Galatasaray Kaka ile İlgileniyor mu? Menajerinden Açıklama Geldi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kaka ile İlgileniyor mu? Menajerinden Açıklama Geldi

Cevap: Galatasaray Kaka ile İlgileniyor mu? Menajerinden Açıklama Geldi!

Boşuna böyle haberlerle millete ümit vermeyin.

beni bildiğim Fatih hoca KAKA yı çok beğendiğini yıllar önce söylemişti, eğer KAKA ikna olursa bence bu iş olur...

muslerayı satalım 25milyona lazlardan onuru alalım kaleye. böylelikle elmander takımdan kesilmeden kakayla beraber oynar :)

Gelirse tek forvet oynayacağız. Hangi forveti yedek bırakacaksın?

ya kakanın kalitesini tartışmaya gerek yok da ne gereği var şu an bu transfere..çok paramız varsa yıllık 400 verdiğiniz emre çolak a 600 verdiğiniz engine semihe para verin ücretlerini artırın...takımın dengesini bozmaya hiiç gerek yok.6 tane forvetimiz var 2 sini göndersek 4 tane.bize hayli hayli yeter ayrıca bu lige fazlalar avrupada da iş yaparlar...inşallah gelmez ( kaka için bu cümleyi kuracağım aklıma gelmezdi bunun için ayrıca teşekkürler yönetim :) )

ya kakanın kalitesini tartışmaya gerek yok da ne gereği var şu an bu transfere..çok paramız varsa yıllık 400 verdiğiniz emre çolak a 600 verdiğiniz engine semihe para verin ücretlerini artırın...takımın dengesini bozmaya hiiç gerek yok.6 tane forvetimiz var 2 sini göndersek 4 tane.bize hayli hayli yeter ayrıca bu lige fazlalar avrupada da iş yaparlar...inşallah gelmez ( kaka için bu cümleyi kuracağım aklıma gelmezdi bunun için ayrıca teşekkürler yönetim :) )

çlöpl

Kaka ruyalar gormeyin lan...............!

:sgr: :sgr:

Cevap: Galatasaray Kaka ile İlgileniyor Mu? Menajerinden Açıklama Geldi!

ne demek gerek var mı ya ? sen KAKA'dan bahsediyorsun. bu takımda mevki si gereği yalnız Selçuk ve Melo'nun yerini alamaz. geri kimsenin yeri garanti değildir KAKA'dan başka.

hem gelirse 2000'li yıllardaki gibi taktik kullanır hoca.

--------------------muslera--------------------

eboue-------ujfalusi----semih-------hakan

---------hamit-----melo-----selçuk----------

----------------------kaka-----------------------

----------elmander------burak----------------

Olayi cozmussun renkdas tebrikler :ka21:

Kaka transferi sistemin tamamen değişmesi demektir. Taraftarımızın isimlerin değil sahada terletilen formaların başarıyı getirdiğini hala anlamadığını görmek gerçekten üzdü beni. Kewell-Elano-Keita-Arda ve Baros'lu kadronun ligde 3. olup liderden 20 puan fark yediğini tekrar hatıralatırım size. Ayrıca Fatih Hoca'nın Kaka talebi olduğunu sanmıyorum.

Başkan taraftara verdiği sözden dolayı güzellik yapmak istiyor sadece. Ama bu güzelliği sol bek için ya da stoper için yapması bizim için çok daha hayırlı olacaktır. Kimse farkında değil ama CL için gerçekten çok zayıf bir defans göbeğimiz var ve Kaka'ya verilecek paraya gayet kalteli bir stoper alınabilir.

AW: Galatasaray Kaka ile İlgileniyor mu? Menajerinden Açıklama Geldi!

Geldide biz istemedik olmuş.

Vizyonunuza turp sıkıyım sizin.

Cl'de yari final diyorsunuz ama saçma sapan düsünceler içindesiniz.

Send from my HTC OneX using Tapatalk 2

Bana göre dünyanın en iyi birkaç oyuncusundan birisidir,

Gelirse acayip mutlu olurum. Parçalıyı giyse ne güzel olurdu:)

Re: Galatasaray Kaka ile İlgileniyor mu? Menajerinden Açıklama Geldi!

Bu menajer Türkiye'ye başka bir iş için gelmesin. Türkiye'ye tanıdık bir isimmiş. Christian Butcher.

Üst Alt