Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar

Cevap: Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğün&a mp; #252;z Ma&#23

Real'e 3-0 yenildiğimiz mac.....tam bir Hakem faciyası vardı o macta

hakemi hatırlamıyorum da eğer reali eleseydik hagili jardelli o kadroyla şampiyonlar ligi kupasını alacağımızdan adım gibi emindim. fakat real denk geldi :( en çok üzüldüğüm maç bu maçtı.. fenere 6-0 yenildiğimizde bu kadar üzülmedim

Cevap: Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar

2000 yılındamı neydi Galatasaray-Fenerbahçe kupa maçı vardı son dakikada penaltı kazanmıştık eşitlemiştik sonra penaltılarla kaybetmiştik ve 6-0 yenildiğimiz maç.

türkiye kupası eleme maçı galiba.. 7-6 penaltılarla kaybetmiştik. google'a yazsan çıkar.. süper maçtı 4-4 berabere kalmıştık ve gerçekten de 4 4'lük maçtı :)

1- 6 0 lık F.Bahçe maçı

2- 5 1 lik Leverkusen maçı

3- 3 2 lik Hamburg maçı

4- 2 1 lik play off taki F.Bahçe maçı ( neyse ki sonu güzeldi ve Kadköy'de kupa kazanmamızın yolunu açmıştı bu mağlubiyet)

5- Trömsö maçı

söyleyeceklerimi aynen yazmışsın birde ASY de atletico ya 1-2 kaybettiğimiz maç caner şerefsizi sağolsun

Son 5 senede en cok üzüldügüm mac Hamburg macidir. Guerrero kazmasi iki dakikda halletti isi. :/

Atletico'yu pek takmiyorum cünkü kadro yetersizdi. Ama Perea'nin elinden sonra penaltimiz verilmedi, ardindan aptal Caner'in kirmizi karti, sonra Forlan, tam bir kabus.

Galatasaray 2:3 Hamburg . Bu maçla beraber kadıköyde kaldırılacak ve belkide artık fenerbahçe ile rekabet adına her şeyi bitirecek olan UEFA kupası'nı, Büyük başkan(!) Adnan Polat sayesinde çok erken Galatasaray'ımızın başına gelerek klübümüzdeki teknik direktörlük kredisini erkenden bitiren Büyük kaptanı, yine belki imparator gibi teknik direktör elinde olsa harikalar yaratacak olan, klübe gelen en yetenekli futbolculardan olan Casio lincoln'ü kaybetmiştik. O sezon sonunda Adnan Polat ve yönetimini göndermemek en büyük hatamızdı ancak büyük kaptan ile resmen gazımızı almıştı ve bu zokayı yutmuştuk, sonrasında Frank Rijkaard ile aynı taktiği uyguladı, derken Hagi ile aynı taktik. Allah'tan İMPARATOR oyunu çok güzel gördü ve tuzağa düşmedi.

Atletico maçına çok üzülmedim ben de,elenmeyi hak etmiştik çünkü.

Sorunun cevabı ise benim de 2-3'lük Hamburg maçı.Gerçekten çok inanmıştım o sene UEFA'yı alacağımıza. :sad007:

6-0 lık Fener maçı.

Beşiktaşın Ali Aydın ile kazandığı Samiyende ki maç.

Hamburg maçı.

3-1 kazandigimiz fener maci rahat 9-0 yapacagimiz maci 3 golle bitirdik..

en çok üzüldüğüm üç maç:

GS 0-4 FB sonrasında müthiş bir dönem başladı.

GS 0-5 Chelsea, UEFA kupasının kazanıldığı maç bence

GS 0-1 FB UEFA finalinin kazanıldığı maç

Son 2 yılda fenere hediye ettiğimiz 1 2 biten 2 maç ...Kale arkasında yarım saat donup kalmıştım hele birde arenanın açılış senesinde derbi kaybetmek beni 1hafta bunalıma sokmuştu

Juventus, Rosenborg ve A.Bilbao'lu grupta son maçta 1-0 kaybettiğimiz Bilbao deplasmanı.

Üst Alt