Galatasaray TFF'ye İhtarname Çekti - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray TFF'ye İhtarname Çekti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray TFF'ye İhtarname Çekti

Şimdi bu şerefsizler takımın play off a kalamaması için herşeyi yaparlar.veya playoff ta şampiyon olamamamız için.zira şampiyon olursak avrupa ya gidicez ve olası bir men cezası durumunda da tff yüklü bir tazminat ödemek zorunda kalacak.işte bu tazminatı ödememek için hakemlerin her maçımızı katletmesine hazırlıklı olmalıyız.

artık hiç bi halt yiyemezler. toplantı sonunda ki açıklamasında meymenetsiz suratına tükürdüğümün yüzünü görmek için sabırsızlanıyorum.

Biz sıyrılmak istiyoruz bu işin içinden. Yarın öbür gün Fener'i kurtaralım derken bizi Avrupa'dan etmeyin diyoruz. Ederseniz de ihtarnameyi çekmiştik size dicez

bitane grafik vardı marsilya juventus olmypiakos volou ve fenerin grafiği.

o grafiğe göre volou 2 şike yapmış 4.lige düşmüştü.

fenerin grafiği ve maşallah doluydu amatöre kadar düşmesi lazım aslında..

ama türkiye böyle işte.neden böyle yapıyorlar gerçekten anlayamıyorum

Alemdar abi sen duyum tutmadı diye, ben futbolun içine ettiler diye, birileri küfür yüzünden birileri başka sebeblerden... vs. hepimiz gidiciyiz gibi duruyor. Bilmem tehlikenin farkındamısınız? :D

beyler birazdan olasi bir "Toplantida sadece Fikir alisverisinde bulunduk" aciklamasindan sonra muhtemelen uzun bir süre aranizdan ayrilacagim. Bunun sebebi de sadece ve sadece MAA'dir. Aranizdan ne kadar ayrilacagima da artik GSC Yönetimi karar verir.

Hepinizi cok seviyorum, Emre Akkaya'sindan Ibrahim Eren'ine, Ibrahim Atesoglu'ndan Tarhana sergen'ine hepinize cani gönülden sevgiler saygilar...

Aman diyeyim güzel kardesim aman. Biz iste tam böylesi zamanlarda kenetlenmemiz lazim!! Seni hicbir yere birakmiyoruz!

36 konuktan bazıları fenerliyse !aklı topal angutlar ALLAH en büyük belanızı versin, 2011 de yaptığınız bütün şerefsizliklerin bedelini kat ve kat ödeyesiniz .fenerbahçe büyük kulüp ama başındakiler ve taraftarı çok büyük embesil !yazık kulübünüze :(

Doğru olan yapılmış.

Federasyon saçmalıyor. Eğer suçlu ise düşürmekten başka çaren yok değilse zaten sorunun ne? Geçiniz artık bu işleri. O kurallar uygulanacak! O kadar.

Alemdar abi sen duyum tutmadı diye, ben futbolun içine ettiler diye, birileri küfür yüzünden birileri başka sebeblerden... vs. hepimiz gidiciyiz gibi duruyor. Bilmem tehlikenin farkındamısınız? :D

bence şimdilik sadece fenerli medyadan kaynaklanan gereksiz bi endişe sarmış hepinizi. GALATASARAY ın çektiği ihtarname goldü ..anlayabilene tabi.

Aman diyeyim güzel kardesim aman. Biz iste tam böylesi zamanlarda kenetlenmemiz lazim!! Seni hicbir yere birakmiyoruz!

irbaam usta, adami dinden imanda cikariyorlar yahu. bu MAA denen serefsizin önde gideni, tam bir dansöz, kivira kivira heryerine kramf girdi, bu kadar serefsizlik görmedim ben. utanmasa orasini burasini acip göbek atacak.

Serefsizlik diz boyu.

Ayrica Tarhan'in dediklerine de yüz de bir milyon katiliyorum.

IMZA

Paranın hüküm sürdüğü, üç kuruşluk digiturk ün yayın hakları yüzünden işe dahil olduğu, aman benim yayın gelirlerim düşer diye olaya taş koyduğu memlekette tabi ki doğru karar verilemez. Şu an en çok aydınlar ın yerinde olmak istemezdim. Aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık derler ya aynen o vaziyet... Düşürse ligtv zıplayacak, taraftarlar zıplayacak, düşürmese ihraç edileceğiz tüm takımlar zıplayacak üstüne üstlük dibe vuracağız. Bu olay aklıma rahmetli kemal sunal ın meraklı köfteci filmini getirdi birden. Oradaki replik tam da şimdiki durumu anlatıyor.. "Boşansam, bizimkiler öldürür. Boşanmasam, diğerleri öldürür. O halde hem boşanırım, hem boşanmam. Yani hem ölürüm, hem ölmem..."

