Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Takip Başlığı

68-71 😥
Elinize sağlık kızlar.Karantina bittiği gibi maça çıktık, ayrıca bir çok eksiğimiz vardı buna rağmen hem hakemle, hem bitkin vücutlarla buraya kadar iyi getirdik

Finale çıkmasak daha çok sevinirim. fenere bir final serisi daha kaybetmek istemiyorum. Zaten takımın bu kadar eksiği varken finalde hiçbir şansımız yok. Rakibin az da olsa şansı var.

70-68 kazandık ve Nesibe Aydın'la finale çıkma mücadelemizde durum 1-1 oldu, artık işi bitirmek için Ankara'ya gideceğiz👏🥰
Yalnız son 3 saniye kala yalnızca 2 sayı öndeyken öyle amatörce bir hata yaptık ki rakip üçlüğü sokabilseydi son saniye maçı verebilirdik.
Umarım finale çıkarsak böyle hatalar görmeyiz çünkü fenerbahce çok iyi değerlendirir böyle fırsatları.
Maçın yıldızı benim için yine Anete 😍

Güzel güzel giderken birden seri yedik ve Nesibe Aydın durumu 64-55 yaptı
Bir daha ruh sağlığım için Galatasaray'ın hiçbir amatör branşını izlemeyeceğim, belki su sporları olabilir???

Taraftar az basketbol, voleybol bilse 3 ayda bir yönetim değiştirir bu kulüp. Tarafsız bakayım şurası iyi diyeyim yok yani nereden tutsan elinde kalıyor.

yukarda allah var ilk 2 yıl işte maaşları en azından düzenli ödüyorlardı, son dönem aysal felaketiyle transfer yasaklarını filan bitirip en azından kendi yağımızda kavruluyorduk. geçen yıl efes'le yarı final öncesi para ödenmedi diye antrenman boykotu, bu yıl sakatlık, dede-nine kaybı diye aynı pozisyonda 6 ayda harcadığımız 4 oyuncu. allah'tan şubelerin başında hakiki galatasaraylı antrenörler var da bu kadar rezilliğe rağmen hala armanın hakkını vermek için canla başla mücadele ediyorlar, buralarda da 1-2 vizyoner olsa çok branşta kümeyi boylamıştık şimdiye.

Üst Alt