Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan Önemli Açıklama - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan Önemli Açıklama

Cevap: Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan Önemli Açıklama

bari hemen ardindan bursa ve trabzon da aynisini yapsa

Begenmedim. Adam gibi yazsaniza feneradyon oldu diye

Galatasaray taraftarı adamı maymuna çevirir . Siz F.bahçe yi kurtaralım derken devi karşınıza aliyorsunuz

TFF başkanı ve yönetim kurulu istifa edene kadar hiçbir organizasyona katılmayacağız yazmak bu kadar mı zor? Yiyeyim bu yıl ki şampiyonluğu, etiği,ahlağı,borsasını,yatırımcısını,türk futbolunun selametini.Hala istifa edinmiş? Arkasına padişahı almış ne diye istifa edecek? Senin arkanda 25 milyon taraftar var sen istifa et spordan Galatasaray olarak bak neler oluyor bu ülkede.

çok cılız bir açıklama ama vardır bir bildikleri..yönetimin her zaman arkasındayız ama yeter ki dik dursunlar bu soysuzlara karşı

Arkadaşım bu işi çözemeyecekseniz Uefa çözer demek ve çaktırmadan tehdit etmek gerek.

Burda ki çoğu arkadaş bile daha güzel giydirirdi yani bundan eminim.

onu zaten en az 10 kere dedik .. ne degisti ??

playofflar oynanirken simdik tff'le savasmak nekadar dogru olur ??

aceleci olmiyalim , yönetimimiz gereken aciklamalari yapar daha ...

yahuuu aylardır pisliğe bulaşmış kişiler-kurumlar hakkında yorumlar yapıp durduk. yönetim abartısız soğukkanlı geriğinin yapılması gerektiği gibi açıklama yapmış hemen asıp kesip durmusunuz bazıları. sabırlı olun bi hele.

resmi siteden sadece yazılar dökülür, ağızdan çıkacak sözlere bakın öncelikle.

bir tarihe sözleri değil, yaptıklarımızı yazdırdık. BİZ SÖZLE DEĞİL- İCRATIMIZDA VARIZ. BİZ KİMMİYİZ ONURU-ŞEREFİ-AHLAKI KİMLİĞİMİZDE BARINDIRAN AY-YILDIZI HER ZAMAN EN ÜST SEVİYEDE TUTMAYI- TÜRKİYE İÇİNDEKİLERİ DEĞİL YABANCI TAKIMLARI YENMEYİ HEDEFLEMİŞ SARI-KIRMIZI RENK ADI GALATASARAYIZ.

Sakin olun, bazıların yapamadıklarına laf söyleyin, daha yapacaklarımızı göz ardı etmeyin.

Bursaspor'da resmi aciklama yapti.

Açıklama şu şekildedir;

"3 Temmuz’dan bu yana Türk futbolunun kaderini büyük ölçüde etkileyecek bir süreçten ve sınavdan geçiyoruz.

Bursaspor Kulübü olarak Türk futbolunun geleceğinin dizayn edileceği bu süreçte üstlendiğimiz tek rol vardır, o da 16 Mayıs 2010 tarihinde elde ettiğimiz tertemiz şampiyonluk ve gerçekleştirdiğimiz Anadolu devrimidir.

Bunun dışında, şike soruşturması da dahil olmak üzere bir başka şaibeli olayla ilgili ismimiz bile geçmemektedir.

Büyük Bursaspor taraftarıyla birlikte yönetimimiz, futbolcularımız ve teknik adamlarımızın içi son derece rahattır.

Ancak, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından, haklarında bir çok iddia ve belge bulunan kulüplerle birlikte, sürecin mağdur tarafı olduğumuz halde Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk edilmiş olmamızı makul görmemiz kesinlikle mümkün değildir.

Bursaspor Kulübü, bu süreçte bazı kulüplere isnat edilen suçlar nedeniyle zarar görmüşken, sportif başarımız, belki de şampiyonluğumuz elimizden alınmışken ve adaletin tecelli etmesini beklerken yaşanan bu gelişmeyi dikkatle takip etmekteyiz.

