Galatasaray: "Marcao bugünkü yapılan antrenmanda yer almadı" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray: "Marcao bugünkü yapılan antrenmanda yer almadı"

İlk yarı full kadro dışı
Burnu sürtsün biraz

takım ivme kazanınca ikinci yarı başlar

herif 3 avrupa maçında da sarı gördü zaten
Rendera maçında da yoktu

Marcao - Melo telefon gorusmesi 😁

Melo: Seu idiota
Marcão: Fiz o que você falou
Melo: Idiota, falei para você me bater no vestiário, ia apanhar um homem no meio do campo?
Marcão: Ok mano, fiquei empolgado com o primeiro ano
Melo: Ok, da próxima vez tome cuidado. O que você está fazendo agora?
Marcão: Estou no camarim mano, fico esperando o Falcao e o Feghouli 😁😁

sinan-engin-oturus-tarziyla-sosyal-medyada-gundem-oldu-beyaz-futbol_9739098-2049_640x360.jpg

Oyuncudan faydalanmak istiyorsak kadro disi birakmak sacma olur. Baska cözüm bulunmali.

Faydalanmak istemiyorsak satmak gerekiyor. O zamanda yerine adam lazim.
Yüklü para cezasi, herkezden özür dileme ve psikolojik destek almali.
TFF'de zaten 5-10 mac neyse ceza verecektir. 5-10 macta Fatih Terim oynatmaz, sonradan oyuna girer. Güzel maclar cikarir, mac alir vs. sevilen biri olabilir tekrar. 50 üstü mac oynanilacak yanilmiyorsam. Ihtiyac duyulacak illaki, ben hocanin hemen kesip atacagini düsünmüyorum.

olayın üzerinde bu kadar saat geçmesine rağmen hala sosyal medya hesapları üzerinden bir özür mesajı yayınlamaması da ayrı bir skandal bana göre

İlla affedilecekse, yıllık maaşının yarısı kesilip Kerem'e verilsin. O şartlar altında oynamayı kabul ediyorsa, oynar. Oynamıyorsa, satılık listesine koyulur, bonservisi kulübe ödenir, defolur gider.
"Hiç kimse Galatasaray'dan büyük değildir" sözünün tam da yeri ve zamanıdır. Marcao kim abi? Sol ayaklıymış, iyi oyun kuruyormuş, falanmış filanmış... Başımıza Ramos ettiniz bunu. Standardın biraz üzerinde bir stoper işte.

😂😂 Çıkıp parasıyla dövdüm diye açıklama yapsın birde istersen

Yüklü para cezasi, herkezden özür dileme ve psikolojik destek almali.
TFF'de zaten 5-10 mac neyse ceza verecektir. 5-10 macta Fatih Terim oynatmaz, sonradan oyuna girer. Güzel maclar cikarir, mac alir vs. sevilen biri olabilir tekrar. 50 üstü mac oynanilacak yanilmiyorsam. Ihtiyac duyulacak illaki, ben hocanin hemen kesip atacagini düsünmüyorum.
TFF bence de 5-6 mac verir, kulüp para cezasi verir, herkesten özür diler ve bu olay kapanir. Bu ceza yeter.

Bir daha yaparsa da, ki sanmiyorum, bileti kesilir.

Takima bir brezilyali daha istemistim, orta sahaya veya forvete alsaydik keske birini.

İlgilenen kulüpler olduğuna dair birkaç hafta önceki söylentiler doğruysa, 7-8 milyona satılmasını muhtemel görüyorum. 12-13 milyonluk teklif gelse anında satarlardı zaten. Hayırlısı olsun...

Üst Alt