Galatasaray Engin Bekdemir'i İstiyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Engin Bekdemir'i İstiyor!

Yetenek açısından Emrah'ın da Yasin'in de çok önünde ama Serdar Özkan gibi patlayamamış bir adam. Elimizde Fatih Terim adam eder tarzı bir durum da yok.

Zamanında Porto'ya gitmiş bi oyuncu. Teknik yönden iyi olabilir ama hem çok bencil hem de diri değil.

D5803 cihazımdan gönderildi

Olcanı gönderip emrahı
yasini gönderip engin'i alırsak bu ikisine performans odaklı 500bin+bonuslarla kişi başı max 750 bin maaşa hayır demem.

Hem iki oyuncuda 5 yaşlık bir gençleşme sağlarız, hem kalite olarak güçlenip hemde 1 milyon euro+maç başılarıda katsak 1.5 milyon euro gibi bir rakam kara geçeriz. Hem de ben performansımı artırdım gelirken 500 bin euro feda ettim diyen bir oyuncumuz olmaz.
Yasin ve olcandan da 3er milyon euro kazansak yeme de yanında yat.

Ama gel gelelim dursunu görünce o ünlü söz geliyor aklıma "Hayallerle yaşayanı gerçekler mıncıklar"

yapılması gereken adım=bu ardakaşı çok cuzi fiyata alacan-yasin'i araplara-çin'e kaktıracan.hem para kazanacan hem daha iyi topçu kazanacan.

Son düzenleme:
Sistem topçusu yapılırsa muazzam yetenek yasinle alakası yok ama serbest kafasına göre takılırsa yasinden beter olur

Boş topçu değil ama yapılanmaya gideceksek daha sağlamcı olmak lazım. En büyük yanlışımız pozisyonlara 2., 3. rotasyon oyuncularına ilk başta yönleniyoruz. Sonra as oyuncusuz sezona başlıyoruz

Bjk'yi örnek almamiz gerekiyor

Hollanda alt yapili Oguzhan'i aldiklarinda sallayanlar simdi Oguzhan gibi orta saha oyuncumuz yok diyorlar

Bjk'yi örnek almamiz gerekiyor

Hollanda alt yapili Oguzhan'i aldiklarinda sallayanlar simdi Oguzhan gibi orta saha oyuncumuz yok diyorlar

Kim sallamis ?

Ozzy, Töre, ve Kerim´e ölüyor, bitiyordum zamaninda, alinsinlar diye.

Uzun yillar boyunca Türkiye´de hem ofansif, hemde defansif anlamda Oguzhan kadar effektif oyuncu görmedim. Birde Ozzy tembel deniliyor. Birde caliskan olsa, keske.

Son düzenleme:
Kim sallamis ?

Uzun yillar boyunca Türkiye´de hem ofansif, hemde defansif anlamda Oguzhan kadar effektif oyuncu görmedim. Birde Ozzy tembel deniliyor. Birde caliskan olsa, keske.

bjk'nin satması halinde boslugunu uzun yıllar dolduramayacagı box to box üst seviye merkez.

Kim sallamis ?

Oğuzhan muthiş oyuncu gerçekten de savunması okadar iyi değil.
Ama son bölgede pass zamanları muhazam kalitede.

Oğuzhan muthiş oyuncu gerçekten de savunması okadar iyi değil.
Ama son bölgede pass zamanları muhazam kalitede.

oguzhan gibi topcunun yanına hamal bir ön libero koymak gerekiyor.

atiba bu konuda m.topal-aurelio ile birlikte son 15 yılda ülkemize gelen en ii ön libero bence.

34 lig macında 90 dakika oynamasıda cabası.

Üst Alt