Galatasaray Futbol Takımında orta yapmak yasaklanmalı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Futbol Takımında orta yapmak yasaklanmalı

Cevap: Galatasaray Futbol Takımında orta yapmak yasaklanmalı

kapalı takımlara karşı kanatlara inip orta açmazsan gol bulamazsın..Fenerbahçenin biraz daha oturmuş kadrosu var bu noktada başarılılar..Kanatları efektif kullanırsak türkiye ligine ambargo koyarız bence..

1. mesaj hitlerin futbol uzerine dusunceleri falan mi?

emre okan arkadasimizin demek istedigini ben anliyorum ve hak da veriyorum. senin bir kanadinda balta, digerinde sabri oynuyor ise, bunlara orta yapmayi yasaklamalisin, zaten ya rakibe carpiyor ya da daglara taslara gidiyor top.

ama onun düsündügü gibi tek pas yapabilmek icin de oyuncular lazim. birisi arda-kewell-lincol-baros dörtlüsünü örnek göstermis. farkindaysan, suan öyle kalitede oyuncular yok elimizde. baros eski günlerini mumla ariyor, riera bir kewell degil, arda zaten gitti ve tek pasa pek yatkin oldugu söylenemez. ayrica tek pasa uygun olan tek isim bence melo. ne kazim, ne de selcuk inan bu sisteme uyum saglayamaz. sabri mesela yapar, ama o da adrese teslim riskli pas vermesini beceremiyor :eek:

toparlamak gerekirse, biz dan-dun oynamaya, sacma sapan ortalar acmaya devam edecegiz ve etmek zorundayiz gibi gözüküyor. zaten bizim lesh gibi lig de gelen giden böyle goller atiyor. bugün bursa macinda siradan bir orta geldi, ozan ipek ucarak kafayi cakti ve golünü atti. asil sorun avrupa kupalarinda yasaniyor. orada da olmadigimiza göre, sallayalim :D

Birde 11 kişi topun arkasında saçmalığı var.

Başlık Sabri'ye orta açmanın yasaklanması gerekir diye değişmesi lazım.

Orta açmaktan ziyade gelişigüzel top şişirmelerden uzak durması gerekir takımın. Yeri geldiği zaman ortada açılacak tabikide

Ben de Emre Okan'ın başlık açmasının yasaklanmasını istiyorum.

Almanla'rı gördünüzmü? Mario Gomez gibi hava toplarında etkili bir forvetleri olmasına rağmen kaç tane orta açtılar? Ben hiç görmedim.Açtılarsa da 1-2 tane açmışlardır.

orta yapamayan adamların kadroya alınması yasaklanmalı

Takım dediğin pasla da oynar orta yaparak ta ,ortadan da gider şişirme topla da. bunların hepsi rakibe göre planlanır.

soccerstar değil bu

Ortalar savunulması en kolay toplardır.Geçiniz.

Orta açmalıyım,taç kullanmayalım,şut çekmeyelim,ara pası atmayalım bla bla bla...

Kapanan takımları açmak için kanatları etkili kullanmak lazım beklerin de hücumcu olacak. Zaten konuyu açan arkadaş uzun top oynamayla orta açmayı karıştırmış büyük ihtimal.

Üst Alt