Galatasaray Niasse İçin Everton ile Anlaşmaya Vardı İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Niasse İçin Everton ile Anlaşmaya Vardı İddiası!

Bence iyi bir forvet üstelik EPL 'den geliyor adam 2.5 - 3 senelik EPL düzeyinde fizik / kondisyonuyla gelecek Akhisar da oynayan Oumar Niasse değil artık o

+ Olarak hızıyla, ani patlamalarıyla Ndiaye-Rodrigues-Onyekuru gibi adamlarla oluşan hücum hattımıza cuk diye oturur diye düşünüyorum ...
akhisarda oynayan niase olsa ş.lignde grup lideri olarak çıkardık, düşün nasıl bir yokluktayız.

Bursa da sakho yu da istemediniz az maliyetle neler yapıyor ümit özat kırk yılın başı doğru laf etti taraftarın her dediğini yaparsan yanında 1 paket te sigara ister diye niasse kiralık gelirse yanında bir tane daha forvet alabilirler maicon ve belhanda satılırsa

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dedigin gibi

Hamza niasse dediginde , ki 2-3 yas daha gencti , ki o zaman da dehlenmek istenen umut burak filan vardi ...

Simdi aman gelsin de gelsin deniyor

Hep elestirdigim sey bu iste . Gundeme ilk geldiginde yerin dibine sokuluyor , sanki her zaman drogba her zaman gomis denk gelirmis gibi

Zamaninda cok daha makul rakamla kadroya katilabilecegi donemde "hamzanin vasati" etiketi yapistiranlarin hepsi 180 derece olmuslar

Sonra bunlari soyleyince karsit tepki olusuyor , biraz etrafi elestirirken ozelestiri de gorsem bunlari yazmam zaten

Herseyin en iyisini hep biz biliyoruz . Boyle bir sey olabilir mi ?

Dedigin gibi

Hamza niasse dediginde , ki 2-3 yas daha gencti , ki o zaman da dehlenmek istenen umut burak filan vardi ...

Simdi aman gelsin de gelsin deniyor

Hep elestirdigim sey bu iste . Gundeme ilk geldiginde yerin dibine sokuluyor , sanki her zaman drogba her zaman gomis denk gelirmis gibi

Zamaninda cok daha makul rakamla kadroya katilabilecegi donemde "hamzanin vasati" etiketi yapistiranlarin hepsi 180 derece olmuslar

Sonra bunlari soyleyince karsit tepki olusuyor , biraz etrafi elestirirken ozelestiri de gorsem bunlari yazmam zaten

Herseyin en iyisini hep biz biliyoruz . Boyle bir sey olabilir mi ?

O zaman da isteyip şimdi de isteyenler de arada kaynamasın.

Şartlar hep aynı aslında.

Drogba tarzı transferlere karşıyım. Sebebi de taraftarı gereksiz havalandırıyor. Sanki 5-6 tane Drogba oynatacak gücümüz çar sanıyor çoğu.

Halbu ki 1 tane var o da 10 senede 1.

Niasse , Akhisar'dan Loko'ya gitti ordan Everton tam 4 yıl geçti aradan şartlar ve durumlar değişti , günümüz şartlarına göre değerlendirin yahu.

O zaman da isteyip şimdi de isteyenler de arada kaynamasın.

Şartlar hep aynı aslında.

Drogba tarzı transferlere karşıyım. Sebebi de taraftarı gereksiz havalandırıyor. Sanki 5-6 tane Drogba oynatacak gücümüz çar sanıyor çoğu.

Halbu ki 1 tane var o da 10 senede 1.

O da var da , hadi onu gectim , herkes ister arada boyle isim yapmis adamlari , hakkidir da

Benim degindigim sey simariklik tarafi . Sen dunyanin en buyuk kuluplerinden biri olarak gorebilirsin kendini ama ekonomik durum olarak en diplerde oldugun rakamlarla ortada

Bu kosullarda senin akhisardan premier lig e transfer yapan hic bir adama , hele de bu yaslarda iken , burun kivirma luksun olmadigi gibi , sirf o antrenoru sevmiyorsun diye bu hamleyi negatif gorme hakkin da yok

Niasse , Akhisar'dan Loko'ya gitti ordan Everton tam 4 yıl geçti aradan şartlar ve durumlar değişti , günümüz şartlarına göre değerlendirin yahu.

