Galatasaray: "Marcao bugünkü yapılan antrenmanda yer almadı" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray: "Marcao bugünkü yapılan antrenmanda yer almadı"

Öyle mesajlar okuyorum ki hayret içinde bakıyorum.

1-Kerem ile marcao arasında max 10 cm boy farkı var. Keza marcao cüsseli hayvan gibi kaslı bir sporcu değil. Ortalama normal sayılabilecek düzeyde bir sporcu.
2-Çocuk deniliyor, yok bebek. Kerem 22 marcao 25 yaşında.

Hayır kerem ile belhanda hem vücutsal hemde boy olarak hemen hemen aynı oyuncular. Marcao belhandaya vursaydı çocuğa vurdu denilecekti heralde.

:asd: :asd: :asd:

Kereme de minnacık gibi davranmayın abicim 22 yaşında milletin 3 tane çocuğu oluyor. Benim bir arkadaşım var görenler 35 var zannediyor 22 yaşında.

Ulan sabahtan beri salak salak fenerlisi tinercisi bir de milletle uğraşıyoruz bu geri zekalı yüzünden. Mal bulmuş gibi atladılar olayın üstüne. Beş para etmezlerin ağzına sakız etti bizi sığır.

1-Kerem ile marcao arasında max 10 cm boy farkı var. Keza marcao cüsseli hayvan gibi kaslı bir sporcu değil. Ortalama normal sayılabilecek düzeyde bir sporcu.

Hayır kerem ile belhanda hem vücutsal hemde boy olarak hemen hemen aynı oyuncular. Marcao belhandaya vursaydı çocuğa vurdu denilecekti heralde.

Kereme de minnacık gibi davranmayın abicim 22 yaşında milletin 3 tane çocuğu oluyor. Benim bir arkadaşım var görenler 35 var zannediyor 22 yaşında.
Bu mesajı nasıl anlamamızı istiyorsun? Kerem de dönüp ona çaksaydı diye mi mesela?..

diagne ayirmasa kerem boyleydi

20210817_182336.jpg

Bu mesajı nasıl anlamamızı istiyorsun? Kerem de dönüp ona çaksaydı diye mi mesela?..
Birini 17 yaşındaki bebe rolüne sokup şiddetin durumunu daha ağırlaştırmayalım. Dün geceden beri öyle bir ortam oluştu ki 30 yaşındaki futbolcu çocuk dövdü konumuna geldiler.
Kerem ne kadar çocuksa marcao da o kadar çocuktur. Birine canım cicim minnoşum derken görünüşü büyük görünüyor diye diğerini itin götüne sokma peşindeyiz.
Ki keremin yaptığı da normal değil sahada kendisini birkaç kere uyaran adama en son uyarışında sus yapıyorsun. Hataysa burada da hata var.
Yumruk atmasaydı ama kendisini sakinleştirmek için dikilmeseydi.
Vücut diline iyi bakalım marcao koşup geldiğinde kafayı uzattığında kerem de uzatıyor. Diklenme varsa iki taraflı, tahrik varsa iki taraflı. Marcaonun keremden farklı olarak yaptığı şey yumruk sallamak.

Linç kültürü oluştu. Tam tersi olsa kerem marcao'ya vursa marcao niye koştu kardeşim niye kafa attı diye 20 saattir aklama telaşı yaşanacaktı.
Yada keremi çıkartalım ardayı koyalım bugün linçleyeceğimiz kişi marcao değil arda olurdu.

Maçtan beri yapılan şeyin adı isimcilik.
Sükunet ile olaya yaklaşıp terapiyse terapi. Baktın olmuyor o zaman kapıyı gösterirsin.

ikiside genç oyuncu, fazla abartmayalım. Daha geçen gün Fatih hocamızın 40 yıl önceki hakim karşısında fotoları vardı.
Marcao ve takımdaki diğer oyuncuların ciddi psikolojik desteğe ihtiyacı olduğu meydan da. Demekki bir şeyleri doğru yönetemiyoruz.

Bi asmadıkları kaldı reis.

Oldu bitti işte, olur böyle şeyler. Ben 20 yıllık en yakın arkadaşımla yeri geliyor takışıyorum.

Özürde dilemişki ben gözlerine mimiklerine iyice dikkat ettim. Adam gerçekten pişman. Bundan sonrası Kerem'de.

Not: kulüpten hala ceza almalı. Yanlış anlaşılmasın ama bu kadar da abartmayalım!

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bi asmadıkları kaldı reis.

Oldu bitti işte, olur böyle şeyler. Ben 20 yıllık en yakın arkadaşımla yeri geliyor takışıyorum.

Özürde dilemişki ben gözlerine mimiklerine iyice dikkat ettim. Adam gerçekten pişman. Bundan sonrası Kerem'de.

Not: kulüpten hala ceza almalı. Yanlış anlaşılmasın ama bu kadar da abartmayalım!

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
kulübün takdiri tamamen

ben olsam satmaya çalışırım olmazsa da genel gidişata (tepki, takımın tavrı, marcao'nun çabası vs) göre hareket ederim

taraftar olarak böyle bir şeyi affetmem için marcao çok çaba harcamalı

Üst Alt