Galatasaray Sezonun İlk Transferini Yaptı İddiası! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Sezonun İlk Transferini Yaptı İddiası!

Cevap: Galatasaray Sezonun İlk Transferini Yaptı!

Pabon gelsin yönetime karşı bakış açım değişir.

Bizim böyle oyunculara ihtiyacımız var.

30 yaşındaki golcülere ihtiyacımız yok.

Colombia Dünya futbolunda nerede. Falcao dışında hangi üst düzey yıldız çıkarmış. 24 yaşına kadar neden bir Avrupa kulubü bile almamış.Pino bile 20 yaşında Avrupa'ya gitmiş 24 yaşında neden dedikodusu bile yeni çıkıyor. Internette video'ya bakılarak neden hala adam beğeniliyor.Sabri'de 7 yılda 20 gol atmış çoğu da jeneriklik (hele Bursa'ya attığı bir gol var tam Messi golü) ,Özer 4 sene önce videolarda Zidane gibiydi.

Selçuk Inan ile ilgili Galatasaray'a gelmeden önce Sniper adı altında videosu dışında video varmıydı.Selçuk videosu kadar oyuncu muydu ?

Benim yorumlamam bu kadar.

Hadi Sabrinin ve Özerin 14 dakikalik gollerle videosunu yapta görelim.

Hızlı , teknik , mücadeleci , uzaktan çok iyi şutlar çekebilen , uzaktan çok gol atan , defansın arkasına iyi sarkan , iyi bir bitirici olan 24 yaşında bir yıldız adayı.İlk Avrupa deneyimi olacak gelirse , ilk izlenimlerim denenmesinde fayda var.

bu adam gelirse 2 ihtimal var,ya kral olur,ya da hepimize saç baş yoldurur,ortası olmaz gibime geliyor

oyuncu iyi olabilir / bilmiyorum-

ancak bu tarz adamlarla kumar oynanarak boyle bir sezona baslanmamalıdır bence..

Pabon alınır ok. ama alırsın bir Berbatov bunu da koyarsın kulubeye. -mantıklı olan bu-

Efendim bu adam bu kadar iyiydide avrupa neden gözünden kaçırdı diyenler,herifler Kuyt'u aldı bizim aldığımız adama bak diye homurdananlara küçük bir hatırlatma;

Karşınızda transferin tek yetkili Fatih terim olduğunu unuyorsunuz herhalde..

Ayrıca emekliliğini dolduranlar değil genç ve yetenekli oyuncuları kazandırmalıyız..

Az önce Youtube da videolarını izledim, bitirici vuruşları çok iyi gözüküyor. Uzaktan isabetli şut atabiliyor. Eğer doğruysa çok iyi bir transfer gibi gözüküyor.

Haber doğruysa çok üzüldüm. Transfer için değil. Yönetimin bu kadar tedirgin olmasına üzüldüm. En rahat durumda olması gereken takım bizken, Pabon'a madde koydurmak neyin nesi? Zaten UEFA ceza verse, Pabon tarzı isim yapmamış futbolculara yönelmeyecek miyiz?

Futbolcu hakkında fikrim ise çok müsbet. Videodan futbolcu beğenilmez ama müthiş golleri var. O gollerin yarısını burada atabilse kahraman olur...

Haber doğruysa çok üzüldüm. Transfer için değil. Yönetimin bu kadar tedirgin olmasına üzüldüm. En rahat durumda olması gereken takım bizken, Pabon'a madde koydurmak neyin nesi? Zaten UEFA ceza verse, Pabon tarzı isim yapmamış futbolculara yönelmeyecek miyiz?

Futbolcu hakkında fikrim ise çok müsbet. Videodan futbolcu beğenilmez ama müthiş golleri var. O gollerin yarısını burada atabilse kahraman olur...

Fenerbahçe yönetiminin maksimum 1 ayı kaldı. Aziz hüküm giyince başkanlık ve kulüp üyeliği gidiyor. Artık son kozlarını oynuyorlar. Fenerin kaybedeceği bir şey yok. O yüzden onların bir şey olmayacakmış gibi, Galatasaray yönetiminin de akılcı davranmasının neresi garip?

boy 1.68 ve forvet :( ezerler bu herifi bizim ligde 18 in icinde

İyi midir bu eleman ? İlk defa duydum adını.

Resmi açıklama da yok.

Sözleşme feshedilirse bonservis yanacak ? Bu maddenin açıklaması nedir ?

Edit: Feshedilirse zaten bitmişiz demektir.

Üst Alt