E zaten maksat akhisardayken hatta akhisara gitmeden almak . Hadi onu kacirdin o zaman akhisardan sonra almak

Once lokomotiv moskova , oradan ingiltereye sicrama yaptiktan sonra "aaa ne iyiymis" demek degil

Sonra neden scout sistemi yok deniyor . Akhisardan bu adami almak scout luk is olmasa da yine de erken yakalamak demekti , o treni kacirdin , simdi arkasindan yalvar yakar ediyorsun , buna canak tutan da seyirciler olarak biziz , sirf akhisar patentli diye burun kivirarak

Ndiaye yi osmanlidan once yakalamak maksat , gec yakaladin 8 milyonun gitti , ama senden de 16 ya ingiltereye gitti

Ilk gundeme geldiginde elbette ki kucuk takimlarda oynamis olacak , kendini kanitlamis ve goze batan oyuncuyu alip getirmek degil ki kadro muhendisligi

O da var da , hadi onu gectim , herkes ister arada boyle isim yapmis adamlari , hakkidir da

Benim degindigim sey simariklik tarafi . Sen dunyanin en buyuk kuluplerinden biri olarak gorebilirsin kendini ama ekonomik durum olarak en diplerde oldugun rakamlarla ortada

Bu kosullarda senin akhisardan premier lig e transfer yapan hic bir adama , hele de bu yaslarda iken , burun kivirma luksun olmadigi gibi , sirf o antrenoru sevmiyorsun diye bu hamleyi negatif gorme hakkin da yok

O zaman kono , kalinic, dembele gibi isimler boştaydı gayette alınırdı hamza taraftarla inada girdi niasseyi istedi olmadı jemi , bilali aldı tabi istenmez yahu azıcık mantıklı düşünelim daha iyisi duruyorken neden kötüsünü isteyelim.

E zaten maksat akhisardayken hatta akhisara gitmeden almak . Hadi onu kacirdin o zaman akhisardan sonra almak

Once lokomotiv moskova , oradan ingiltereye sicrama yaptiktan sonra "aaa ne iyiymis" demek degil

Sonra neden scout sistemi yok deniyor . Akhisardan bu adami almak scout luk is olmasa da yine de erken yakalamak demekti , o treni kacirdin , simdi arkasindan yalvar yakar ediyorsun , buna canak tutan da seyirciler olarak biziz , sirf akhisar patentli diye burun kivirarak

Ndiaye yi osmanlidan once yakalamak maksat , gec yakaladin 8 milyonun gitti , ama senden de 16 ya ingiltereye gitti

Ilk gundeme geldiginde elbette ki kucuk takimlarda oynamis olacak , kendini kanitlamis ve goze batan oyuncuyu alip getirmek degil ki kadro muhendisligi

loko senden 10 milyon isteyecekti var mı o kadar para ?

ndiaye , umar aminu gibi isimleri hep istedim ben ama niasse de durum farklı değişikti yazdım az önce nedenini.

kişisel inat oldu o mesele.

Alacağın adam da Drogba gibi özgül ağırlığı olan biri olacak zaten. Ama Chelsea , United falan bile o kalibrede adam bulamıyor kolay kolay. Biz her sene Hagi, Drogba gibi Avrupa da bile medyası olan veya çok üst düzey adam bekliyoruz. Sonra Niasse, Ndiaye gibi aldığında 2 sene içinde iki katına satabileceğin adamlara burun kıvırıyoruz.

Gelse o dönem Lokomotif yerine biz satsak Premier League’e kötü mü olurdu.

Rodrigues
Ndiaye
Niasse

Gibi adamları alacaksın. Alt yapından oyuncu yetiştirip satacaksın ki sürekli ekonomik açıdan güçlü olup iyi takımlar kurabilesin.

Scouting, alt yapı, transfer akışkanlığı ve satma/alma becerisi aynı anda olmadan sürdürülebilir başarı gelmez. Drogba alıp 1-2 yıl başarılı olursun o gidince batık ekonomin ile 3-4 yılın kayıp olur. Ya da başarı için sürekli daha çok borçlanırsın.

O zaman kono , kalinic, dembele gibi isimler boştaydı gayette alınırdı hamza taraftarla inada girdi niasseyi istedi olmadı jemi , bilali aldı tabi istenmez yahu azıcık mantıklı düşünelim daha iyisi duruyorken neden kötüsünü isteyelim.

Dembele 2016-2017 yazında gündeme geldi. 2016 kışında Delaney vardı listede Linnes ile birlikte.

Hamza döneminde Konoplyanka ve Kalinic ile Maxi Pereira alınmadı. Maxi’yi Cüneyt aldırmadı. Diğer ikisini Hamza maliyetli buldu.

