Galatasaray İrfan Can Kahveci'yi İstiyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mhy zaten bizim seviyemizde topcu degildi. fb'ye iyi girdi. Alinmadigina cok memnun oldum.

Irfan bizim seviyemizde bir oyuncu ama karakteri guven vermiyor. Zaten oyle bir bonservis ucreti de yok elimizde. Kimseyi satamayacaklari icin olmayacakta.

Birazda altyapiya baksak surekli transfer dusunmek yerine. Altyapidan oyuncu cikaramayan kulup futbol ozurlu bir kuluptur. Basindakiler futboldan anlamiyordur. Once degisimin buralardan baslamasi gerekiyor bence.

Çok ciddi yerli oyuncu ihtiyacı olan şu dönemde transfer olmasını isterim.
Forumun bayıldığı mhy dan daha iyi bir futbolcu..Bu arada herşeye rağmen mhy yerli sıkıntısı olduğu şu dönemde bonservissiz olduğu düşğnüldüğünde kesinlikle alınmalıydı.İrfancana ise Tabiki 10 milyon ve üzeri paralar şu durumda verilemez.Ama takas artı para gibi formüllerle almak için uğraşılmalı.

Ama benim düşüncem başımızdaki adamlar yönetimsel ve vizyon olarak Galatasarayın çizgisinde insanlar olmadığı için transferde her zamanki gibi başarısız olacaklar.
Başımızdakiler alınması kolay Emre,oğulcan gibi Yedekten öteye gitmeyecek adamları alabilirler.Hani yedek olabilirlerse oda iyide...

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Belhanda + Feghouliden gelecek para ile yaklaşık 8-9milyon euroya alınabilir.İmkansiz 1 transfer olarak görmuyorum.Esas kayserili Mensah alınmalıdir.Tam aradıgımız 1 orta saha.

Bugün fenerli bı arkadaşımla konuşuyorum.nasil size çalım attık elinizden aldık mert hakani diye resmen çıldırıyor bizim 2 katimiz fiyat verdiniz filan deyince inanmıyor ,bizi seçti diye kudurmayin diyor
Albayrak yakvarmis bonservis verelim diye vs vs
Cidden gerizekalı olmayan fenerli yok

Üst Alt