Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Takip Başlığı

Şahin Aksoy

İmparator Fatih Terim
10 Numara!
8 0 lik seri kotu oldu

Şahin Aksoy

İmparator Fatih Terim
10 Numara!
#EuroCupWomen'da Son 16 turundayız!

Maç sonucu | #Galatasaray 76 - 58 Lointek Gernika

Tebrikler #SarayınSultanları!

Mete Temiz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Deplasmanda 65-69 kazanıp çeyrek finale çıktık, muhtemelen geçen sene finalde yendiğimiz Venezia gelecek. Moriah toparlamış biraz iyiydi transfer şart ama.

Mete Temiz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Deplasmanda 65-69 kazanıp çeyrek finale çıktık, muhtemelen geçen sene finalde yendiğimiz Venezia gelecek. Moriah toparlamış biraz iyiydi transfer şart ama.
Venezia gelmedi. :) Geçen sene Hatay maçında olanların tersi başına geldi 19 ile kazanmışlardı 23 ile kaybettiler, BLMA ile eşleşmiş olduk. Eurolig'den biliyoruz hep karşılaşıyorduk zaten Ciak, Diandra, Bankole falan ters takım.

Mete Temiz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri

Mağlubiyet yazmıştım zatende rakibin iki önemli oyuncusu yokken baştan sona ezilmemiz hoş olmadı. Şimdi iki temel mevzu var; birincisi Eurolig'i kazandığımızdan beri kadro sistematik olarak zayıflatılıyor, bu takımın zamanında Fowles'i, Charles'i tribünde oturtmuşluğu var. Diğeri de eldekini ne derece doğru kullanıyoruz. Hocaya karşı pozitiflik vardı fakat deplasmanda 17 ile kaybedilen maçta gördük ki gereksiz umut bağlamışız. Her maç sonrası bütçe, imkanlar diye bahane üretmesine girmiyorum bile.

Atakan Sencer Giritli

Tecrübeli Üye

Mağlubiyet yazmıştım zatende rakibin iki önemli oyuncusu yokken baştan sona ezilmemiz hoş olmadı. Şimdi iki temel mevzu var; birincisi Eurolig'i kazandığımızdan beri kadro sistematik olarak zayıflatılıyor, bu takımın zamanında Fowles'i, Charles'i tribünde oturtmuşluğu var. Diğeri de eldekini ne derece doğru kullanıyoruz. Hocaya karşı pozitiflik vardı fakat deplasmanda 17 ile kaybedilen maçta gördük ki gereksiz umut bağlamışız. Her maç sonrası bütçe, imkanlar diye bahane üretmesine girmiyorum bile.
Kadın basketbol takımı yavaş yavaş misyonunu tamamlıyor diye düşünüyorum. Sence ? Bu şekilde bir yapılanmayla nereye varılabilir, lağvetmek daha doğru değil mi ?

Üst Alt