PFDK aşamasından sonra verilecek kararın ardından, eğer adaletin tam olarak gerçekleşmediğine dair en ufak bir şüpheye sahip olursak ve bu gelişmeler doğrultusunda UEFA’dan gelebilecek bir yaptırım nedeniyle kulübümüzün zarar görmesi durumunda tazmin hakkımızın tarafımızdan saklı tutulduğunun bilinmesini isteriz.

Bu arada son genel kurul toplantısında oy kullanmayarak ve hatta genel kurul salonuna dahi girmeyen tek kulüp olarak, baştan beri muhafaza ettiğimiz dik duruşumuzdan asla taviz vermeyeceğimizi de bir kez daha kamuoyuyla paylaşırız."

Saygılarımızla…

Bursaspor Kulübü

onu zaten en az 10 kere dedik .. ne degisti ??

playofflar oynanirken simdik tff'le savasmak nekadar dogru olur ??

aceleci olmiyalim , yönetimimiz gereken aciklamalari yapar daha ...

Ya bırak Allah aşına hala şampiyonluk mu önemli senin için bu ortamda.

Bursa'nın açıklaması bile daha cesaretli bizimkinden,dava ediceğim diye tehdit et en azından.

Yerimizde kuşlar olsa görürdünüz dedikleri lafları şu an.

@ozcelikkemal ‏ @ozcelikkemal Répondre Retweeter Favori · Ouvrir

galatasaray'ın açıklamasını 1 dakika allt yazıda tutup sonra silen @ntvspor Allah belanı versin..#TFFistifa

adnan baskan telego lbaglansın bu aksam ayarı verır

Güzel başlangıç. Peşinen uzatmadan istifa edin demiş. Helal olsun yönetime.

Ya bırak Allah aşına hala şampiyonluk mu önemli senin için bu ortamda.

Bursa'nın açıklaması bile daha cesaretli bizimkinden,dava ediceğim diye tehdit et en azından.

Yerimizde kuşlar olsa görürdünüz dedikleri lafları şu an.

öfkeyle hareket etmiyelim iste ... hepimiz öfkeliyiz zaten ... medya önündeki aciklamalar sadece taraftarlar icin sirin gözükmek icin yapilir .. asil baskiyi arka bahceden yapmaliyiz. medya önündeki baskilar simdiye kadar hicbirseye varmamistir .. ne aciklamalar gördük .. sonunc ??

asil olay kapali kapilar ardindaki aciklamalar/konusmalar/baskilar ..

Esasında iyi bir açıklama olmuş istifa çağırdılar TFF'yi

Türk insanını gerizekalı yerine koyuyorsunuz demiş bir de bizimkiler aslıdna ağır bir açıklama yapmışlar :D

öfkeyle hareket etmiyelim iste ... hepimiz öfkeliyiz zaten ... medya önündeki aciklamalar sadece taraftarlar icin sirin gözükmek icin yapilir .. asil baskiyi arka bahceden yapmaliyiz. medya önündeki baskilar simdiye kadar hicbirseye varmamistir .. ne aciklamalar gördük .. sonunc ??

asil olay kapali kapilar ardindaki aciklamalar/konusmalar/baskilar ..

Kapalı kapısı mı kaldı arkadaşım bu olayın?Adamlar bize el attılar ötesi mi var artık?

Ben gaza gelmek istiyorum artık ya şampiyonluk falan umrumda değil şu dakikadan sonra zaten.

Biz daha medyaya baskı yapamıyoruz kime baskı yapıcaz arka bahçeden Allah'ını seversen.

Umarım yanılıp kalırım ama ben daha sert bekliyordum açıkçası belki de 48 saatin dolmasını bekliyorlar ama bu 48 saat için ortalığı inletmek gerek.

bu isin pesini birakmamaliyiz gerekirse ligden cekilme dahil hersey düsünülmeli sampiyon olmak felan önemli degil,bizim oynadigimiz ligin temizligi herseyden önemli,adaletin saglanmasi herseyden önemli,bedel ödemeden zafer kazanilmaz,Galatasaray suan zaten bir bedel ödüyor sucumuz yokken hakkimiz gasp ediliyor,sampiyonken sacma bir play-off ile sampiyonlugumuz calinmaya calisiliyor,büyük Galatasaray taraftari bügüne kadar dönen dolaplari bunlari asla affetmiyecektir!

Üst Alt