Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Takip Başlığı

32-29
Amatör şubeler kan ağlıyor kan!İse yaramaz yönetim kafasını entrikalardan kaldırabilirse görebilir belki.Daha dün sağlık sıkıntıları var denilerek gönderilen oyuncunun videosu ortaya çıktı.Kac kişi kaçırdık böyle, maaşlar ödenmiyor diye düşünüyorum artık.Yerli oyuncularımız berbat.Pelin,Cansu,Asena.Yabancilardan Anete😍 ve holingsvorth dışındakiler de vasat altı.Koçumuz Efe Güvenin iyi niyetinden şüphem yok ancak elindekinden de verim alamadığını düşünüyorum.Yönetime kim gelirse gelsin futbol dışında da armayı temsil ettiğimizi unutmasın artık.
Hakemlere hastalıklara giden onlarca oyuncuya rağmen kadın basketbol takımı gururlu bir şekilde kupaya yürüyor.Umarım bu maçı da çevireceğiz

32-29
Amatör şubeler kan ağlıyor kan!İse yaramaz yönetim kafasını entrikalardan kaldırabilirse görebilir belki.Daha dün sağlık sıkıntıları var denilerek gönderilen oyuncunun videosu ortaya çıktı.Kac kişi kaçırdık böyle, maaşlar ödenmiyor diye düşünüyorum artık.Yerli oyuncularımız berbat.Pelin,Cansu,Asena.Yabancilardan Anete😍 ve holingsvorth dışındakiler de vasat altı.Koçumuz Efe Güvenin iyi niyetinden şüphem yok ancak elindekinden de verim alamadığını düşünüyorum.Yönetime kim gelirse gelsin futbol dışında da armayı temsil ettiğimizi unutmasın artık.
Hakemlere hastalıklara giden onlarca oyuncuya rağmen kadın basketbol takımı gururlu bir şekilde kupaya yürüyor.Umarım bu maçı da çevireceğiz
Adamın elindeki oyuncular durmadan gidiyor. Genç oyuncularla oynuyor. Efe hocanın yapacak birşeyi yok

Yaparlar bu yönetim hastalık, sakatlık, vefat üstünden işin içinden sıyrılmaya çalışıyorsa bil ki ya maaş sorunu vardır ya da oyuncuya istediğin zaman gidebilirsin garantisi vermişlerdir. Courtney'in dedesi öldü demişlerdi bak belki o bile yalandır.
Transfer yapılabiliyor mu. Yapilmayacaksa finale çıkmanın anlamı yok

İyi valla.Bir sezonda 3 kez dağıtıp 4 kez yeniden kurulan bir takım hâlâ toplu hâlde basketbol oynayabiliyorsa bravo.Ayni plansizlik ile erkek basketbol küme düşüyordu az daha en azından kadınlarımız final görecek!
Gerçekten bu şubenin başına gelmeyen kalmadı, daha yeni en formda olduğumuz zamanda bütün takım virüse yakalandı buna rağmen kalan sağlar çok iyi mücadele ediyor.Kupayı kazanamasak da önemli değil, kızların mücadelesi yeter

Üst Alt