Galatasaray Sezonun İlk Transferini Yaptı İddiası! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Sezonun İlk Transferini Yaptı İddiası!

Cevap: Galatasaray Sezonun İlk Transferini Yaptı!

Bende bu adamı istersek alacagımızı düşünüyorum. Ona hem CL cazip gelir hemde bizi basamak olarak görebilir. Kendini göstermek adına daha iyi bir seçim oluruz. Eğer hedefleri olan bir oyuncuysa.. Büyük bir takıma direk geçiş yapması kaybolmasına neden olabilir. Ama 2.5 m € kısmı atmasyon gibi.:)

ya beyler bu adam yılda 100 bin eurodan fazla kazanmıyordur kolombiyada belki 50 bin euro alıyor

2.5 ne demek şakamısınız ya 3 yıl için 2.5 teklif etsen bütün sülalesini alıp yerleşir istanbula

Baya bi Avrupa takimi pesinde. Iyi futbolcu oldugu belli. Yillardir süratli futbolcu eksigimiz var

Buna 2.5M yıllık verilmez.. Tottenham bonservisi için 7M önermiş.

habere ne kadar güvenebiliriz bilmiyorum ama pabon gelirse çok sevinirim..

Dorlan Pabon'un bugün Kolombiya'nın Peru ile oynayacağı 2014 Dünya Kupası elemeleri grup maçında ilk 11'de oynaması bekleniyormuş.Pabon-Falcao forvet ikilisi oynayacakmış. Maç gece 01.00'de.

juventus-030612-11.jpg

Doğru çıksın bu haber ne olur Fener de Kuyt ı kaptı biz duruyoruz yerimizde hala...

herkes çooooook istiyo bu transferi neye dayanarak bu kadar istekliyiz anlamadım. kolombiya ligini bu kadar yakından takip ettiğimizi bilmiyordum. hiç izlemedim adamı. ama transfermaketten bilgilerine bakınca boyunun 1.68 olduğunu gördüm yani 433'te merkez santrfor olamaz. kanat forvet de olmaz zannımca çünkü asist istatiği çook düşük. pası düşünen bi adam olmadığı ortada.

e tamam "442 oynayalım elmanderle yardrsın" diyorsanız haklısınız. ama elmander, pabon, ujfa, eboue, melo, muslera kontenjan tamam. o zaman 442'nin sağına kesinlikle hamiti ve solunda da gökhan-sercan ikilisinden birisini kapmak lazım yerli kontenjanı açısından. ben seneye clde sol açıkta engin baytar'ı izlemek istemiyorum...

bana sorarsanız forvet için hale hazırda makul bonservisi olan yerli bi oyuncu varken (burak) yabancı kontenjanımızı; yerli oyuncunun daha zor bulunabileceği bir mevkiide kullanmak daha karlı olur.

Colombia Dünya futbolunda nerede. Falcao dışında hangi üst düzey yıldız çıkarmış. 24 yaşına kadar neden bir Avrupa kulubü bile almamış.Pino bile 20 yaşında Avrupa'ya gitmiş 24 yaşında neden dedikodusu bile yeni çıkıyor. Internette video'ya bakılarak neden hala adam beğeniliyor.Sabri'de 7 yılda 20 gol atmış çoğu da jeneriklik (hele Bursa'ya attığı bir gol var tam Messi golü) ,Özer 4 sene önce videolarda Zidane gibiydi.

Selçuk Inan ile ilgili Galatasaray'a gelmeden önce Sniper adı altında videosu dışında video varmıydı.Selçuk videosu kadar oyuncu muydu ?

Benim yorumlamam bu kadar.

Üst Alt