Dembele
Delaney

Bence kaçan fırsatların en büyükleri. En az 20 Milyon’a satardık bu sene.

loko senden 10 milyon isteyecekti var mı o kadar para ?

ndiaye , umar aminu gibi isimleri hep istedim ben ama niasse de durum farklı değişikti yazdım az önce nedenini.

kişisel inat oldu o mesele.

Lokomotiv den ben de almam o fiyata . O fiyata akhisardan da almam zaten

Rakamlarin dusuk olmasi ya da takimi isimsiz olunca otomatikman cop gorulen adami baska isimli bir takim alinca kiymete biniyor , itirazim buna

Delaney ve maxi ye faydalari icin katilirim ama avrupada olmadigimiz o donemde satis icin katilmiyorum

Fakat dembele eger alinabilecektiyse de alinmadi ise , bu resmen ihanetle esdegerdir

Lokomotiv den ben de almam o fiyata . O fiyata akhisardan da almam zaten

Rakamlarin dusuk olmasi ya da takimi isimsiz olunca otomatikman cop gorulen adami baska isimli bir takim alinca kiymete biniyor , itirazim buna

Akhisar’dan 5.5 Milyon Euro’ya alacaktık o dönem. Sonra Loko’ya sattılar. Zaten ondan sonra çift hane isterler.

Dembele 2016-2017 yazında gündeme geldi. 2016 kışında Delaney vardı listede Linnes ile birlikte.

Hamza döneminde Konoplyanka ve Kalinic ile Maxi Pereira alınmadı. Maxi’yi Cüneyt aldırmadı. Diğer ikisini Hamza maliyetli buldu.

Dembele
Delaney

Bence kaçan fırsatların en büyükleri. En az 20 Milyon’a satardık bu sene.

Kono ve Kalinic de iyi para ederdi ama hiç birini almayınca Hamza'ya karşı oldu taraftar kimseyi istemedi ondan sonra.

Kolay kolay gelmiyor böyle fırsatlar.

Delaney ve maxi ye faydalari icin katilirim ama avrupada olmadigimiz o donemde satis icin katilmiyorum

Fakat dembele eger alinabilecektiyse de alinmadi ise , bu resmen ihanetle esdegerdir

Doğru zamanda satarsın. Östersunds’a elenmeyi öngörmek lazım bu dediğin için o ayrı da, ölüsü yine orta sınıf takıma 10-11 Milyon’a giderdi Delaney. Zaten 2-3 Milyon Euro olacaktı maliyeti o dönem gelse daha Copenhag’da oynuyordu.

Hamza ve terim gibiler zaman zaman vasat ya da yerli sevicilikten degil , bilakis kulupleri de dusunduklerinden boyle davraniyorlar

Bu islerin bir maliyeti var . Mesela terim uzun sure td lik ve hatta sonra cekedi giymeyi planlarken , mutlaka maddi durumlari da goz onunde bulunduruyordur , yapmalidir da

O yuzden hemen hic bir konuda yonetimi zorlamadigina eminim . Uyumlu calisiyorlar cunku kurusun hesabi yapiliyor

Emre transferi yerine forvet istese idi yonetim asla fiyat arttirip almazdi emreyi , demek ki terim orada cok bastirdi

Hep aynı laflar.

Yönetimlerin beceriksizliğini taraftara yıkın. Yönetim o zamanlar Niasse yi almayı becerseydi alırdı zaten taraftarı falan da dinlemezdi.

Taraftarın tepkisinden korkan adam son gün Melo yu satmaz veya o kadar tepkilere rağmen Sabri ile sözleşme falan yenilemez veya Jem'i almaz geçin bu işleri. Kendi kendinize birşeyler uyduruyorsunuz sonra da buna inanıp kendinizi kaptırıyorsunuz.

sent via GSC

Kono ve Kalinic de iyi para ederdi ama hiç birini almayınca Hamza'ya karşı oldu taraftar kimseyi istemedi ondan sonra.

Kolay kolay gelmiyor böyle fırsatlar.

Kono sorunlu bir adam 7-8’e alsan en fazla 1-2 fazlasına o da belki elinden çıkartırsın. Sergen tarzı biri. Yeteneği kadar asla oynayamadı. Gelse bence Belhanda gibi olurdu.

Kalinic Milan etiketi ile piyasa yaptı ama çok da üst düzey bir adam değil o da. Bize gelse yine öyle 15-20’ye satacağının garantisini veremezsin. Ama fayda sağlardı saha içinde o çok net.

Üst Alt