Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar

Cevap: Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar

Herkesin 6-0 lık maçı unutamadığı aşikar o maçta Terim çok büyük çılgınlık yaptı 2-0 dan sonra savunmayı orta sahanın ilerisine çekti her kontra atakta golü yemiştik yoksa fener'in müthiş oyunuyla bu sonuç olmamıştı.

Her kaybettiğimiz maç da üzülürüm ama bu maçlar en çok üzüldüklerim

Hamburg

Psv maçları(2006)

Lİverpool(3-2 lik maç)

2-3 sene önceki sivas açılış maçı(Abitoğlu şerefsizinin yönettiği maç)

Fb ye 4-1 kaybettiğimiz maç(Lİncoln ün sayılmayan frikiği)

5-2 lik kocaelispor maçı

Son olarak da braga maçı

Her kaybettiğimiz maç da üzülürüm ama bu maçlar en çok üzüldüklerim

Hamburg

Psv maçları(2006)

Lİverpool(3-2 lik maç)

2-3 sene önceki sivas açılış maçı(Abitoğlu şerefsizinin yönettiği maç)

Fb ye 4-1 kaybettiğimiz maç(Lİncoln ün sayılmayan frikiği)

5-2 lik kocaelispor maçı

Son olarak da braga maçı

PSV Maçını kazansak Uefa'ya gidecektik ah ah.İlk yarı muhteşem oynayıp İlic'in golüyle 1-0 da öne geçmiştik,sonra Ümit Karan karşı karşıya kaçırmıştı.İkinci yarı da fena oynamadık ama Mondragon'un 2 hatasıyla 2-1 yenildik.

PSV Maçını kazansak Uefa'ya gidecektik ah ah.İlk yarı muhteşem oynayıp İlic'in golüyle 1-0 da öne geçmiştik,sonra Ümit Karan karşı karşıya kaçırmıştı.İkinci yarı da fena oynamadık ama Mondragon'un 2 hatasıyla 2-1 yenildik.

Aroune kone yaktı bizi 2 psv maçında,zaten o günden sonrada basın sürekli kone haberleri yaptı bizle ilgili

CL maçı ama hngi sene hatırlayamadım.

Gubun son maçı atl. Bibao mçı deplasmanda oynuyoruz berabere bitse gruptan çıkıyoduk. Son dakikalarda gol kaçırdık ve maçı 1 0 kaybettik. Ergendim o zamanlar, resmen yıkılmıştım. :D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Cevap: Re: Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar

CL maçı ama hngi sene hatırlayamadım.

Gubun son maçı atl. Bibao mçı deplasmanda oynuyoruz berabere bitse gruptan çıkıyoduk. Son dakikalarda gol kaçırdık ve maçı 1 0 kaybettik. Ergendim o zamanlar, resmen yıkılmıştım. :D

Adamlar bize maçı vermek için yedek kadroyla çıkmışlardı ama biz berabere bile kalamadık..

Hakan-Hagi cezalıydı...

Ayrıca hamburg ile ASY de uefa kupasında 2 - 0 öndeyken son 10 dakikada 2 gol yiyerek elenmiştik. O sene final kurbağalı dere statında oynayacaktı. Bu da bizi motive ediyordu.

Benim yaşlarımda biri kesin Berder Bremen Maçı der herhalde..

Top kara saplanıp kalmıştı :( o sene bremen Avupa şampiyon oldu..

Belki de ilk Avrupa Kupamızı o sene alacaktık.. ama nasip değilmiş.

Cevap: Re: Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar

Ayrıca hamburg ile ASY de uefa kupasında 2 - 0 öndeyken son 10 dakikada 2 gol yiyerek elenmiştik. O sene final kurbağalı dere statında oynayacaktı. Bu da bizi motive ediyordu.

2-0 öne geçtikten sonra 56 ve 57 de 2 gol yedik,90.dakikada da 3.golü yedik,2-3 yenilip elendik.

Hamburg.Kahve de kendimize gelemedik oturduk kaldık öyle

Edit:1. sıra Chelsea'ye yenildiğimiz maç.(5-0)

8-9 yaşlarındaydım ne ağlamıştım hala hatırlıyorum.Hatta birkaç gün sonra bi dövüş filminde kız erkeği fena benzetmişti, kız erkeği nasıl döver diye bide ona ağlamıştım.Ah bu ben...:D

Hamburg maçı. Baros'un golüyle ikinci yarı iyice rahatlamıştık dedim 3-0 4-0 alırız bu maçı atladık turu..

2006'daki fenere 4-0 yenildiğimiz maç. 4 gol 3 direk 1 çizgi bilen bilir. Hiç bi maçta bu kadar pasif kaldığımızı hatırlamam. O 6-0 muhabbeti hikaye.

Yine fenere 1-0 yenilmiştik ASY'de. Leo Franco kaç metreden selçuk kazmasından yemişti golü. Son dakikada Keita'nın şutunu da nerdeyse 90'dan almıştı volkan.

Üst Alt