galatasaray taraftarına saldıran konyasporlular - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray taraftarına saldıran konyasporlular

Muğla'dan kalk gel Galatasaray tshirtü imzalat bir kaç tane soysuz gelsin seni darp etsin,gasp etsin,tehdit etsin.Umarım adalet yerini bulur.

Turkiyenin her yerinde boyle maalesef rakip takim taraftarina terorist gozuyle bakiliyor, bu zihniyetteki herifler azınlık lakin engelleyemiyorsun yinede.

Karşıyaka ve Göztepeli manyakların yıllarca en büyük hobisi Konak,Alsancak gibi ortak bölgelerde diğer takımın atkısıyla veya formasıyla dolaşan herifler yakalayıp atkıyı ve formayı almak, yakmak, mümkünse biraz da darp edip bunu gururla anlatmak idi. Gerizekalılar. Hala yapıyorlar mı bilmiyorum.

Eskişehir'de sürekli yaşanan bir durum. Bir önceki Beşiktaş şampiyonluğunda kuytu bir yerdeki kahveyi basıp, Beşiktaş formalı arkadaşıma 15-20 kişi saldırdıktan sonra mekana torpil fırlatmışlardı.

DMP6aeSXUAAjrU9.jpg

Olayı yaşayan renkdaşımız derbi günü çok mutlu olacağı anlar yaşasın.Gitsin takımla fotoğraf çekilsin,tüm takımın imzaladığı forma hediye edilsin ne bileyim tribünlerden kendisi için tezahüratlar yapılsın.Hayatında hiç unutamayacağı bir gün yaşasın.

Bu durum aslında yeni bir şey değil ama ilk defa bu kadar duyuldu. Eskişehir,Bursa,Trabzon,Konya vb. yerlerde başka takım formasıyla gezene adeta "vatan haini" muamelesi yapılıyor.

Kadın,Çocuk,Yaşlı demeden saldırıyorlar. Özellikle oralarda okuyan öğrenciler bu konudan çok şikayetçi. Hiç bir önlem de alınmıyor.

Şimdi sıçtılar

Evet ciddi bir ceza çekmezler ama hepsi ifşa oldular

1 genç kardeşimizi tek bulup erkeklik yaptılar ya şimdi de onlara erkekliği yapacak bir sürü adam çıkacaktır.
Totonuza dikkat edin gece yatarken

TapaTalK

valla iş gasp olayı olarakta görülebilir.. saglam bi avukatla saglam bir iddaname ile 24 yıldan yargılanırlar.

sonucta cocugun elinden gs forması zorla alınıp yakılıyor buda bildigin gasptır

Umarım bu olay bu şerefsizliği yapma potansiyeli olan başkalarına da ders olur, bu yüzden sonucun emsal teşkil edecek şekilde ortaya çıkması lazım.

Konya'nın küme düşme vakti gelmiştir

Bunlardan 1-2 tane yok bunların yarısı bu kafada.. İyi olanları tabi ayırıyorum ama konya'dan tiksindim

Üst Alt