Galatasaray Kaka ile İlgileniyor mu? Menajerinden Açıklama Geldi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kaka ile İlgileniyor mu? Menajerinden Açıklama Geldi

Cevap: Galatasaray Kaka ile İlgileniyor Mu? Menajerinden Açıklama Geldi!

2007: Ş.Ligi gol kralı - Ş.Ligi en iyi oyuncu - FIFA dünyada yılın futbolcusu

Kaka:ka21:

Kafanız mı güzel beyler? Kaka gelirse Elmander ne olacakmış? Kimle kimi kıyaslıyorsunuz bir farkına varın.Kaka bu.Gerekirse Muslera yerine kalede oynatırız yine oynatırız.Çok dertse Elmanderin yedek kalması sata 3-4 milyon euro koyarız kasaya olur biter

İyi oyuncu severim ancak hemen sakatlanıyor sert futbola karşı cılız .

Kafanız mı güzel beyler? Kaka gelirse Elmander ne olacakmış? Kimle kimi kıyaslıyorsunuz bir farkına varın.Kaka bu.Gerekirse Muslera yerine kalede oynatırız yine oynatırız.Çok dertse Elmanderin yedek kalması sata 3-4 milyon euro koyarız kasaya olur biter

Açıkçası Elmander'i yedeğe çekiceğimize Amrabatı yedek tutarız zaten 3 kulvarda mücadele ediyoruz.Rotasyon çok olur Elmanderi satmaya gerek yok renktaş adam taraftarın sevgilisi Kaka geldiğinde ne kadar sevinilirse Elmander gidince o kadar üzülecek taraftar çok.

Gelirse boşuna ligi oynatmasınlar versinler kupayı bitsin ligi yada yada koyarken izlemesi daha ayrı olacağı için her hafta fener , bjk , ts maçları olsun :asd:

Ohaa. Harbi gerçek olacak sanırım. Normalde hiç inanmam geleceğine ama işin içine taffarel ve melo,hamit ve fatih terim-mourinho ilişkilerinin gireceğini bildiğim için olacak gibi bakıyorum. :)

Cevap: Galatasaray Kaka ile İlgileniyor mu? Menajerinden Açıklama Geldi!

Kaka yahu bu adam.. resmi siteden aciklansa bile inanamam. Niye gelmek istesin, hem de daha 30 yasindayken..?

kalsın gerek yok bir sürü maliyet ayrıca 4 4 2 sistemini bozar oturmuş sisteme kakayı getirip hem bozup hemde bir sürü maliyetin altına girmenin anlamı yok başkan çileği melo sayarız kapatalım transferleride

SEN BANA SABIR VER YARABBI
asdasd

istemez gelmesin hemen sakatlanıyor, real madrid'de kaç maç oynadı, kaç tane gol attı, gelirrse sistemi bozar, yavaş oyucu takım içi dengeleri bozar vs... kısacası istemiyorum!!!

not: şaka tabikide ;) kakayı istememek futbola hakarettir ;)

Ben bu sene Avrupadaki gücümüzü merak ediyorum.Selçuk Eboue Melo Muslera belki Burak hepsi üst düzey oyuncular.Acaba ne kadar güçlüyüz.Belki bunları gösterdikten 1 sene sonra Kaka daha mantklı olabilirdi ama şu anda çok çok uçuk görünüyor .

Umarım olur :yenieek:

Not:Gelirse Çırılçıplak koşarım

Bi tarafim Kaka geliyor lan diyor, diger tarafim Emre'ye yazik olacak diyor.

Ben bu sene Avrupadaki gücümüzü merak ediyorum.Selçuk Eboue Melo Muslera belki Burak hepsi üst düzey oyuncular.Acaba ne kadar güçlüyüz.Belki bunları gösterdikten 1 sene sonra Kaka daha mantklı olabilirdi ama şu anda çok çok uçuk görünüyor .

Umarım olur :yenieek:

Not:Gelirse Çırılçıplak koşarım

NOT

Değerlenir buralar.

Kaka'yı istersek alırız hacılar hep söylüyorum yeterki tafo ile terim, oğlanı ikna etsin ki ederler zaten..

Üst Alt