Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan Önemli Açıklama - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan Önemli Açıklama

Cevap: Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan Önemli Açıklama

cok büüyk bir baski yapmazsak disiplin kurulu birsey yapmaz

İstifa çağrısı yetmez. Sanki biz dedik diye tüpçü istifa mı eder. Havuzdan yada ligden çekilme opsiyonunu kullanmalıyız.Yürüyüş şart. Demokratik olarak her platformda hakkımızı aramalıyız.

galatasarayın yapması gerekn çok net ortada.

basın toplantsı ile genel olarak bu konuyu değerlendirmek.

ben artık şu düşüncedeyim yeminleee

1- şike muhabbetleri

2-bu tapeler

3-stad açılışı olayları

4-tff oynak kararları

5-siyasi açıklamalar

6-playoof sistemi

7-tv kanallarındaki yorumcu bozuntuları

ve bu son olaylar. onu bunu kurtarma değil. direk galatasarayı aşağı çekmek için aylardır uğraş veriliyor.

1- şike yapanlar-- rahattttttt

2-kulbunu batıranlar-- terfi ediyor

3-yayıncı kuruluş lig tv-ntv kıyaklar geçiliyor.

evet ne oluyor. bizide içeri çekiyorlar... yeterrr demenin zamanıdır. lig-kupa-avrupa

böyle bir ülke ne avrupa kupası- ne final- ne ahlaklı futbol haketmiyor.

uefa kupasını geri verelim- tt arenayıda geri verelim- tüm başarılarımızıda silelim bazılarının içi rahat edecekse.

artık başkasının sözleri ile değil - kendi sözlerimizle son sözü söyleyeyim.

Tek bir cümle yeterliydi!

"Mevcut TFF' nin görevini kötüye kullanması sebebiyle Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulmuştur."

Bu şikecilerin olduğu bir ligde aldığımız alacağımız şampiyonlukların hiç bir değeri yok. Tüm dünyanın gözünde bunlarla kendimizi aynı kefeye sokmak istemiyorsak bu ahlaksız ligden çekilmeliyiz

Tek bir cümle yeterliydi!

"Mevcut TFF' nin görevini kötüye kullanması sebebiyle Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulmuştur."

abi bana savcılık demeyin yeter.

böyle adelet olursa böyle sonuç olur.

polis diyorki şike-teşebbüs-teşvik 19 maçta delillendirilmiştir diye??? bundan ötesimi var?????

iğreniyorum artık yeminle... bundan sonra avrupada yoksak futbol değil- basketbolll...

ligden nasıl çekileceğiz. 200 milyon dolar borcu kim odeyecek sen mi. ben mi. yoneticiler mi. hiç bir kulüp ligden çekilemez. tek kurtuluşumuz fifa olacaktır. uefa sadece kuluplere ceza verebilir. ve tff bunu göze almış durumda basbakanda dahil. eğer milli takıma ceza gelirse bu ülke o zaman tff nin basına cullanır. milli takım ceza alacaktır uyarısı gelmeden hiç bir sey elde edemeyiz

Akıllanmamız için önce şampiyonluğu kaybetmemiz gerekiyor.

'Sadece' istifa daveti hafif kalmış. Yüz kızartıcı ifadeler gerekiyordu.

Bence şuanki durumda olası protestolar için tek önderlik ve liderlik yapabilecek camia Galatasaray'dır. Diğer şikeye karşı tepki veren camialar (Ts, Bursa vs.) ile birleşip, TFF'nin önünde protesto yapmalıyız. Öyle bir tepki koyulmalı ki, tüm dünya konuşulmalı ve yankı uyandırılmalı. Bize şuan -GS yönetimine yakın olmayan - bir lider lazım.

Bu şike davası, hükümetimizin ve (devlet) kurumlarımızın hak, hukuk ve adalet anlayışının aynasıdır. Olaylara Sessiz kalmayalım!

boş laf bunlar

adamlar işlerini bi şekilde hallediyo

biz anca sert açıklama yapıyoruz

sertliği de tartışılır yani

neyse yönetimden ümit kesildi

elde kaldı

2 mayıstaki yürüyüş

ve

UEFAnın tavrı

aynen kardeş. katılıyorum.

bu dönemde yaptığımız tek ylanış bu. haklıyken haksız duruma düşmek.

playoff muhabeeti çıktığı anda yönetim devereye girecekti. bu olay açıklanmadan önce açıklama yapıp gereğini yaapcaktık.

bu ülkede başbakan ne derse o olur en son fikirlerine karşı çıktığımızda savcılar Adnan Öztürk ü çağırdılar göz dağı vermişlerdir heralde yönetimimiz üzerinde de siyasi baskı vardır yani iş taraftara düşüyor medya ya lig tv ye tff ye ve siyasilere gereken tepkiyi artık vermelidir.

