Galatasaray Sezonun İlk Transferini Yaptı İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Sezonun İlk Transferini Yaptı İddiası!

Cevap: Galatasaray Sezonun İlk Transferini Yaptı!

Sadece videolara bakarak söylenecek 3 şey var;

1. Gerçekten hızlı. Bu özelliği sayesinde defansın arkasına doğru çok rahat sızıyor. Selçuk'un pasları ile birlikte rakipler için gerçekten korku olur.

2. Şutları gerçekten çok iyi. Özellikle uzaktan attığı şutları.

3. Her iki ayağını da iyi kullanıyor ancak özellikle sağ ayağı tam bir raket gibi. Sağ ayağından çıkardığı şutlar tüm kaleciler için korkulu rüya gibi.

He sadece bunlara bakılarak bir adama iyi denmez. Onun için videolarda ne kadar iyi olursa olsun, bu adam sanırım bir çoğumuz için tam bir kapalı kutu. Eğer haber doğruysa bu adam için İmparator'a güvenmekten başka çare yok. Haberde yazılan alacağı senelik para ise kendi düşüncemle tamamı ile yalandır.

Dediklerin hepsini vidyolarda umut bulut da yapıyor

Galatasaray teknik ekibi izlemişse sıkıntı yok bence :lol:

Ya benim için sıkıntı yok bende izlemedim adını duymuştum 2 veya 3 maçta Kupa Libertadores'te ikişer gol atmıştı o zaman duymuştum ismini... Ama benim taktığım nokta o kadar transferci bir toplum olmuşuz ki kim olursa olsun yine gelsin :)

[video=youtube;aVCe_7qGYKE]https://www.youtube.com/watch?v=aVCe_7qGYKE[/video]

bu adam parlarsa mükemmel olur.ayrıca izleyen izlemiş scout ekibi niye var?biz canlı izlemesekte olur.

Hızlı,güçlü,bitirici bir oyuncuya benziyor. Gelirse faydalı olabilir. Kanatta oynayacak hemde skora katkı yapacak bir oyuncuya bence ihtiyacımız vardı.

Oyuncu için yazılan bonservis normal sayılabilir. Ama yılıık ücret haberin doğru olma şansını düşürüyor bence. Orda oyuncu taş çatlasa 300-400 bin € kazanırken; burda 2,5 vermek zaten olmaz. 1,2 civarı sabit ücret verilebilir.

Kim ki bu adam Güney amerikanın balta girmemiş ormanlarından gelecek, 2.5 milyon euro alacak, bi de utanmadan ŞLye gitmezseniz ben yok bik bik diyecek.

Oha lan belki libertadores bile görmemiş adam gelip Şampiyonlar Ligi maddesi mi koydurtacak ??

Edit:Yönetim fesh edebilir maddesini koydurmuş.O daha da saçma.Ayrıca Libertadoreste de oynamış.

edit2: Transferine karşı değilim gelsin lakin 2.5 milyon euro komik bir rakam ona dem vurmuştum :)

şl maddesini yönetim koymuş nerenizle okuyonuzki haberi

Ekip izlemiş işte daha neyin tartışmasındayız ki ayrıca yine başlamış oyuncunun parasını kendi cebinden verenler bi bitmediniz.

saçma haber bu oyuncuya galatasaray hayatta yıllık 2.5 milyon euro vermez sallıcaksanız bari 1 1.5 milyon euro yazında inanılsın :D selçuk dahi 2.5 almıyo bu takımda

Bizim böyle transfer yapmaya hakkımız yok mudur ?

İnşallah doğrudur.

Hizi ve sutlari bize CL'de baya fayda saglar. Elmander'in partneri olabilir. Neden olmasin

Ama bu durumda kanatlar Türk olmali.

Hamit Engin yeterli olur mu bilemem. Olabilir aslinda.

Ama Sercan Hamit müthis olurdu

[video=youtube;SsIDQtRS1Vs]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SsIDQtRS1Vs#[/video]

Efsane golü.

avrupaya ilk transferini yapıcak olan ve 24 yaşındaki oyuncuya yıllık 2.5 m falan verilmez kolpa haber

Hizi ve sutlari bize CL'de baya fayda saglar. Elmander'in partneri olabilir. Neden olmasin

Ama bu durumda kanatlar Türk olmali.

Hamit Engin yeterli olur mu bilemem. Olabilir aslinda.

Ama Sercan Hamit müthis olurdu

Sercan, Hamit, Melo orta saha'ya,

Chivu defans'a,

Bir de santrafor.

Baska transfer'e ihtiyacimiz yok :D

Üst Alt