Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan Önemli Açıklama - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan Önemli Açıklama

Cevap: Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan Önemli Açıklama

Digitürk-Ligtv değil mi f5'in Bankasya ya gitmesine mani olan...

Neden ? Decoder Satışlarının durmasından dolayı maddi kayba uğrama ...

Eğer Ben GALATASARAY TARAFTARIYIM DİYORSAN DECODERİNİ İADE ET...

Tek yapacağımız bu....

Allahını Seven Varsa Decoderlerinizi yürüyüşten önce getirip yakın..

Boşverin şikeyi boşverin teşviği bu şerefsizler bize ceza verir onların kılına dokunmaz.. Mafyanın paranın ülkesiyiz.. Galatasaray Lisesi'nin efendiliği bu ülkede beş para etmiyor..

DECODERLERİ YAKIN... Göreceksiniz 25 milyon GALATASARAY TARAFTARI mı yoksa toplamlarının bile bize yaklaşamadığı diğerlerinin mi potansiyel güç olduğunu cümle alem görsün...

Ligden cekilme imkánsiz beyler o kadar sponsor anlasmalari var + borc var + futbolcularin maaslari (seyirci yoksa parada yok).. daha bizim bilmedigimiz neler vardir neler..

Ligden cekilmeyi baskan kabul etsede yüzlerce Divan üyeleri veya baskanlari kabul etmetz... bu sorumlulugun o borcun altindan kim ve nasil kalkacak takimi askiya alirsaniz ?

Karşınızdaki şarlatan ın yüzüne tükürseniz yarabbi şükür diyecek bir karakteri var.

O yüzden ne söylerseniz anlamayacak. Sinirlenip kendimizi üzmeye, bağırıp çağırmaya gerek yok.

Arif olanın anlayacağı, özünde yeterli bir açıklama yapılmış.

Ama şarlatanlar laftan sözden anlamaz, bildiğini yapar.

Sakin bir şekilde olup biteni izlemek gerek.

Zaten UEFA ve FIFA bu rezilliklere göz yumacaksa artık söylenebilecek bir şey kalmaz.

Tarfatarin gazini almaya yönelik bir aciklama,yeteri kadar aciklama yapildi bu sürecte, taraftar ciddi adimlar bekliyor artik.

UEFA ya gidilmeli bu haksiz hukuksuz ortamda ligten cekilecemiz söylenmeli,yurt icinde görevi kötüye kullanmaktan f5 yönetimi ve tff yönetimi hakkinda suc duyurusunda bunulunmali.

Ne bekliyorsunuz arkadaşlar?

Resmi kurumlar sadece bu kadar sert açıklamalar yapabiliyorlar.

Kendileride belirtmişler. ''Oyununuza gelmeyeceğiz,soğukkanlı olacağız diye''

Sizin dediğiniz gibi sert olması için o yazıda küfür,argo bulunması gerekir buda mümkün değil.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun bugün açıkladığı kararlar, kamuoyu vicdanında büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştır. Bu kararlar Türk kamuoyunun zekâsıyla alay etmek, adalet duygusunu hiçe saymak ve uluslararası kuralları görmezden gelmektir.

Galatasaray Spor Kulübü bu nedenlerle TFF yönetiminin Türk futboluna daha fazla zarar vermeden derhal istifa etmesinin zorunlu olduğuna inanmaktadır.

Ne yazsın daha? ALLAH belanı versin Demirören şerefsizi mi yazsın :)

Gurur duyuyorum klübümle.

Analarına avratlarına söveceksin anca bundan anlarlar.

Ne bekliyorsunuz arkadaşlar?

Resmi kurumlar sadece bu kadar sert açıklamalar yapabiliyorlar.

Kendileride belirtmişler. ''Oyununuza gelmeyeceğiz,soğukkanlı olacağız diye''

Sizin dediğiniz gibi sert olması için o yazıda küfür,argo bulunması gerekir buda mümkün değil.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun bugün açıkladığı kararlar, kamuoyu vicdanında büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştır. Bu kararlar Türk kamuoyunun zekâsıyla alay etmek, adalet duygusunu hiçe saymak ve uluslararası kuralları görmezden gelmektir.

Galatasaray Spor Kulübü bu nedenlerle TFF yönetiminin Türk futboluna daha fazla zarar vermeden derhal istifa etmesinin zorunlu olduğuna inanmaktadır.

Ne yazsın daha? ALLAH belanı versin Demirören şerefsizi mi yazsın :)

Gurur duyuyorum klübümle.

Adnan Öztürk e biraksalar daha beterini derdi :))) yali cocugu diyerek zaten dedi demesi gerekeni.

Suanda sadece 3 Klubtenmi aciklama var??

çok yumuşak açıklama ya bune böyle istifaya çağırıcaksan sertçe çağır ki bişeye benzesin ses getirsin.

ben yazsam bundan daha iyi yazardım yemin ediyorm bi taraftara yazdırsalar daha iyi bu yazıyı yazan kesin çok mülayim biri belli.

Kulupten iyi bir hamle biraz daha sert oynamak lazım bunlara

İddianamede Galatasaray' ın adı geçmemektedir.

TFF, Galatasaray' ı diğer şikeciler ile PFDK' ya sevkederek şike ile eşleştirme algısı yaratmak istemiş ve Galatasaray' ın adını kirletmiştir.

Bu açıklama yerine ilk işiniz derhal gerekli tazminat davalarını açmak olmalıdır.

Avrupa basınında şu an Türkiye' de şike soruşturmasında 16 takım PFDK' ya sevk edildi diye haberler geçiyor ve Galatasaray' ın adı da bu haberlerde kullanılıyor.

Bu tazminat davasını açmazsanız isterseniz Şampiyonlar Ligi' ni getirin bize yönetim olarak bir hiçsinizdir benim gözümde.

bu sadece yazılı açıklama sözlü olarak daha sert bir şeyler olacağını düşünüyorum özellikle adnan öztürk ten

yönetim yine sınıfta kalmıştır. bu nasıl bir açıklamadır. insan biraz tehditkar konuşur. en çok zoruma gidende verilen kararlar falan değil zaten belliydi ama bu tüpçü şerefisizinin GALATASARAY camiasını hafife alması kaale almaması üstüne birde dalga geçerek korkmadan çekinmeden pfdk ya sev etmesi zoruma gidiyor. acaba şikeci namussuzların yerinde biz olsaydık onlarda bizim yerimizde olsaydı pfdk ya sevk edilirlermiydi hayır. bizim yönetim hala resmi siteden açıklama yapsın adamlar şike yaptıkları halde tüm namussuzluklarına onursuzluklarına rağmen birde haklı çıktılar. olan yine bize oldu. neden acaba çok pasifiz hem yönetim olarak hem caima olarak hem taraftar olarak. tutturmuşuz bir fair play dalgası gidiyoruz. o ezikler azizeyiişte bunun için seviyorlar yaptıkları onca pisliğe rağmen güçleriyle haklı çıkmayı beceriyor onun için. lütfen yanlış anlaşılmasın ama bugün bizimle ilgili olan olaylar bizi küçük düşürmüştür. bunun bedelini kim ödeyecek. adamlar korkmdıkları gibi birde bizimle dalga geçtiler pfdk ya göndererek ve bizim yönetim hala resmi siteden bildiri yayınlasın. tehdit edeceksin kardeşim gerekirse taraftarını tahrik edeceksin salacaksın tüpçünün federasyonun üzerine ama nerde. bu şerefsizler hep böyle yaparak bu duruma geldiler. bizde hala ahlaktan etikden bahsedelim.

Bu yazıyı okuyupta anlamayanlar mı mal yoksa ben mi mal'ım? Yahu arkadaş nasıl bir açıklama bekliyorsunuz? Bu tür büyük oluşumlar/kurumlar tahditkar cümlelerini daha iyi bir lisanla ifade ederler. Bir ergen mantığıyla değil. Yönetim adamları istifaya davet etmiş ve herhangibir olumsuzlukta zararın tazmin edileceğini söylemiş. daha ne yapsın? Liseli gibi çıkışta bekle beni tüpçü mü deseydi? Ya da 5 yaşındaki çocuk gibi benim babam senin babanı döver mi deseydi? Biraz mantıklı olun ve şu ergen kafanızdan kurtulun.

Alın size sert bir eleştiri.

Yeterli bir açıklama, döner bıçaklarını alıp yıldoyu dövecek değiller ya :)

ya su daha sert mert olmalıydı dıye sacmalayanlardan bır ornek acıklama beklıyorum boyle bos bos konusma yerine

ya su daha sert mert olmalıydı dıye sacmalayanlardan bır ornek acıklama beklıyorum boyle bos bos konusma yerine

İnternet ortamından değil bir basın toplantısıyla tam 1 ay önce yapılan şu açıklamanın "Yönetimimiz bu olay ile bundan sonra gerçekleşecek benzeri asılsız suç isnatlarında bulunan ve bulunduranlar hakkında başta TCK m. 267 ve 271 olmak üzere ilgili ve benzer tüm suçlarda adli makamlara suç duyurusunda bulunma kararı almıştır.

Kamuoyumuz en kısa zamanda tepkimizi ve boyutunu görecektir."
altını doldurmalarını bekliyorum

Üst Alt