Kibarlıkla efendilikle bu işler olmuyor artık.Elin hırbosu geçmiş Tff başkanı olmuş düşünün sistem nasıl işliyor..

bu ülkede başbakan ne derse o olur en son fikirlerine karşı çıktığımızda savcılar Adnan Öztürk ü çağırdılar göz dağı vermişlerdir heralde yönetimimiz üzerinde de siyasi baskı vardır yani iş taraftara düşüyor medya ya lig tv ye tff ye ve siyasilere gereken tepkiyi artık vermelidir.

aynen bunlardan korkmayacak tek taraftardır.lig tv yide besleyen taraftar,akkp yi iktidar yapanda taraftardır.

bu ülke böyle arkadaş borcun var diye mahkum her zaman bişeylere.

stadını-gelecek planlamını doğru yapan yönetimler gelseydi şimdi ekonomik olarak hiç bir yere mecburuyetimiz olmazdı.

galatasaraylı iş adamları imiş pehhhhhhhh güleyim bariii. devletten korkusu olanlar benim adıma-galatasaray adına konuşmasınlar.

zaten her sene bir geriden gelme olayı. yapılan açıklama değil- ağızdan çıkacak kelimleri bekliyorum.

biz kimseye değil-onlar bize macbur bunu artık anlamaları lazım yeter yaaa..

ERMAN TOROĞLU HAKİKATEN İYİ DEMİŞTİ. FENER VE CAMİASI (SİYASİ-İŞ ADAMLARI-MAYFASI-TAYFASI) TEK OLMUŞ NE KADAR DÜZENE KARŞI GELEN ŞEY VARSA YAPMIŞLAR BÜYÜKLÜK DEĞİL YAPTIKLARI DİKTATÖRLÜK AMAÇLARI.

BU ÜLKEDE MECAZİ OLARAK DA OLSA BAŞKA CUMHURİYET LAFLARINI ETTİRENLERE VE O BÜNYEDE DURUP SÖYLEYENLERE YAZIKLAR OLSUN.

şiddet yasası dediler ya buyrun alın size şiddet . bundan sonra en ufak şeyde taraftarı tutumazsın...

ilk olarak da ts ve bjk maclarının lıg tv den yayınlanmasına engel olalım.sonra da havuzdan cıkalım...lıg tv ye kım uye ıse de hemen ıptal ettırsın artık.

ilk olarak da ts ve bjk maclarının lıg tv den yayınlanmasına engel olalım.sonra da havuzdan cıkalım...lıg tv ye kım uye ıse de hemen ıptal ettırsın artık.

Bu olaylardan sonra hala lig tv üyeliği olan varsa Galatasaraylı değildir.Herseyde o şerefsizlerinde parmagı var.

Bu olaylardan sonra hala lig tv üyeliği olan varsa Galatasaraylı değildir.Herseyde o şerefsizlerinde parmagı var.

olay sadece ligtv değil.basbakan,demırorenı bjk nın basından alıp federasyon baskanı yaptı.hem bjk yı hem de fb yı kurtarsın dıye.rüşvet olarak da bjk ye stat sözü verdi.demıroren de bılıyo yaptıkları cok sacma ama elı mahkum.bence bu ısın sıyası yonune de tepkıde bulunulmalı.

ahlaksizlik yaptiniz istifa edin demisiz...

daha ne bekliyorsunuz beyler ? :D bazilariniz anlamak gercekten güc..

kulube ulaşma sansımız var mı?ts ve bjk maclarını lıg tv den yayınlanmasına engel olma konusunda baskı yapalım,yoksa kabloları kesmek zorunda kalacaz.

Bundan daha serti ligden çekiliyoruz demekti. TFF'yi istifaya davet etti ama yazı sanki oldu bittiye çevrilmiş biraz.

Üst Alt