Galatasaray PFDK'ya Sevkedildi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray PFDK'ya Sevkedildi

Cevap: Galatasaray PFDK'ya Sevkedildi

kacariniz yok iki hafta sonra o stad size cehennem olacak ve o macdan sonra bunalima gireceksiniz angutlar

korkunun ecele faydasi yok

Ben umutlu değilim pek.

PFDK Fener yanlısı Bursa yanlısı.

Saha kapatma gelirse çok yazık olur Türk futboluna.

Haydaaa oldumu şimdi bu,hayatımda ilk kez samiyene gitmek için hazırlanıyordum,seyircisiz olursa tff ve mhk nin kapısına iki tane siyah çelenk bırakırım.

Ali Sami Yen K-A-P-A-N-A-M-A-Z!!!!

Renkdaşlar,

Sağda solda herkes endişeli acaba stad kapanır mı diye dedikodular var, bildiğimiz gibi zavallılar da heryerde lobi faaliyetlerini sürdürüyorlar, neden bu kadar korkuyorlarsa :asd:

Neyse durum şudur,

Video görüntülerine bakıldığında, evet kavga eden 2 insan vardır ve evet bu maalesef neredeyse her maçta oluyordur, fakat bu bir saha kapatma cezası gerektirmez bu bir!

İkincisi, adam ruh hastası ve de gidip kendini tribünden aşağı atıyorsa bunda kulübün suçu nedir?

Kavga ettiği taraftar KESİNLİKLE kendisini itmiyordur...

Bu açıkça görülmektedir.

Size şöyle bir örnek veriyorum, seyirci parasını veriyor, stada giriyor, hayattan küsmüş durumda gidiyor kendisini aşağı atıyor, veya kafasıyla koşarak duvara çarpıp beyin kanamasından ölüyor, adam psikopatsa biz ne yapabiliriz?

Mecidiyeköy'deki kulüp binasının önünde bir adamın gelip kendisini arabanın önüne atıp intihar etmesi gibi birşeydir bu, bunda kulübün hiçbir suçu yoktur!!

O yüzden boşuna ağzınızın suyu akmasın ezikler ;)

Paşa paşa geleceksiniz, ağlaya zırlaya gideceksiniz, belki maç sonu samandıraya gidip Guiza'ya Are You Player dersiniz ha?? ;)

Gözlemci raporlarında ''iki taraftar arasında münferit olay'' diye not edilmiş,büyük ihtimalle para cezası verilir,ayrıca aşağı atlayan çocuk beşiktaşlı ve kendisi atlıyor.videosu var.

sahaya para atmalar, delinin biri taraftarlarıı tahrik edip kendini biyerden biyere atması vs. vs. bunların fener maçı öncesi bir komplo olduğunu bu medya çok iyi biliyor ama ezikliklerinden oynuyolar şuanda.

İnş. fenerasyon bu oyuna gelmez..

ilk başta istemiyordum‚ seyircisiz derbi olmaz diyordum. Ama bazı ortamlardaki gslilerin yazdıklarını gördüm‚ beter olsunlar. tv bile vermesin kimse izlemesin maçı.

''angut''

at beyinli ne oldu neden izlemesinler benim keitamı ardamı barosumu elanomu ne oldu emzik siz bunu unutun da başınıza gelecekleri bi düşünün yine unuttunuz ki her karıköyün bi ALİ SAMİ YENi muhakkak olacaktır ...

Sahaya para atana taraftar hemen tepki koydu niye atıyorsun diye hatta maçın spikeri bile dedi sözde beşiktaşlının aşşağıya atılmasıda yalan adama birkaç tane çakmışlar ama adamı geri çekmişler sonra kendisi atlamış bence o yumrukları yemeside oraya çıkıp bacaklarını aşağıya sarkıtmasından

bu video görüntüleri sadecemi bizemi isliyor aceba bide bunu sormak istiyorum

bilica tekme atar videoda herkes görür ama bu tff serefizleri görmez

bize geldimi hepsini görür

Bursa - Diyarbakırspor maçında,tribünlerde neler neler oldu.O maça ceza vermeyip de,bizim maça ceza vermek biraz yürek ister..

Üst Alt