Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Takip Başlığı

Ekaterinburg şampiyon oldu. Brittney Griner, Emma Meesseman ,Kristi Tolliver, Maya Moore, Alba Torrens ilk 5'e bak biri bile bizde olsa takım 2 level atlar. :)

Tabi süper kupa maçı da belli oldu. Fiba masraf oluyor diye kulüplerin inisiyatifine bırakıyor Ruslarda da para olduğu için genelde organizasyonu alıyorlar bu maçta da aynısı olur muhtemelen.

Bilyoner KBL Play-Off 1. Turu 1. Maçı | Yakın Doğu Üniversitesi 90 - 53 Galatasaray

Bu sonuçla seride durum 1-0'a geliyor. Serinin ikinci karşılaşması 28 Nisan Cumartesi saat 16:00'da Ahmet Cömert Spor Salonu'nda oynanacak.

Marina çöpünden kurtulduk. Görevine son verildi. Hadi yönetim altyapı antrenörü yerine Ekrem hocayı getirin. Gönlümüzü alın

Hadi yönetim; bu şubeyi kapatabilirsin.
Yeter ki iste ve kapat.
Her gün zarar yazıp fenere yem olmaktan başka bir işe yaramıyor.

Mutsuzluğu tatmadan hep mutlu olmak istersin.
Oysa nelerin seni mutsuz ettiğini bilmeden, nelerle mutlu olacağını nasıl bilebilirsin ?

Kaynak:Osman SEDEN

Hadi yönetim; bu şubeyi kapatabilirsin.
Yeter ki iste ve kapat.
Her gün zarar yazıp fenere yem olmaktan başka bir işe yaramıyor.

Mutsuzluğu tatmadan hep mutlu olmak istersin.
Oysa nelerin seni mutsuz ettiğini bilmeden, nelerle mutlu olacağını nasıl bilebilirsin ?

Kaynak:Osman SEDEN
Feneri tokat manyagi yapan şubemiz.

Şu an fb le tüm kupalar eşitiz galiba türkiye kupasıyla avrupa kupasında önde olabiliriz şubeler kapatılsın diyenler tarihlerini bilmeyen kesim hep

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DkJqFPGWwAEYm4z.jpg

Bu detayi bilmiyorum . Bayanlar Eurocup un kazanilmasi ertesi sezon Euroleague katilimi saglamiyor mu ?

Buradaki statu nedir ?

Üst Alt