Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar

Cevap: Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar

Galatasaray'ın yenildiği her maçta üzülmüşümdür ama herhalde Hamburg maçını ömrüm boyunca unutmayacağım. Sırf bu yüzden en nefret ettiğim takım Hanburg'tur, en nefret ettiğim futbolcu Guerrero'dur.

Yıl 1992, soğuk ve karlı bir mart ayı, kupa galipleri kupası çeyrek final rövanş maçı Galatasaray-Werder Bremen. İlk maç 2-1 bitmiş, rövanş maçı ASY'nin karla kaplı zeminde. Dakika 90 Rotariu topu vurdu, kale bomboş, gol diye ayağa kalktık! O da ne!? Top tam kale çizgisinde kara saplandı. Werder Bremen final maçında Monaco'yu 2-0 yenerek kupayı almıştı. O sene kupa galipleri kupasının en büyük favorilerindendik.

samiyende 0-0 biten bremen maçı,tt arena da fb yenildiğimiz 2-1 lik maç,atletic bilbao 1-0 yenildiğimiz maç,

hamburg la leverkusen maçları skandaldı.

O Leverkusen maçı ibretlik zaten.

Dünyaları kaçırmıştık birde Ümit Karan ve Hakan Şükür topu hep Adlerin üstüne vurmuşlardı.:Z3:

Ballı Adler.

Onun dışında Brugge maçı 2002'de Ali Sami Yende 0-0'lık maç Brugge kel bir kalecisi vardı herif dünyaları çıkarmıştı.

Hamburg maçı zaten nefretim.

Tarihin en ballı galibiyetlerinden birini kazanmıştır Hamburg.

Benim hatırladığım 3 kere falan gelip 3-2 alıp gitmişlerdi.

ah Hamburg ah o günü hala unutamıyorum bide geçtiğimiz sezon 2-1 yenildiğimiz fb maçı 3 şut çekmişlerdir 2 gol attılar 2 gün kahroldum :D

Geçen sezın şikecilerle 2-2 kaldığımız maç.Adamları90 dakika boyunca ezdik ama nasıl bir şans varsa o top 3.kez girmedi o kaleye.Hele Baros'un direkten dönen topu her aklıma geldikçe daha da üzülüyorum.

94 yılındaki Göteborg maçına ne demeli :D Kale direkleri, çizgiden çıkarılan toplar, frikiler, net gollük pozisyonlar, kanat bindirmeleri, topa sahip olma. Futbol adına ne kadar yapılacak şey varsa yaptık.. Adamlar uzatmalara girerken tek bir korner aldılar(20-30 korner kadar da biz atmıştık)... Konerden gol oldu. Stadta çıt yok. :D Ben bu kadar baskın oynayıp yenildiğimiz bir maç bilmiyorum.

6-0 mac dicem ama normaldir futbol bu. bizde 7-0 yendik kalecisiz 7 kisiyle. asil üzüldügüm mac 10 - 0 kazanacagimiz maci 3-1 kazandik fenere karsi gecen sezon

*GS : 2 Hamburg : 3

3 gün kendime gelemediğimi hatırlıyorum..hayata küstürmüştü,ne acıydı arkadaş...

* GS: 0 Leverkusen : 0

5-0 bitecek maç 0-0 bitmişti,ümit karana sevgiler....

* GS:0 bejeke : 1

Dünyaları kaçırıp penaltımız verilmeyip ibrahim üzülmezin sağ ayakla attığı golle kaybettiğimiz maç..

%100 hamburg maçıdır

üzüntüden o akşam uyuyamıştım ve ertesi gün kendimde değildim tam anlamıyla

Hocamız Lucescu'yla Ali Sami Yen'de oynadığımız Barcelona maçı, Arkadaşın dediği * GS:0 bejeke : 1 Üzülmezin sağ ayakla attığı golle kaybettiğimiz maç* hatta o maçta Mondragon üşümüştü adam resmen sandalye atıp oturacaktı maç karşı yarı sahada oynanıyordu. Ya aslında ben yenildiğimiz her maçta sinir krizi geçiriyorum :D

-------

S.Bükreş ile oynayıp 4-0 yenildiğimiz 1989 Şamp.K.Kupası Yarıfinal ilk maçı ...

Kendi kötülüğümüzden veya hatalarımızdan, yetersizliğimizden yenildiğimiz maçlara üzülmem...

Ama hakeminde elbirliği ile 12 kişiye karşı oynayıp kaybettiğimiz maçlara hem üzülür hemde sinir olurum...

2001 deki ankaragücü macı berabere kaldık sahamızda. şampiyonluk gitmişti.

Bu seneki 29 şut atıp tek gol atabildiğimiz GS-fb maçı

Galatasaray-hamburg maçı

Üst Alt