galatasaray taraftarına saldıran konyasporlular - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray taraftarına saldıran konyasporlular

3-5 serseri degil artık, bu konyalılar her yerde böyle davranıyor. Hele kendi şehirlerinde birbirlerini bulunca böyle iyice bokunu çıkartıyorlar. Cidden bir adam çıkmış o da döne döne ölmüş diye boşuna denmiyor her yerde

Ben olayı teorik yorumluyorum,ırkçılıktan şikayet ediliyor fakat ırkçılık ayrımcılıkların sadece bir tanesi.Bu tutum da ayrımcı bir tutum.Kaldı ki bu olayın şehirle de pek bir ilgisi yok,bu tarz aşırı fanatik/holigan taraftar her takımda var bu ülkede maalesef.

Evet doğru

Zaten fark ettiysen iyileri ayırdım, çoğu çomar olan bi zihniyet benim gözümde tiksinti sebebidir.

Bunu siyaset olarak algılama, mantalite düşünme tarzları beni konya'dan soğuttu. Ve son olan olaylar ışığında daha da tiksindim

Başkasının hayatına müdahale edenler konusunda katılıyorum fakat etmeyenlere de laf atmaya gerek yok.Ülkede bir tek sol düşünce veya muhalifler yok,muhafazakar insanlar da var.

O kesime laf atmıyorum zaten.

Aslında beyni ile haraket eden kişilere karşı hiç bir sıkıntım yok. Düşünebilen iyi ile kötüyü ayırt edebilen kişilere lafım yok.

Bu olayın şehirle falan bir alakası yok zaten,bildiğin holigan serserilerin,apaçi kılıklıların yediği bir bok.Bunu şehire laf atmak için kullanmak saçma.Konyalı olup da Konyaspor'la alakası dahi olmayan bir sürü adam var en basitinden.

Bir musibet bin nasihatten iyidir. Bir olay oldu, kanlı bıçaklı Fenerlilerle bile usülen de olsa birleşildi. Şimdi aklı başında Konyalılar da çıkıp da bunu lanetleyecek, bir daha da böyle olaylar olmadan önce en azından bunları hatırlayacak birileri çıkacak. Konya başkanı gibi tipler de çıkıp rakip takım taraftarı gelmesin gibi laflar ederken iki kere düşünecek.

Tabii bunları kökten yok etmek için Aziz Yıldırım, Mahmut Uslu gibi herifleri toptan yok etmek gerek futbol aleminden. Ama ben yine de iyi yönünden bakıyorum. Ben Türkiye'nin geleceğini bu onun bunun evlatları değil bu çocuğa sahip çıkan adamlar olarak görüyorum.

Gözaltına alınmışlar. En ağır cezalara çarptırılacağını sanıyorsanız. Yanılıyorsunuz. Emniyetin arka taraflarından salınacaklar. 6222 bu ülkede çıkartılmış en boş yasalardan birisidir. Sadece yasa olsun diye yapılmış,hiç bir yaptırımı olmayan bir maddedir.

Gözaltına alınmışlar. En ağır cezalara çarptırılacağını sanıyorsanız. Yanılıyorsunuz. Emniyetin arka taraflarından salınacaklar. 6222 bu ülkede çıkartılmış en boş yasalardan birisidir. Sadece yasa olsun diye yapılmış,hiç bir yaptırımı olmayan bir maddedir.

Yüzleri suratları isimleri belli, salınsalar bile artık normal hayatlarına devam edemezler

Üst Alt