıyla dikkat çeken Engin Bekdemir’i kadrosuna katmak istiyor.

Önümüzdeki sezon için kadrosunu güçlendirmek isteyen Galatasaray’ın, Eskişehirspor’un genç yıldızı Engin Bekdemir ile ilgilendiği iddia edildi.

Spor Toto Süper Lig son hafta oynanacak maçlarla sona erecek olması üzerine, takımlar transferde kolları sıvamaya başladı.

Eskişehirspor’da oynayan Engin Bekdemir’e ise, Galatasaray’ın talip olduğu öne sürüldü. Giresun’dan yurt dışına giden ailenin Belçika doğumlu çocuğu olan Engin, futboldaki ilk çıkışını Hollanda’nın PSV Eindhoven takımında yaptı.

Türkiye’de Kayserispor formasını da terleten 24 yaşındaki Bekdemir, orta sahada görev alıyor.

Kaynak: İHA

Potansiyel var hem de öyle medya balonu Türk topçusu potansiyeli değil ama Eskişehir maçlarındaki bencilliği ile beni bile çileden bir oyuncu. Eğitilmesi gereken baya saf bir yetenek.

Trabzonla yaptıkları maçı seyretmiştim. O maçta izlerken attığı çalımları gördüğümde kesin bizimkiler talip olacak demiştim. Alıcı gözle izledim, bana göre yetenekli ama yasinden bile beyinsiz bir futbolcu. Alınırsa şsşırmam, yeni çöpümüz olur

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yasini katara satıp bedavaya alınması karlı iş olur,olcanı da bir yere kakalayıp bedavaya emrah başsan kötü transfer gibi görünseler de geçen sene volkan şen gelmesin diye herkes sövüyordu...hem 14 yerli gerekiyor ben artık yasini umutu olcanı semihi tarıkı sabriyi falan görmek istemiyorum

Ahahahahahhahaha

Bir kanat yasin diger kanat engin.

Zaten iq yerlerdeydi. Boylece iq 3-4 civari bir sey olur.

Üst Alt