36 konuktan bazıları fenerliyse !aklı topal angutlar ALLAH en büyük belanızı versin, 2011 de yaptığınız bütün şerefsizliklerin bedelini kat ve kat ödeyesiniz .fenerbahçe büyük kulüp ama başındakiler ve taraftarı çok büyük embesil !yazık kulübünüze :(

arti olarak, hayatiniz boyunca insallah iki yakaniz bi araya gelmez insallah, hic bir isiniz rast gitmesin, bu yaptiginiz serefsizlikten dolayi.

Hayatim boyunca futbolu bu hale sokanlarin yakasini birakmayacagim.

fitil fitil burunlarindan gelir insallah.

AMIN.

En güzelini yapmış bızımkıler olurda bu şikeciler için Avrupaya gıdemezsek acarız bır dava, şampiyonlar lıgınde alabılecegımız maksımum para neyse o derece maddi ve artı manevı parayla bırlıkte 100 milyon euroluk bır dava beklıyorum şahsen..bu işin Nikesi, sponsorları var çünkü.Onlar bıle dava acabılırler.Tıpış tıpış ödesin maa

Paranın hüküm sürdüğü, üç kuruşluk digiturk ün yayın hakları yüzünden işe dahil olduğu, aman benim yayın gelirlerim düşer diye olaya taş koyduğu memlekette tabi ki doğru karar verilemez. Şu an en çok aydınlar ın yerinde olmak istemezdim. Aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık derler ya aynen o vaziyet... Düşürse ligtv zıplayacak, taraftarlar zıplayacak, düşürmese ihraç edileceğiz tüm takımlar zıplayacak üstüne üstlük dibe vuracağız. Bu olay aklıma rahmetli kemal sunal ın meraklı köfteci filmini getirdi birden. Oradaki replik tam da şimdiki durumu anlatıyor.. "Boşansam, bizimkiler öldürür. Boşanmasam, diğerleri öldürür. O halde hem boşanırım, hem boşanmam. Yani hem ölürüm, hem ölmem..."

sikenin serbest oldugu tek ülkeyiz. Somalia da olsa bile düsürürlerdi.

Yasasin Muz Cumhuriyeti.

Aslinda diger Muz Cumhuriyetine de haksizlik yapmis oluyorum. Bence bu sike olaylarindan sonra bir Muz Cumhuriyeti bile degiliz.

Eyyyy Mamdoli Aydinlar, ulan Memoli, sana da ne diyecegimi bilmiyorum. Allahindan bul.

demekki ermanın dediği doğru ordu macından once mali rıdvan ve aykutun ceza pazarlığı yapdığı ve -25 de anlasdıkları doğru boyle rezalet olabılırmı yau

Haydi bastır, haydi bastır, haydi bastır Galatasaray! :D

Ne zaman genel yönetimlere fenerliler geldi, branş farketmeksizin ortalık pislikten geçilmez oldu.

Yav aydınlar zaten istifa edecek. Adam da beklemiyordu böyle bir olayın içine düşmeyi. Adam göreve bir geldi Türk futbolunu kalkındıracağız şöyle yapacağız böyle yapacağız diye, şak diye tutuklamalar patladı. Zaten aydınlar bu ay içinde istifasını sunup gidecek. Olay şahısların üstünde bir olay artık. Aydınlar gitse Polat gelse, Ulusoy gelse yine değişecek bişe olmaz. Çünkü bazı durumlarda yetki başkanı aşar. Görünürde başkandadır yetki ama çevresel baskılar onu bu yetkisinden de eder. Yerine kim gelir bilmiyorum ama bu olay kolay kolay ayıklanacak cinsten değil.

demekki ermanın dediği doğru ordu macından once mali rıdvan ve aykutun ceza pazarlığı yapdığı ve -25 de anlasdıkları doğru boyle rezalet olabılırmı yau

actirmasin agzimi o ruud van denen lavuk, girecegim simdi onun gecmisinden cikacagim geleceginden. I could denen sahis ise tam bir piyon, ulan sahaya sike yansimamismismis, söyle bakalim i could saha yansimis sike nasil oluyor, doktorani sike üzerine yaptin galiba. Insallah senin de isin gücün rast gitmez hayatin boyunca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt