galatasaray taraftarına saldıran konyasporlular - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray taraftarına saldıran konyasporlular

DMNf8w8X0AMGe80.jpg:large

Olayın baş aktörleri;

DMNzogbWkAUFsuU.jpg:large

Türkiye Cumhuriyeti elbet bir gün bu teröristlerden de, bu teröristleri sıçanlardan da, bu teröristleri yetiştirenlerden de kurtulacak lakin biz görür müyüz bilmem.

Tiplere bak, vursan yarısı boşa gider.
Yemin ederim çocuğum olsa sevmem . En nefret ettiğim ergen tipleri. Bunları yetiştiren ailelere de güzel dilekler sunulmali. Aile çok önemli, ben bu yasima kadar ailesi edepli olup da çocuğu orman çocuğu olan bir insanla karşılaşmadım. Eğer bir çocuk bozuksa ve arkadaş ortamı da rezilse onun ailesine küfür edilmelidir . Içim yandı videoda ya

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Türkiye Cumhuriyeti elbet bir gün bu teröristlerden de, bu teröristleri sıçanlardan da, bu teröristleri yetiştirenlerden de kurtulacak lakin biz görür müyüz bilmem.
Bu kanunlarla bir şey olmaz hocam . Kadına tekme atan adamı 4 kere serbest bırakan, 18 yaşından küçük diye her halti yiyenlere çocuk görüldükleri için ceza almayan ya da ufak para cezası alan saçma sapan bir yerdeyiz . Şımdı bu çocuklar 16 en fazla 17 yaşında lise talebeleri . Baj gör yalandan ifadeleri alınıp birakilacaklar. O şiddet gören çocuk ise hayatı boyunca o anı yaşayacak. Böyle olaylar insanların psikolojisinde derin yaralar ve psikolojik hastalıklar oluşturur ileride ama devletimin umrunda mı. Başörtülü bir kıza yumruk attılar hemen cezaevine girdi . Ben anlamıyorum bu ülkeyi anlamayacağım da...

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Valla inanılmaz bir taraftar topluluğumuz var... Yani yönetimi falan da eleştiriyoruz ama bazı şeylerin de insani ve PR çalışmasını iyi yapıyorlar...
DMNj-8DW4AMIyUg.jpg

Bu şerefsizlere ne desek boş. Umarım birileri bir yerlerde cezalarını keser yoksa bu iş emniyete falan kalırsa 2 gün yatar çıkarlar. Camianın reaksiyonu da son derece hızlı ve muazzam olmuş tebrik ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Nasıl da poşetini kucaklamış gizliyor korkuyor. Abi öğrenciyim, para verdim ona diyor. Nasıl bir vicdansızlık, nasıl bir nefret. Geleceğinden umutlu olanlar bu çomarları seyretsin. Türkiye'nin geleceği bu saldırgan holiganlar...

aynısını bizim taraftarımız yapsa ooo helal olsun , ne işi varmış orda, kışkırtmak için giymiş, pravakötür bu diyecek bir sürü taraftarımız var.
Özellikle bu olayı yapan çocukların yaşında olanlar. Sanki kulup için çok önemli bir şey yapmışlar havasına giriyorlar. Kendilerini kahraman olacağız zannediyor.

İsteyen kadıköyde bjk-gs formasıyla dolaşsın isteyen beşiktaşta fb-gs forması giysin isteyen beyoğlunda bjk-fb forması giysin zerre umrumda olmaz.

Zaten karışanda kendisini piskopat gören ödleğin tekidir.

Üst Alt