Galatasaray Kaka ile İlgileniyor mu? Menajerinden Açıklama Geldi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kaka ile İlgileniyor mu? Menajerinden Açıklama Geldi

Cevap: Galatasaray Kaka ile İlgileniyor Mu? Menajerinden Açıklama Geldi!

[TABLE="class: tablodis"]

[TR="class: tr32"]

[TD="class: tabloic, bgcolor: #FFFFE5, align: left"]
ok.gif
hcttp_emre - 15.08.2012 15:14[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE="class: tablodisbeyaz"]

[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"][TABLE="width: 298"]

bos.gif

[TABLE="width: 283, align: center"]

[TR="bgcolor: #FEFFE6"]

Mesajı Gönderen: Uğurhan Atakul:cLink:2586538

fırat günayer @firatgunayer

Gs‚Kaka´yı 1 yıllığına kiralamak için anlaşmaya vardı.Kaka´nın aldığı yıllık 9m euro´nun yarısını R.Madrid yarısını Gs ödeyecek (Radyospor)

[/TABLE]

Böyle birşey olursa kafayı yerim‚ kendimi keserim. Rüyalarımdaki adam lan bu‚ Kaka‚ giyemez gs forması.

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Yanliz real madrid i komple alsak sol bekimiz gene H.Balta kalacak,bu adama bir garezim yok ama bir insandada bu kadar sans olur arkadas.Neler degisti,kimlerin yerlerine kimler geldi adam genede bunlardan hic etkilenmedi,kaldi ki H.Balta kaliteli adamlarla oynayinca kendi cizgisininde üstüne cikti,bunuda kimse görmezlikten gelmesin...

[TABLE="class: tablodis"]

[TD="class: tabloic, bgcolor: #FFFFE5, align: left"]
ok.gif
hcttp_emre - 15.08.2012 15:14[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE="class: tablodisbeyaz"]

[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"][TABLE="width: 298"]

bos.gif

[TABLE="width: 283, align: center"]

[TR="bgcolor: #FEFFE6"]

Mesajı Gönderen: Uğurhan Atakul:cLink:2586538

fırat günayer @firatgunayer

Gs‚Kaka´yı 1 yıllığına kiralamak için anlaşmaya vardı.Kaka´nın aldığı yıllık 9m euro´nun yarısını R.Madrid yarısını Gs ödeyecek (Radyospor)

[/TABLE]

Böyle birşey olursa kafayı yerim‚ kendimi keserim. Rüyalarımdaki adam lan bu‚ Kaka‚ giyemez gs forması.

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

toplu kus ölümleri :D

Ben senin bize gelebilme ihtimalini sevdim...:D

kalsın gerek yok bir sürü maliyet ayrıca 4 4 2 sistemini bozar oturmuş sisteme kakayı getirip hem bozup hemde bir sürü maliyetin altına girmenin anlamı yok başkan çileği melo sayarız kapatalım transferleride 3 4 işe yaramayan kaldı onları temizleyelim takımdan

kalsın gerek yok bir sürü maliyet ayrıca 4 4 2 sistemini bozar oturmuş sisteme kakayı getirip hem bozup hemde bir sürü maliyetin altına girmenin anlamı yok başkan çileği melo sayarız kapatalım transferleride 3 4 işe yaramayan kaldı onları temizleyelim takımdan

maliyeti sadece alacagi yillik ücretin yarisi oda 4 million euro ediyor

Kaka'nın bizi tercih edeciğini sanmıyorum ama hayali bile güzel. Takımın özellikle hücum oyuncularının mücadele ve fizik gücü yüksek ama yetenkleri oldukça kısıtlı. Kaka bize çok şey katabilir

kaka'ya dünya üzerinde gerek yok diyecek 3 takım var. biri barça biri real yorumlardan anladığım kadarıyla 3.de biziz :asd: adam kaka leite lan hala gerek yok diyenler var :D

ps: geleceğine dair en ufak bir düşüncem bile yok

kaka ve sol bek gelirse farkındasınız dimi şampiyonlar liginde direk iddialı duruma gelicez..

Gelemeyiz o defansla.Ama Avrupa Ligi'ne kalırsak Şampiyonluk ihtimali bile doğar.Şampiyonlar Ligi'nde de 2. tur şansımız kurada acayip şeyler olmadıkça yüksek olur.Ama Çeyrek Final bile zor şu an bizim için.

Bu arada Baros,Serkan,Culio,Çağlar'ı gönderirsek Kaka'nın kiralık ücreti çıkar nerdeyse.+30.000 de forma sattırsa (ki Kaka yani bir zahmet) ; Kaka'yı 1 sene beleşe bile oynatabiliriz.

kaka transferi sacma olur. bu demek olur biz tek forvet oynacagiz..diyelim Burak

eh?? o zaman Umut? Elmander? Necati? Sercan? ne olacak??

hakan balta sakatlanirsa ne olacak?

adriano veya vargas gelsin cok cok daha mantikli olur ...ben bu transferi cözmedim bir türlü

Tamam iyi adam gerçekten ama gerek var mı arkadaşlar??

Kaka'nın gelmesi demek Elmander-Umut-Burak 3lüsünden 2sinin yedek oturması demek ya da Amrabat'ın oynamaması ve 4-3-1-2ye dönmek demek.

Takım savunmamızda sıkıntılar yaşayabileceğimizi düşünüyorum.

İlla yıldız transfere gerek yok bana göre ihtiyaca göre ve yararlı adam yıldız adamdan çok daha iyi olacaktır benim için.

Zaten geleceğine inanmıyorum ama gelmemesine de üzüldüm diyemiyorum..

Bu da yeni bi moda oldu beysan, ''gerek var mı?''

Bu lig için konuşmuyoruz ki, lig için evet gerek yok ama şampiyonlar liginde cidden başarılı maçlar çıkarıp, tur atlamak istiyorsak böyle transferlere her zaman gerek var.

Kaka'yı reddedecek kadar büyük kulüp olmadık daha bi durun.

Kaka için ,Selçuk hariç, her oyuncu kesilir bu takımdan. Kaka diyoruz, Dünya'nın faal oyuncular içinden en iyilerinden birinin gelme ihtimalini konuşuyoruz, millet adama Fürth'de oynayan Sercan muamelesi yapıp, Kaka için kimin kesileceğini tartışıyor. :eek:

Üst Alt