Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar

Cevap: Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar

hamburg maçı herkesi en derinden yaralayan maç olmuştur. bu sezon fenerbahçe yenilgisi üzüntüden çok şok etkisi yaratmıştı:)

karla kaplı sahada 0 0 biten werder bremen maçı:(((

Athletic Bilbao deplasmanı; o zamanın dev takımları arasında bir beraberlik bize yetiyordu ve CL'de o zaman sadece grup lideri çıkıyordu. Maç istediğimiz şekilde devam ederken,yedeklerde o zamanın çok iyi oyuncularından Guerrero ısınmaya başladı. Spiker bir anda oyuna giriyor şöyledir böyledir deyince içimden bu şom ağızlı yüzünden bu herif bize yazmasın da geçmişti. Sonra Fatih Akyel'den tarihi ıska ardından Guerrero'nun golü ve maçı kaybettik. Rosenborg ve Juve ile 8'er puanda grupta yer aldık ama averajla ikinci olup çıkamadık. Belki o gereksiz hata olmasaydı,o sene de çok büyük başarılardan birine imza atabilirdik çünkü bütün büyük takımlara diş geçirebiliyorduk.

Athletic Bilbao deplasmanı; o zamanın dev takımları arasında bir beraberlik bize yetiyordu ve CL'de o zaman sadece grup lideri çıkıyordu. Maç istediğimiz şekilde devam ederken,yedeklerde o zamanın çok iyi oyuncularından Guerrero ısınmaya başladı. Spiker bir anda oyuna giriyor şöyledir böyledir deyince içimden bu şom ağızlı yüzünden bu herif bize yazmasın da geçmişti. Sonra Fatih Akyel'den tarihi ıska ardından Guerrero'nun golü ve maçı kaybettik. Rosenborg ve Juve ile 8'er puanda grupta yer aldık ama averajla ikinci olup çıkamadık. Belki o gereksiz hata olmasaydı,o sene de çok büyük başarılardan birine imza atabilirdik çünkü bütün büyük takımlara diş geçirebiliyorduk.

aynen o maçı yazmak için girmiştim o zaman kadro olarak da çok iyiydik.

ilk maç 0-0 biten,bir çok gol kaçırdığımız,leverkuseni perişan ettiğimiz, ama rövanşında 5-1 yenildiğimiz maç. barusso penaltı golu atmıstı hatta :D ara sezonda gelmişti,tek oynadığı maç oydu gailba.

Hamburg,Atlhetico bir de 96-97 deplasmandaki Bilbao maçı.Hani şu gruptan son anda elendiğimiz.

R.Madrid'e elenişimiz. Madrid dışında her tekımı rahatça eleyebilirdik, o sene CL'de final oynamak çok zor değildi, hatta ilk 45 dakika 2-0 geride olmasak yada Jardel'in golü sayılsa, Okan son saniyede onu atsa, bir sürü olasılık vardı ama olmadı, Pope'nin cezalı oluşu filan.

karla kaplı sahada 0 0 biten werder bremen maçı:(((

Hiç hatırlatma o maçı; Rotariu'nun son dakikadaki hali,oyuncularımızın bu ne şanssızlıktır diye dövünmesi hala aklımda. Deplasmandaki ilk maçta başka bir şanssızlık hakimdi ama bunun kadar da değildi.

Hamburg,Atlhetico bir de 96-97 deplasmandaki Bilbao maçı.Hani şu gruptan son anda elendiğimiz.

Sene 98-99..

Hamburg maçını diyenler sanırım deplasmandaki bilbao maçını izlememişler. Ah ulan o maç yok mu o maç..

Ulan berabere kalsak sadece berabere şampiyonlar liginde çeyrek finale çıkıyorduk, düşünebiliyor musunuz çeyrek finale.. O zaman katılan az olduğu için gruplardan sonra direk çeyrek final vardı ayrıca sadece grup birincisi çıkabiliyordu gruptan.. Berabere kalsak Juventusu geçip çeyrek final oynayacaktık. Fatih miydi vedat mıydı tam hatırlamıyorum, dangalak hatasından dolayı koskoca çeyrek final göz göre göre kaçmıştı.

fazla uzulmedim sukur ama..

bi Tromso faciasi

Steau CL on elemesi

ve 2 sene evvel Hakan Balta yuzunden elendigimiz Avrupa Ligi

tabi Hamburg ve Atl.Madrid maclari ayri.. baya ilerlemistik.. o yuzden otekiler katar uzuntu vermedi..

Hep yakın tarihteki maçlara üzülmüş millet atl madrid hamburg fln.. real e yenildiğimiz bide bilbao macı bence daha uzucuydu sonucta ozamanki takımlarımız cok iyi yerlere gelebilirdi. Bide şu balta nın hatasını unutmam valla deli olmuştum.

Roma'yı 1-0 yenerken Emerson'un golüydü galiba 1-1 bitmişti inanılmaz üzülmüştüm neden o kadar üzüldüm o maçta bilmiyorum galiba Roma'ya olan kızgınlığımdan.

Barcelona'ya yenildiğimiz maçıda unutamam.Bonano'yu bir türlü geçememiştik.Luis Enrique'de ofsayttan gol atmıştı.Kazansak Liverpool,Roma,Barca grubunu lider bitirip,çeyrek finale çıkacaktık.

Ateltico, Roma, Barcelona, Bilbao, Hamburg, Tromso, Lviv, Steau, bu seneki fener maçı. Ama içlerinde en çok Hamburg maçına üzülmüştüm o sene baya inanmıştım uefayı alacağımıza.

roma, barcelona, yozgat, gencler (05), bilbao [fakyel], hamburg

Üst Alt