Galatasaray TFF'ye İhtarname Çekti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray TFF'ye İhtarname Çekti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray TFF'ye İhtarname Çekti

LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

[video=youtube;ygNuRpwZqRU]https://www.youtube.com/watch?v=ygNuRpwZqRU[/video]

bana kalırsa bu ihtarname çekildiğine göre cidden fenere -25 puan verip bırakacaklar. Dün telegolde zaten cezalar açıklanmış gibi haber yapıldı. Ortada bu kadar açık bilgiler olmasa bu yapılmazdı. Eğer böyle bişey yaparlarsa UEFA Türkiyeyi 5 sene men eder kesinlikle..

oldu ki avrupaya gidemedik o zaman gideceğimiz zaman alacağımız paranın dahada fazlasını tazminat olarak alma hakkını doğuruyor ihtarname olay bu

Dün çekincelerimi yazınca inanmayın yapamazlar dediler ama resmen yapıyorlar.Ayrıca bizde bu konuda geri planda kaldık artık ses çıkarmamız lazım. Bizim düşürülmeleri için baskı yapmamız lazımken ama ceza gelirse sorumlusu sizsiniz dememiz olanlar karşısında ciddi bir tutum almadığımızı gösterir malesef.(Sonradan tazminat falan anlamam ben, bankasya-fener olması lazım) İstediğimizde çok birşey değil, adil olanı talep edeceğiz sadece.

Fener,Bjk vs... kim adı karıştıysa düşsün işte artık yeter ama fenalık geldi yemin ederim.

Ben MAA'ın Türkiye'yi riske atacak kadar keçileri kaçırdığına ihtimal vermiyorum. Her ne karar verirse versin UEFA mutlaka rütuş yapacaktır.

Kısacası şu...

Eğer Avrupa Kupalarına TFF yüzünden katılamazsak.. bunun maddi bedelini almak için Tazminat davası açarız ve alırız...

Bu ihtarname falan delil olarak sunulacak belgelerden...

Ntv Spor kafayı yemiş.

luDb2.png

Avrupa'ya gidemezsek Shakiri'ye verecegimiz parayla federasyon binasini havaya ucuralim :tank:

tamam sakinim

Sorumluluk sizdedir demekten ziyade böyle bir karar alamazsınız çektirin gidin FFF'nin başından sizden daha onurlu fenerliler var fenerasyonu yönetebilecek olan dememiz lazım. Acilen telgraf çekmemiz şart.:mad:

beyler birazdan olasi bir "Toplantida sadece Fikir alisverisinde bulunduk" aciklamasindan sonra muhtemelen uzun bir süre aranizdan ayrilacagim. Bunun sebebi de sadece ve sadece MAA'dir. Aranizdan ne kadar ayrilacagima da artik GSC Yönetimi karar verir.

Hepinizi cok seviyorum, Emre Akkaya'sindan Ibrahim Eren'ine, Ibrahim Atesoglu'ndan Tarhana sergen'ine hepinize cani gönülden sevgiler saygilar...

Antu mode on

bursalio - 16.01.2012 15:30

Okudum bu haberi ama inanmadim acikcasi‚ o kadar salak olamazlar. Burda anlasilan ligi zaten kazandik‚ sampliginden gelen para lazim bize diyorlar. Yine batmislar‚ Devlet babasi kurtarir artik yine...

Antu mode of

Vallahi gerizekalı bu çocuk

nerden geldi bu pislik maa federasyon basına? kukla herif 6 aydır bir karar alamadı.dansöz asena'yı bile geçti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt