Galatasaray PFDK'ya Sevkedildi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray PFDK'ya Sevkedildi

Cevap: Galatasaray PFDK'ya Sevkedildi

Hani her sene rahat rahat yeniyorlardı.

avuntu işte eşşoğlular benmerkezci dönemden daha kurtulamamışlar beyinleri küçük kalmış adam bi sami yen maçlarının tarihine bakar sonra hep yeniyoruz der. basın da sağolsun hiç yazmaz. Ali Sami Yen'de 21 Cimbom galibiyeti 11 fener galibiyeti, Saraçoğlunda 39 fener galibiyeti 19 cimbom galibiyeti. yani evsahipleri iki sahada da 2'ye katlamış durumda rakiplerini. durum bu ve hala hep yeniyoruz tantanası. adamlar ne gözlüğüyle bakıyorlar derbiye anlamıyorum at gözlüğüyle bile baksan sonuçta önündekini görürsün bunlar hiçbir şey görmüyor.

daha da önemlisi geçen sözlükte bi eleman yazmıştı orda okumuştum 1996 yılından itibaren ki 15 yılda Fenerbahçe bizi 18 kere yenmiş biz fenerbahçeyi 14 kere yenmişiz. olaya bakar mısınız istatistiği bilmeyen adam sanacak 30 fener yenmiş 5 cimbom yenmiş heralde.

bu sene yine tek kale maç olacak Allah yardımcımız olsun şans bizden olsun 5 olur yine. şans onlardan yana olsun 2-0 yeneriz. mağlubiyet ihtimali yok.

Saha kapatma filan olamaz.Öyle birşey akıllarından bile geçemez, diyelimki geçti ve saçmaladılar...İşte ozaman ülkede ki bütün Galatasaray'lıları karşılarına alırlar ve olacakları düşünmek bile istemiyorum ondan sonra !

Zaten o kişi kendisi atlamış,olayların fitilini kendisi ateşlemiş ve aynı zamanda bu olay maçtan sonra yaşanmış ve ufak çaplı 2 kişi arasında olmuş bu böyle gider ve ve ve

Yan ihiç heveslenmesinler Pfdk'ya sevkedilmek bile saçmalıktır.Bundan sonra ne olacak görücez...;)

Ya bu milliyet'in internet sitesi ne kadar kolpacıdır ya. Tribünden aşağı böyle atıldı diye manşetten çakmış haberi. Gözlemcinin raporundaki "2 kişinin arasında ki münferit olay" haberinide anasayfaya bile koymamış.

Suçlu belli cezasını çeker.Adam sabıkalıymış zaten uyuşturucudan. Galatasaray kulubünün ve milyonlarca taraftarının ne suçu var bunda.

Geçtiğimiz sezonları bilmemde, bu sezon AsY'de yabancı madde filan atıldığınıda hatırlamıyorum ben elbette ki ufak çaplı ve kişisel atraksiyonlar hariç.

Bu ankaragücü maçında korner atan adama 2-0 öndeyken taş atmalar olsun gerekse bu adamın kendini atması olsun hakkaten ilginç. Çok kötü şanssızlıkların bu maçta üst üste geldiğine inanmak istiyorum.

Cezaya gelirsek sahamız galiba kapatılacak bu kadar yaygaradan sonra hatta sadece fb maçıda olmayabilir.

Yazık.

Arkadaşım gerçekten çok iyi bir noktaya temas etmişsin... Ben bir Anadolu takımıyla oynadığımız hiçbir maçta taraftarlarımızın sahaya yabanca madde attıklarını görmedim. Ankaragücü maçında hem de 2-0 öndeyken korner kullanmak isteyen ankaragüclü oyuncuya birşeyler atılması ve maçın sonunda da bir taraftarın Beşiktaş diye bağırıp kendisini atması... Bunların hepsi tesadüf mü? :allaalla6vr: Ben bu ezikbahçeden herşeyi beklerim...

Bu olay tamamen komplo araştırılması gerekir.O taraftara saldıran adamla aşağı düşen iki adamda da var bi bit yenikliği hadi bakalım bana göre yılanın başı belli!!!

Maçta sahaya yabancı made atan adam yüzde yüz fb liydi,maçtan sonra bağıran adam da zaten Bjk' lı herkes biliyor.Bu maçta bize ceza ve-ri-le-mez.Başlarına yıkarız bu Dünya'yı.

Arkadaşım gerçekten çok iyi bir noktaya temas etmişsin... Ben bir Anadolu takımıyla oynadığımız hiçbir maçta taraftarlarımızın sahaya yabanca madde attıklarını görmedim. Ankaragücü maçında hem de 2-0 öndeyken korner kullanmak isteyen ankaragüclü oyuncuya birşeyler atılması ve maçın sonunda da bir taraftarın Beşiktaş diye bağırıp kendisini atması... Bunların hepsi tesadüf mü? :allaalla6vr: Ben bu ezikbahçeden herşeyi beklerim...

zaten hemen taraftarlarımız da tepki gösterdi.korner atan adamında maçta antipatik gelebilecek bir davranışını görmedik hatta hiçbirinin.

Zaten skor erkenden elimize geçmiş bunların olması çok saçma.yinede dediğim gibi kaotik ve komplo içeren cümleler kurmayı sevmem ama çok ilginç durum.

Hep oyunlar..

Senaryolar..

Sustuysak bir yere kadar..

Aklınızdan çıkarmayın..

Türkiye'dir GALATASARAY !

Ben bu yasadigi soktan savunmasiz halde orada oturan zavalli adama saldirip asagiya atan caniye taktim.

Bu adam eger adam oldurmeye tesebbusten yargilanip‚ hapislerde curumezse bu yargi duzenine lanet olsun!

anguttan bi çocuk yazmış

ben hangi olayın görüntülerini izledim acaba :badwords: :eek:mg:

keske onu dövmeye calisan,sözde galatasarayli alkolik eroinman da beraber düsseydi!!

Dedikoduyla işim olmaz! Bu ülke insanı asaletini kaybetti. Suçu işleyen de suça verilecek cezayı biçen de şaşırdı!... Yahu maç bitmiş birileri birbirine girmiş. Biri ötekini pataklamış… Galatasaray’a ne bundan! Adli makamlar bu işe el koyar Galatasaray da maçlarını paşa paşa Ali Sami Yen’de yapmaya devam eder. Kimse tasalanmasın.

Tanburcı iyi yazmışş

bulalim bir tane tinerciyi giysin bizim formamizi gitsin sütcüden asaga atlasin

ohh be ne güzel bu kadar kolaymi?

Üst Alt