Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar

Cevap: Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar

şamp ligi çeyrek finalinde real madrid'i evimizde 3-2 yenmemize karşın deplasmanda 3-0 yenildiğimiz maç... o kadroyla CL kupasını kaldırabilirdik :(

- Türkiye kupasında Jardel'in kaçırdığı penaltıyla Fenerbahçe'ye elenmemize saatlerce ağlamıştım. Tabi çocuğuz o zaman.

- Sami Yen'deki Hamburg maçı.

- Sami Yen'deki Atletico maçı. Caner ve Hakem.

- Roma maçında üzülme değil de iyi sinirlenmiştim. Tabi çocuğuz o zaman.

- 4-0'lık Fener maçı.

6-0'ı radyodan dinlemiştim 2 olunca da yattım uyudum ondan ona çok üzülemedim. :eek:

Ali Sami Yen'deki 2-0'dan 2-3 olan Galatasaray-Hamburg maçı ve bu seneki Fenerbahçe-Galatasaray maçı 2-0'dan 2-2 yaptık ve son saniyede direğe çarptı . Ancak fblilerin üzüldüğü maçlar daha çoktur hep üzülüyorlar :D

Beraberligik bir üst tura yetecekken Fatih Akyelin yaptigi büyük hatayla yenildigimiz Bilbao maci,2-0 öndeyken verdigimiz Hamburg maci,Johnsonun frikikten attigi Sami Yendeki Fener maci ve play offtak Fener maci.

bilbao maçı,ahh fatih ahh.sanırım sadece şampiyonlar katılıyodu o dönem ve biz o gruptan çıkmak üzereydik :(

Bilbao macinda berabere kalsaydik Juvenin yerine biz cikacaktik bir üst tura,Fatihin yaptigi hata hic gözümden gitmiyor,birde son dakikada net bir gol kacirmistik.

6-0lik macta okulda hungur hungur agladigimi hatirliyorum

4-0lik mac

mondragon'un malligi yuzunden yedigimiz son dkk roma golu

yine mondragon'un malligi yuzunden psv maci kromkamp attiydi galiba

hamburg maci

leo franco'nun lensini giymeyi unuttugu fb mac

brugge'deki 3-1lik mac (emre asik :eek:)

aklima gelenler

Hamburg maçı. Arkadaşlarla maçı dışarıda izledik eve geldim. Asansörde kendi katımıza basmayı unutmuşum bi 5 dakka falan beklemişim orda. Sonra içeri üst kattaki abi girdi de sen napıyon burda dedi, kendime öyle geldim :D

Sırasıyla

Hamburg maçı

Geçen sene 2-1 yenildiğimiz Fenerbahçe maçı

Selçuk'un glüyle 1-0 yenildiğimiz Fenerbahçe maçı

Steaua Bükreş'e elendiğimiz maç

5-2'lik Kocaeli maçı

Tromse'ye elendiğimiz maç

Karpaty Lviv'e elendiğimiz maç

6-0 yenildiğimiz maç

5-0 Bursa'ya yenildiğimiz maç

diye uzar gider.

Caner adisinin yaktigi atletico ondan once uefa daki hamburg birde gecen sezon baros un direkten donen topuyla berabere biten fener maci ilk aklima gelenlet..

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2

3-0 lık Real Madrid maçı ve Hamburg maçı ikisinde de kupayı alma şansımız vardı.

2000 yılındamı neydi Galatasaray-Fenerbahçe kupa maçı vardı son dakikada penaltı kazanmıştık eşitlemiştik sonra penaltılarla kaybetmiştik ve 6-0 yenildiğimiz maç.

Üst Alt