Galatasaray: "Marcao bugünkü yapılan antrenmanda yer almadı" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray: "Marcao bugünkü yapılan antrenmanda yer almadı"

Aynı hareketi Luyindama'ya, Diagne'ye falan (yani kalıbına uygun bir adama) yapsa, bu kadar mesele olmayabilirdi. Ama olayın en adice tarafı, genç, fiziksel olarak da kendisinden daha ufak tefek bir çocuğa bunu yapmış olması.
diagne luyindamaya yapsa yatırıp saha ortasında halletmişlerdi bunu. belliki bu arkadaşın gücü genç çocuklara yetiyor

Marcao - Melo telefon gorusmesi

Melo: Seu idiota
Marcão: Fiz o que você falou
Melo: Idiota, falei para você me bater no vestiário, ia apanhar um homem no meio do campo?
Marcão: Ok mano, fiquei empolgado com o primeiro ano
Melo: Ok, da próxima vez tome cuidado. O que você está fazendo agora?
Marcão: Estou no camarim mano, fico esperando o Falcao e o Feghouli
Ok.

Fesih ne abi? Türkiye liginin en değerli stoperini bedava mı bırakmayı düşünüyoruz cidden? Şimdi serbest bırak 19 kulüp menajerini arar yapmayın abi.
Tamam biz de cok sinirlendik kizdik. Hatta o goruntulerden igrendik, moralimiz bozuldu. Ancak kuslarin gazına gelmemek lazim. Fesih olamaz, makul teklif varsa satilabilir yoksa baska cozum yollari dusunulur.

Aslinda bi itiklese yine hirsini almis olurdu ve olay bukadar büyümezdi, kafa atmak ne. Birde yumruklarini bosa atiyor zaten.
Tamamen malca bi hareket. Diyorum ya güc gösterisi yapacaksa itiklemesi yeterdi, durumda bukadar büyümezdi.

Defalarca izliyorum
Tamam görüntü olarak çok çirkin, yanlış, ceza yaptırım gerekir ama

Kafa attı dediğimiz kafayı dayamış, yani dayılanma şeklinde
Zaten kafa atsa kerem kalkamazdı orda
Yumruk da atmıyor aslında, kolunu kıvırıp dirseğiyle iter tartaklar gibi yapıyor

Biraz da üstüste top kaptırdığı halde uyarılarda tamamdır deyip dikkat edeceği yerde takım arkadaşına sus işareti yapmak da çok yanlış

Hemen bir havalara girmiş görüntüsü var

Marcao’nun da bir süredir stres yüksek görünüyordu, çıldırdı adam sonunda
Vall Renkdas bende yazilan seyleri görmüyorum...
o kader mesafeyi kosup gelmesi tamam, agresif sekilde üzerine yürüme tamam. Hos olmayan, cezalandirilmasi gereken hareketler amenna...
Ama kafa atmak yok horozlanma, diklenme var, yumruk dedikleride Keremin uzanan elini sert bir sekilde itiyor...
Bence sisiriliyor medya ve rakipler tarafindan. En azindan benim bakis acim bu.
tff nin mümkün olan en büyük cezayi vermek icin salyalari akiyor buna yapacak birsey yok ama nedir bu fesih, kovulma vs davalari allah askina...
Belirli bir süre kadro disi birak, para cezasi kes ve medyatik bir sekilde baristir. Bitti.
Ciddi söylüyorum: yaptigi tasvip edilmeyecek birseyde olsa bu ruha ihtiyacimiz var. Direnisci ve asi karakterler az takimda. Gecen sene 1-2 böyle adam olsaydi belkide sampiyon olmustuk.

Aynı hareketi Luyindama'ya, Diagne'ye falan (yani kalıbına uygun bir adama) yapsa, bu kadar mesele olmayabilirdi. Ama olayın en adice tarafı, genç, fiziksel olarak da kendisinden daha ufak tefek bir çocuğa bunu yapmış olması.

O “fiziksel olarak kendisinden daha ufak tefek çocuk” da sus işareti yapıp durmasın. Ben Kerem’i de sütten çıkmış ak kaşık görmüyorum. Bana biraz dötü kalkmış gibi geldi.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

evet kendisiyle kaan ayhan'ı başabaş takasa koyalım. italyanlar'ın zaten ilgisi vardı, kelepir fiyata değerlendirelim.

Oyuncudan faydalanmak istiyorsak kadro disi birakmak sacma olur. Baska cözüm bulunmali.

Faydalanmak istemiyorsak satmak gerekiyor. O zamanda yerine adam lazim.

Marcao - Melo telefon gorusmesi

Melo: Seu idiota
Marcão: Fiz o que você falou
Melo: Idiota, falei para você me bater no vestiário, ia apanhar um homem no meio do campo?
Marcão: Ok mano, fiquei empolgado com o primeiro ano
Melo: Ok, da próxima vez tome cuidado. O que você está fazendo agora?
Marcão: Estou no camarim mano, fico esperando o Falcao e o Feghouli
Idiota = idioot

Kafasız demiş. Yada Türkçe senin o kafana s..ayim demis

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt