Galatasaray TFF'ye İhtarname Çekti - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray TFF'ye İhtarname Çekti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray TFF'ye İhtarname Çekti

beyler birazdan olasi bir "Toplantida sadece Fikir alisverisinde bulunduk" aciklamasindan sonra muhtemelen uzun bir süre aranizdan ayrilacagim. Bunun sebebi de sadece ve sadece MAA'dir. Aranizdan ne kadar ayrilacagima da artik GSC Yönetimi karar verir.

Hepinizi cok seviyorum, Emre Akkaya'sindan Ibrahim Eren'ine, Ibrahim Atesoglu'ndan Tarhana sergen'ine hepinize cani gönülden sevgiler saygilar...

Len Mahir ben naptım...?

Tavuğuna kişt mi dedim la...:D

beyler birazdan olasi bir "Toplantida sadece Fikir alisverisinde bulunduk" aciklamasindan sonra muhtemelen uzun bir süre aranizdan ayrilacagim. Bunun sebebi de sadece ve sadece MAA'dir. Aranizdan ne kadar ayrilacagima da artik GSC Yönetimi karar verir.

Hepinizi cok seviyorum, Emre Akkaya'sindan Ibrahim Eren'ine, Ibrahim Atesoglu'ndan Tarhana sergen'ine hepinize cani gönülden sevgiler saygilar...

Sevgili abiciğim, benm yerime de ayrılır mısın biraz, ben göze alamadım bari birimiz hepimiz için yapak :D

bizdeki beyinse bunlardaki ne...?

Ulan adama demezlermi sen Avrupa´da olsan ne olur olmasan ne olur! Sampiyonlar ligi tarihinin gelmis gecmis en cok grup sonuncusu olmus takimi Federasyonu tehdit ediyor. Eyyy sabanlar ordusu Avrupa´da artik Bologna‚ Mallorca gibi mahalle takimlari yok o gazoz kupasini bile artik ruyanizda goremezsiniz!

antudan...

Antu mode on

bursalio - 16.01.2012 15:30

Okudum bu haberi ama inanmadim acikcasi‚ o kadar salak olamazlar. Burda anlasilan ligi zaten kazandik‚ sampliginden gelen para lazim bize diyorlar. Yine batmislar‚ Devlet babasi kurtarir artik yine...

Antu mode of

Vallahi gerizekalı bu çocuk

Gerçekten bu çocukların beynindeki fosfor miktarı dibe vurmuş. Yazık çok yazık.

benim yerimede birkaç kelime söylersen sevinirim :)

Gönül isterki benide seveydin. Bende seni tutaydım, gitme diyeydim.

Diyemedim ah diyemedim :sad007:

Çünkü bende gidebilirim :D

oldu ki avrupaya gidemedik o zaman gideceğimiz zaman alacağımız paranın dahada fazlasını tazminat olarak alma hakkını doğuruyor ihtarname olay bu

Yani maddi ve manevi zararlari karsilamak zorunda kalacaklar. Buna 'AAaauuuvv' deyip gecmeyin arkadaslar. Sadece maddi zarar 30-40 miljon Euro'yu (!) bulabilir. Manevi zarari belirlemek cok zor. Fakat o da yüklü bir meblag olacagindan hic süphem yok. Ayrica alinacak tazminati Avrupa'dan men edilecegimiz senelere (mesela 3'e) carpilir.

Fakat simdi bunlari konusmak cok erken. Önce ihtarnamenin icerigini ögrenelim, ve en önemlisi cezalari bekleyelim.

uefanın şike konusundaki tavrı net !hiçi halt yiyemez maa!ülke futbolunun geleceğini tehlikeye atamaz!adamı top ederler! kendisi bi dansöz ama artık kıvırma zamanı değil, istifa zamanı. o yüzden relax olun.

captano CAPTANO

GSaray yönetimi TFF'ye kontra beste yapmış.....den kan almaya geldik......MAA duyuor musunnnn....

Şimdi bu şerefsizler takımın play off a kalamaması için herşeyi yaparlar.veya playoff ta şampiyon olamamamız için.zira şampiyon olursak avrupa ya gidicez ve olası bir men cezası durumunda da tff yüklü bir tazminat ödemek zorunda kalacak.işte bu tazminatı ödemek istemedikleri için hakemlerin her maçımızı katletmesine hazırlıklı olmalıyız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt