Galatasaray PFDK'ya Sevkedildi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray PFDK'ya Sevkedildi

Cevap: Galatasaray PFDK'ya Sevkedildi

angutun biri de hükmen yenik sayılmalı demiş :bgking1:

Ey allahım yaratıyosun bide takip et gözünü seveyim :asd:

valla yenisi eskisi kapalısı olmaz bu işin ASY de haddini bilmeyene haddini bildirirler.ben çok hatırlıyorum öyle 10 sene öncesinden beşiktaşlılar yeni açık alttan alırdı bilet maç başlamasına yakın anlaşılırdı ve polis gelene kadar dayağını yiyen yerdi.hatta yeni açık üst alt kavramı yokdu.herkes alta inip vurmaya çalışırdı.bencede 2 kişi arasındaki kavga olarak adlandırılmalı ve maalesef para cezası ile atlatmalıyız.

niye bu kadar korkuyolar ASY'den, yusufcuklar sizi, korkmayın fazla acıtmıcaz :asd:

baroni de korkmasın gelsin..

PFDK’ya raporların dün ulaştığı, gözlemcinin ifadesi nedeniyle Galatasaray’ın saha kapama tehlikesini atlattığı bildirildi.

Yakalandı, “Ben atmadım” dedi

“Beşiktaş” diye bağırdığı gerekçesiyle Kamil Özen’i tribünden aşağı atarak yaralanmasına neden olduğu iddia edilen Galatasaraylı taraftar Mürteza S. gözaltına alındı, ancak suçlamaları kabul etmeyerek “Kendi düştü” dedi.

Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından, Gasp Büro Amirliği’ne getirilen şüpheli, kavgaya karıştığını ancak Kamil Özen’in karışıklık sırasında kazayla aşağı düştüğünü iddia etti.

Bu arada Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldıran ve kafası ile kollarında kırık olduğu belirlenen 27 yaşındaki Kamil Özen’in, yoğun bakım ünitesinde yapılan tedavisinin ardından normal odaya alındığı ve sağlık durumunun iyiye gittiği bildirildi.

Saha kapama yok Para cezası alacak - Milliyet.com.tr

PFDK’ya raporların dün ulaştığı, gözlemcinin ifadesi nedeniyle Galatasaray’ın saha kapama tehlikesini atlattığı bildirildi.

Yakalandı, “Ben atmadım” dedi

“Beşiktaş” diye bağırdığı gerekçesiyle Kamil Özen’i tribünden aşağı atarak yaralanmasına neden olduğu iddia edilen Galatasaraylı taraftar Mürteza S. gözaltına alındı, ancak suçlamaları kabul etmeyerek “Kendi düştü” dedi.

Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından, Gasp Büro Amirliği’ne getirilen şüpheli, kavgaya karıştığını ancak Kamil Özen’in karışıklık sırasında kazayla aşağı düştüğünü iddia etti.

Bu arada Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldıran ve kafası ile kollarında kırık olduğu belirlenen 27 yaşındaki Kamil Özen’in, yoğun bakım ünitesinde yapılan tedavisinin ardından normal odaya alındığı ve sağlık durumunun iyiye gittiği bildirildi.

Saha kapama yok Para cezası alacak - Milliyet.com.tr

normal olarak verilmemesi lazım zaten, o zaman dediğimiz gibi her başı sıkışan kadıköyde, inönüde, mecidiyeköydeki lig maçı öncesi bir maçta içeri adam sızdırır,iki tahrik edici sözle atar kendini aşağıya bakın adam darp edildi diye saha kapattırır..

içeri silah sokup ateş etmekle bu olay bir mi ?

ezikler o kadar korkmayın AZİZE ablanıza söyleyin emziklerinizi versin :D:D:D

anguta girdim öldüm gülmekten :D görüntüleri izlemesek adamı biz attık diyecem :eek:mg: yok attılar yok cinayete tesebbüs yok takım komple kapatılmalı :D korkuyorsanız bi kere adam gibi çıkın söyleyin :D:D

O değilde Aziz Fener medyasını iyi gazlamış. Şimdi büyük ihtimalle kapatma kararı çıkmayacak PFDK'tan . Sonrada bu ezikler kaç günden beri eleştirdikleri Aziz'i bırakıp Federasyona giydirmeye başlıyacaklar. Yönetim istifa diyenler kalmayacak ortada. Bu Azize iyi güdüyor bu ezikleri. İstifa edip geri geliyo falan sonrada Büyük Başkan falan oluyo :) . Bu ezikleri iyi çözmüş Azize.

hocam eğer ceza gelmezse TFF den çok sessiz kalan yönetim kurulumuz başta da Aziz Yıldırım suçludur. ''angut dot com ''

maymunlar gözünü açmış dostum bu kez azizemin işi zor :D

Saha kapama ağır olur tabiki,ama kapansa bile,Fener elimizden kurtulamaz.Çok ağır bir darbe yiyecekler bu sene.Öyle yada böyle kaçarı yok..

hala keitaya attıkları su şişesi yüzünden sahaları kapatıldığını düşünüyor yaw kuş beyinliler o maçtan önce yaptıklarınız neydi hakeme taş atma falan filan azıcık yürekli olsaydı bünyamin o maç oynanmazdı zaten bunu kendide itiraf etti siz önce maçı oynanmasını tehlikeye sokup maçı yönetecek hakemi yaralyın sonra da maç sonu olan şeyle bir tutan şakacı kuşlar :D

Ankaragücü ile oynadığımız karşılaşmanın son dakikalarına doğru, kapalı tribünün girişinden elini kolunu sallayarak içeri giren Beşiktaş taraftarı olan Beyaz montlu bu kişi , önce '' En büyük Beşiktaş'' diyerek bağırıp daha sonra da kendisini aşağıya atmıştır.

Hürriyet gazetesi ise bu haberi ''Taraftarın Atılma Anı ''... olarak değerlendirip, videosunu sunup Galatasaray düşmanlığı yapmaya devam etmektedir..

Biz de , Hürriyet'in yayınladığı bu video ile olay anını yoruplayıp sizlerin huzuruna sunuyoruz..

Büyük Galatasaray taraftarımızı da Hürriyet gazetesini almamaya bir kez daha davet ediyoruz..

Galatasaray fan page

Hakikaten doğruu

Üst Alt