Galatasaray Ozan İpek'e göz dikti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Ozan İpek'e göz dikti

Cevap: Galatasaray Ozan İpek'e göz dikti

Ligde başka yerli kanatta yok. Olcan, Ozan birisini almalıyız. Sağ kanata ise Yiğit Gökoğlan, Birde çok yönlü bir yabancı alabiliriz. Ofansın her bölgesinde oynayabilecek.

Olcan - Ozan + Yiğit + Alper + Yabancı + Yabancı ST

Haklısın renkdaş. Dediğim gibi neden alındı demem, alınmasına karşı da değilim. Ama daha iyi biri alınabilir bence. Ama bunun Türk olması zor malesef.

tmm alınsın da 11 de oynamasın.bize fark yaratcak,bire birde adam geçen adam lazım kapanan takımları açmak için. Bu oyuncu bi de fatih terim in sevceği türden koşan basan belki de gelir:D

Muslera,Eboue,Ujfalusi,Melo,Elmander

Bundar zaaten takimin banko oyunculari.Yani ancak 1 yabanci daha oynatabilirz.

Defans´da Semih ve Hakan var.Orta sahada Selcuk ve Engin.

Ya solda yada sagda bi yerli oynamasi gerek.Mehmet Ekici,Gökhan Töre,Ozan Ipek bundardan birini almak gerek.Gökhan´in babasini aliriz ancak.Mehmet müthis bi transfer olur,Ozan´da nokta transfer olur.Diger yerli oyunculari cöpe atsan daha iyi olur,Hamit icinde gecerli.

Muslera

Eboue-Semih-Ujfalusi-Hakan

Selcuk-Melo

Yabanci-Engin/Ekici-Ozan/Engin

Elmander

Kazım Ozandan daha iyi.İkiside bizde ilk 11 oynayacak adamlar değil tabi

Ozan en azından sıfıra inip orta yapabiliyor.Kazım'da o da yok.Belki Ozan bizim beklediğimiz kapasitede değil,ama yabancı kontenjanı var ortada.Sola yerli bir oyuncu alınmazsa sağda Kazım'a mecbur kalırız o zaman.

Türk Lazım illede Türk.
Evet lazım, bunuda belirttim. Ha bu arada hangi Türki alsak eleştiren olacak. Ozan,Olcan,Yiğit

Keşke Töre'yi alsak..Şunuda söylim hep önümüzdeki yerlilere bakıyoruz. Bundesligada yıldızı parlamak üzere olan bir kaç gurbetçi daha var. Şimdiden el atmalıyız.

Sercan-Ozan-Volkan aynı balonun şişirmeleri bunlar..

Alacaksan Eskişehir'den : Alper Antep'den : Muhammed Bursa'dan : Serdar............

Sol Kanat diye isteniyorsa büyük hata bence.Tam bir orta saha oyuncusu hamitin yerine bunu alalim iyidir.

Hala Bursasporun basarılı oyuncusu diyorlar ya illet oluyorum,adam ne yaptıki bu sene bi gencler macını hatırlıyorum.Ama potansiyel bakımından faydalanabilecek bir transfer olabilir.Mesela gecen günde Bienvenüye Fenerin yıldız futbolcusu diyorlardı.Saka gibi:D

iyi olur ben güveniyorum bu adama.bize gelirse takım oyununa çok katkıda bulunur.

Ozan'dan harika bir hücumcu bek olur. Bizim alt yapı hocalarında hiç iş yok. Çocuğu sol açık oynatarak degerini düşürmüşler.

Üst Alt