Galatasaray, Trezeguet'i Resmen İstedi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Trezeguet'i Resmen İstedi!

Her olayı kendine göre yoruyorsun.

Bayern'in 20 maç oynayan Robben'e 5 milyon euro maaş verme lüksü var ama senin yok.

Kim Robben'e hayır der yav yoksa. Bu tavrın çok itici, onu geçtim tek amaç üste çıkmak gibi duruyor, daha yapıcı olmayı deneyebilirsin.
Yoo hayır diyen postları okumuyor musun? Henüz sözleşme uzatmamışlarken itiraz ediyorlardı posaları çıktı kimse bunlarla sözleşme imzalamaz diye sonra bayern imzaladı her ikisiyle de :)

Tarik, Selcuk, Ahmet gibilere sovup Roben&Ribery ikilisini izlemek istedigi icin bu herifin gelmesini istemeyen insanlar var.

Ayik kafayla yazdiklarinizi ve kurdugunuz mantigi tekrar degerlendiriniz.

Sevgiler.

Eksik okuyan sensin kaç postta yazdım daha geçen ay şampiyonlar ligi yarı finalinde ve pokal finalinde oynadı adamlar, douglas costa'yı kiralık gönderttiler, adamlarla yeni sözleşme imzaladı avrupanın en önemli futbol beyinleri olan; Rummenige-Beckenbauer-Stoiber-Hoeness Dörtlüsü bilmiyor da sen mi biliyorsun adamların bittiğini...Bunlar hep veri, objektif sen ise boş subjektif retorik yazıyorsun, hürmetler...

Ever ben biliyorum var mı diyeceğin. Hey Allahım ya.

Dolduralım takıma bütün yaşlı star adamları. Takım yaşlı diye boşuna yırtınıyor zaten herkes durduk yere rahatlık batıyor.

Bi kanatta Robben diğer kanatta Ribery yakışır bize. Fiyakalı olur.

Alamadığın herkes mali boyutlara bakıyor.

sent via GSC

Sen tarık, gündoğan, selçuk, çalık, burak, semihe verdiğin paralarla batıyorsun...Dünya yıldızı sana kupa kazandırır...Bitmiş dediğin adamlar geçen ay yine şampiyonlar liginde yarı final oynadı sürekli yaptıkları gibi ha madem boşlar neden douglas costaları yedek bıraktırıp kiralık gönderiyorlar, comanları yedek bırakıyorlar...

Dur tabii ya buldum sen ve sening gibi atari oyunu ve ünal ayasal severler Rummenige'den, Stoiber'den, Beckenbauer'dan, Hoeness'ten daha iyi futbolu bildiğiniz için onlar mal olduğu için yeni sözleşme imzaladılar...Zira performasnları dibe vurmuş ve sakatlar o yüzden şampiyonlar ligi yarı finalinde ve pokal finalinde sahaya çıkıyorlar ulan daha 1 ay geçti ne çabuk unuttunuz haa belki de haberiniz yok, sizi amrabat paklar hürmetler...

Futboldan zerre anlamayan ama ukalalık yapıp tanımadığı insanları itham etmekten çekinmeyecek egoya sahip balon birine ders vermek zorundayım o yüzden yazıyorum.

1. Ünal Aysal sever değilim. Geçmiş yıllara ait mesajlarımı okumadan işkembeden sallamayalım.
2. Sınırlı futbol bilgin ile 35 yaşında teli kadayıf olmuş, maximum 1 sene verim verecek adamları önermeyi bırakalım. Çünkü oynatacakları allem olsa 1 fazla CL turu ama maliyetlerinin bizi nerelere götürdüğünü Drogba-Mancini örneklerinde gördük.
3. Klavye başından turancılık oynamaktansa FM oynamayı tercih ederim.

Son olarak bizim kulüp ne Barcelona, ne R.Madrid. Devamlı başarı istiyorsak, gidip 35'lik yıldızlara para vereceğimize alt yapıyı sisteme oturtup Cengiz Ünder, Çağlar, karakteri eksik de olsa Arda gibi isimleri çıkartıp onlar ile marka olmaya çalışmak çok daha heyecan verici benim için CL'de geçilecek bir fazla turdan.

Benim yazdıklarım objektif veri sen boş yapma bak ne yazmışım;

Sözleşme uzattılar mı? Uzattılar

Şampiyonlar Ligi yarı Finalinde oynadılar mı? Oynadılar

Pokal Finalinde oynadılar mı? Oynadılar...

