Galatasaray İrfan Can Kahveci'yi İstiyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ömer'i kullandığımız sol iç için bulunmaz bir nimet olur ama almamız imkansız. avrupa'dan birileri gelir tak parayı yatırır alır gider.

Bir oyuncuyu alirken lutfen Sampiyonlar Ligi seviyesini goz onunde bulunduralim, yillardir parasi icin katiliyoruz, grup asamasinda hicbir iddiamiz olmuyor

Irfan Can o kistasa gore bombos bir oyuncu yahu, anamizin liginde dudugu otuyor anca

Belli yetenekleri olsa da karakterinden hiç hoşlanmadığım, süzme yavşak bir tipleme; FB mize yakışır haliyle; aman bizimkiler uzak dursun!..

Bu İrfan Can muhabbeti doğru gibi duruyor. Mert Hakan transferinden sonra Nevzat Dindar Galatasaray rövanş alacak diyordu. Nevzat da boş adam değil. İrfan Can gelirse enteresan bir orta sahamız olur.
Seri
İrfan Can
Bellegarde
Yanlız Onyekuru giderse yerine alacağımız adam Florin Coman olmalı. O çocuk kendini bulursa fiyatı 50'den başlar. O p.ç kulüp başkanını bi şekilde kandırmalıyız. Belhanda, Falcao ve Feghouli de giderse sil baştan kadro yapacağız gibi. Feghouli'nin yerine Emre Kılınç olmaz. Siklet farkı var kim ne derse desin. Feghouli kalibresin de bir sağ açık bulmalıyız.Bruma-Coman kanatları olurmu diye düşünüyorum.Luyindama satılırsa Kaan Ayhan diyecem ama o zaman defans boyu baya kısalıyor. Marcao giderse yerine Kaan Ayhan olabilir. Sağ bek Omar E. Sol bek Kwadwo Asamoah.
Muslera
Omar-Luyindama-Kaan-Kwadwo
Seri
İrfan Can-Bellegarde
Bruma------------Coman
Gaich​

Bu İrfan Can muhabbeti doğru gibi duruyor. Mert Hakan transferinden sonra Nevzat Dindar Galatasaray rövanş alacak diyordu. Nevzat da boş adam değil. İrfan Can gelirse enteresan bir orta sahamız olur.
Seri
İrfan Can
Bellegarde
Yanlız Onyekuru giderse yerine alacağımız adam Florin Coman olmalı. O çocuk kendini bulursa fiyatı 50'den başlar. O p.ç kulüp başkanını bi şekilde kandırmalıyız. Belhanda, Falcao ve Feghouli de giderse sil baştan kadro yapacağız gibi. Feghouli'nin yerine Emre Kılınç olmaz. Siklet farkı var kim ne derse desin. Feghouli kalibresin de bir sağ açık bulmalıyız.Bruma-Coman kanatları olurmu diye düşünüyorum.Luyindama satılırsa Kaan Ayhan diyecem ama o zaman defans boyu baya kısalıyor. Marcao giderse yerine Kaan Ayhan olabilir. Sağ bek Omar E. Sol bek Kwadwo Asamoah.
Muslera
Omar-Luyindama-Kaan-Kwadwo
Seri
İrfan Can-Bellegarde
Bruma------------Coman
Gaich​
konuş damat konuş

1593770575704.png

ilaç gibi geldi şu yazdıkların

Belhanda gibi 2-3 çöp topçu alacağımıza , bir tane irfan gibi adam alalım. Para düzgün kullanılırsa İrfan da alınır , Cengiz de.

Irfancan...
Baski yedigi zaman top kaptirmaya meyilli...
Fiziki acidan iyi degil...
Vucudunu kullanmayi bilmiyor...
Ikili mucadelelerde kotu. Ne zaman onemli maclarda istatistiklerine baksam yuzde 40 ikili mucadele ya kazaniyor, ya da kazanamiyor...
Sol ayagi soylenen kadar iyi degil. Cok top kaybi ve pas hatasi yapiyor...
Virtuoz asla degil...
Zaman ve alan buldugunda ortalari ve sutlari fena degil/iyi... Baski altinda bu ikisi de kotu...

Boyle bir adama bonservis de vermem 500 bin Euro ustunde maas da vermem. Fatih Terim ve A.A. verir...

Forumun da bu adama karsi uyanmaya baslamasina cok sevindim. Eskiden cok ciddi hayran kitlesi vardi. Simdi biraz daha dengeli yaklasiliyor en azindan.

Dün hoca Evren’e bunu beğeniyorum dedi diye hemen haber yapmışlar. Ama herif artık yurtdışına gitmez. Mhy gibi adama 3 milyon verildiğini ve yeni yabancı kuralını duyduktan sonra bana 4 milyon veren kerizler kesin olur diye beklemektedir.

Üst Alt