Galatasaray Engin Bekdemir'i İstiyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Engin Bekdemir'i İstiyor!

oguzhan gibi topcunun yanına hamal bir ön libero koymak gerekiyor.

atiba bu konuda m.topal-aurelio ile birlikte son 15 yılda ülkemize gelen en ii ön libero bence.

34 lig macında 90 dakika oynamasıda cabası.
Atiba tuhaf oyuncu. İzlerken zanedersin Mustafa Sarp. Koşu şekli çok hantal geliyor insanın gözüne ama adam bir eşek gibi kondisyon, iki topa hamle zamanlamasını çok iyi beceriyor ve oyun da kurmasını beceriyor az çok.

Nerden bulmuşlar bunu hayret edici

Melo bu arada number one tek isim olarak sayarsak bence.

Son düzenleme:
Oğuzhan muthiş oyuncu gerçekten de savunması okadar iyi değil.
Ama son bölgede pass zamanları muhazam kalitede.

Bir 10 Numara icin üst düzey bana göre savunmasi. Sezon boyunca, 30 sut cekmis, 8 gol kaydetmis. 55 Pozisyon hazirlamis sadece 30 macta. Mac basina da 2.3 tane Interception yapiyor, ki bu saf ön libero oynayan oyuncularin ulastigi bir rakam normalde, yada oralara yakin. Ben savunma yönünü de begeniyorum, cok zeki oynuyor.

Atiba tuhaf oyuncu. İzlerken zanedersin Mustafa Sarp. Koşu şekli çok hantal geliyor insanın gözüne ama adam bir eşek gibi kondisyon, iki topa hamle zamanlamasını çok iyi beceriyor ve oyun da kurmasını beceriyor az çok.

Nerden bulmuşlar bunu hayret edici

Melo bu arada number one tek isim olarak sayarsak bence.

melo'yu hamal yerine koymuyorum. melo'nun oyunun iki yönünüde oynama özelligi vardı.

atiba-topal-aurelio gibi adamların futbolu gözükmez. amaçları yanındaki adamların ve stoperlerin acıgını kapatmaktı.

m.topal mesela 2008'de bu görevi mükemmel yapmıstı, tabi giderde m.topal'ın yanına onun karakterinde bir adam koyarsan o zaman kabak gibi ortaya cıkar.

bjk atiba'nın yasını düsünerek oguzhan'ın yanına m.topal'ı monte ederse gelecek sezonuda süpürür.

Kafalarda yer eden , yerli alinmaz kotudur gibi , veya ikinci ligden , kume dusenden topcu alinmaz gibi kliseleri uzaklastirmak lazim , bugun bjk deki cogu turk oyuncu gayet yeterli oyuncular ,onlarin yapamadiklarini ,eksik kaldiklarini yapsin diye de quaresmalar ,sosalar ,gomezler var

ama quaresmanin ismi cikiyor , bjk nin eskisi deniyor, gomez in ismi cikiyor vizyonsuzluk oluyor , niasse deniyor akhisara donecegiz deniyor ... yonetim kadar taraftar da bu klube zarar veriyor .

senin sabrin yeteneksiz ,yasinin bitik , olcanin simariksa bunu yerlilerin genel olarak kotu olduguna degil yonetimin ,teknik ekibin becerememesine baglamak lazim

atinc icin 6 milyon euro odedi bir alman 2 inci lig klubu ,bunu unutmayalim

bir donem feneri yerliler tasiyordu , nani ,persie ,diego derken bozdular bak 2 senedir ne avrupada ilerleyebildiler ne sampiyonluk gorduler .. o yuzden bir genelleme yapip da yerliyi kotulemek yerine yerli yabanci ayirmadan bakmak lazim

gerci bizde yerli begenmemekten ziyade illa oyuncu milandan , premier ligten filan gelmesi lazim zorlamasi var , gomez in ismi gecince burun kiviranlara umut mustehak mesela

atiba CL de yetersiz kalabilir , bunu ben de dusunuyorum ama CL de var olabilmen icin TR de yetiyorsa o da bir kazanimdir , selcuk tan cok daha ucuza oynuyor

Tarık ve veysel kazığı hiç mi akillandirmadi sizi.
Yerli oyuncuya tek kuruş bile haram.
O parayı altyapıya ayıracak olursak çok daha hayırlı bi iş yaparız.
1 sene sonra yollamak için üstüne para vereceğimiz isimlerin peşinden koşmayın artık.

Lanet gelsin Dursun ve Yonetime!
Dayak yiye yiye gideceksiniz!

Yahu bizde transferler nasıl yapılıyor?Hiçbir futbolcunun son vuruşları nasıl diye bakmazlar mı?Çalım atıyor da önemli olan o çalımları attıktan sonra ne yapıyor veya top kaptıktan sonra kaptığı topu nasıl değerlendiriyor?

güzel iki yedek olurlr dinamizm katarlar ANCAK bu dediği yasin-olcan ikilisi giderse geçerli. Yasin olcan kalıp engin-emrah gelecekse küfrederim böyle işe.

Üst Alt