Rummenige-Beckenbauer-Stoiber-Hoeness futbol dehaları mı? Dehaları...Başka sözüm yok hakim bey :)
Yahu ne low iq adamsın. :) Bunları inkar eden tek birşey var mı cevabımda?Bana Bayern'i öğretmeye kalkma 12 senedir en az Galatasaray kadar takip ederim öyle isim misim yazınca bir cacık biliyormuşsun gibi göstermeye çalışma kendini komik oluyor(Robben posteri hala asılıdır odamda).Sen bana Rodrigues'i anlat,takımın en değerli futbolcusu mu değil mi?İsimsiz futbolcu mu?Kar ettirecek mi?Bunlara cevap ver.Çürütülmeyecek tek bir argümanın yok.Zaten Ribery ve Robben rotasyonda kullanılacak.Ribery performans olarak düştü,Robben de sık sakatlanır oldu.Neye dayanarak şampiyon yaparlar diyorsun?Hadi yaptılar,3.5'a aldığın Rodri de yaptı üstüne 20'ye satacaksın.Robbery'den tekine gömdüğün para da içinde kalacak.Sana CS botu demiştim fakat onlar bile komut zart zurt anlıyor uyguluyor,sen bambaşkasın deli reis.

Tarik, Selcuk, Ahmet gibilere sovup Roben&Ribery ikilisini izlemek istedigi icin bu herifin gelmesini istemeyen insanlar var.

Ayik kafayla yazdiklarinizi ve kurdugunuz mantigi tekrar degerlendiriniz.

Sevgiler.
Hayatımda alkol almadım ama sen alabilirsin de konuyla ne alakası var? Geçen ay robben ve ribey gibi isimlere 5 milyon maaş verilmez deyip bu çakma adama 5 milyon boservis verilir dersen adam bedavaya mı oynayacak? Eee o zaman maliyeti dünya yıldızlarını geçmiş oluyor...Mantığını kurabildin mi? Bu adama 7 milyon euro üzeri verince batmıyorsan, tarıka-selçuka-gündoğana-adiliye yıllık 5.5 milyon euro verirken batmıyorsan robbene vereceğin 5 milyon euro ile batmazsın zira bir örnekte 2 , diğer örnekte de yarım milyon az çıkıyor bütçenden...

Ama tabii sen ribery bizdeyken 10 yaşında olduğundan akıl yeni yeni baliğ olduğundan olayları kavrayamayabilirsin. İşte dünya kupası geldi az gez ve tüm maçları izle de futbol bilgin gelişsin...1990 dünya kupası da dahil tüm maçları izledim hala eksikliklerim oluyor az maç izle ondan sonra gel...

Yahu ne low iq adamsın. :) Bunları inkar eden tek birşey var mı cevabımda?Bana Bayern'i öğretmeye kalkma 12 senedir en az Galatasaray kadar takip ederim öyle isim misim yazınca bir cacık biliyormuşsun gibi göstermeye çalışma kendini komik oluyor(Robben posteri hala asılıdır odamda).Sen bana Rodrigues'i anlat,takımın en değerli futbolcusu mu değil mi?İsimsiz futbolcu mu?Kar ettirecek mi?Bunlara cevap ver.Çürütülmeyecek tek bir argümanın yok.Zaten Ribery ve Robben rotasyonda kullanılacak.Ribery performans olarak düştü,Robben de sık sakatlanır oldu.Neye dayanarak şampiyon yaparlar diyorsun?Hadi yaptılar,3.5'a aldığın Rodri de yaptı üstüne 20'ye satacaksın.Robbery'den tekine gömdüğün para da içinde kalacak.Sana CS botu demiştim fakat onlar bile komut zart zurt anlıyor uyguluyor,sen bambaşkasın deli reis.
Avatarına eklediğin adamı benim postlardan takip etmen çok manidar iyi sahip çık yalnız kurt raduyev avatarına...Ben 1994'ten beri takip ediyorum Bayerni ne oldu? :) Madem çok biliyorsun dünya kupası tahminlerini yap eğer eskiler değil yenilerden bahset diyorsan...2 gün sonra turnuva başlıyor...Yaz dursun...Çürütülecek argüman mı bakıyorsun :) Ben bakmam fikrimi söylerim takıntım yok ama doğru bildiğimden küfür ve linçle de geri adım atmam. Galatasaray böyle züppe futbolculara bırakılmayacak kadar büyük marka yıldız gelmiyorsa çöp transferine gerek yok.

Ever ben biliyorum var mı diyeceğin. Hey Allahım ya.

Dolduralım takıma bütün yaşlı star adamları. Takım yaşlı diye boşuna yırtınıyor zaten herkes durduk yere rahatlık batıyor.

Bi kanatta Robben diğer kanatta Ribery yakışır bize. Fiyakalı olur.

Alamadığın herkes mali boyutlara bakıyor.

sent via GSC
Rummenige'den daha iyi futbolu biliyorum dedin ya :) Bu postu unutmasın renktaşlar...Hadi madem biliyorsun tek tek dünya kupası maç tahminlerini yap, hadi hodri meydan...Marttan beri buradayım neredeyse tüm tahminlerin yanlış çıkıyor görebildiklerimde bana musallat oldukların hadi yaz 15 temmuzda dönüp bakarız ne kadarını tutturmuşsun hadi bakalım Rummenige Can :)

Üst Alt